Katowice (09.03.2012) - impreza zamknięta

Co, gdzie i kiedy

Re: Katowice (09.03.2012) - impreza zamknięta

Postprzez Adolina » piątek, 9 marca 2012, 22:05

Ojej, mnie już to przestało zupełnie denerwować. Jest mi po prostu przykro, że Michał jest traktowany w taki sposób. Tak jak wiele osób wspomniało - Galerie Handlowe? Jeszcze impreza zamknięta. Toż to głupota jakaś :shock: Miało nie być żadnych galerii! Nasz Szpak to chyba artysta na nieco wyższe sfery, niż takie Galerie. A tego, iż jest to koncert zamknięty, to po prostu aż szkoda komentować, wręcz słów nie potrafię znaleźć. No cóż, właśnie jestem ciekawa jednego. Czy Michałowi faktycznie to odpowiada? Trzymam kciuki, by było tylko lepiej. Pozdrowionka! :)
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą"
Avatar użytkownika
Adolina
początkujący
początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lutego 2012, 14:00
Lokalizacja: Gdańsk
wiek: 0

Postprzez » piątek, 9 marca 2012, 22:05

 

Re: Katowice (09.03.2012) - impreza zamknięta

Postprzez adh » piątek, 9 marca 2012, 22:18

Adolina napisał(a):Ojej, mnie już to przestało zupełnie denerwować. Jest mi po prostu przykro, że Michał jest traktowany w taki sposób. Tak jak wiele osób wspomniało - Galerie Handlowe? Jeszcze impreza zamknięta. Toż to głupota jakaś :shock: Miało nie być żadnych galerii! Nasz Szpak to chyba artysta na nieco wyższe sfery, niż takie Galerie. A tego, iż jest to koncert zamknięty, to po prostu aż szkoda komentować, wręcz słów nie potrafię znaleźć. No cóż, właśnie jestem ciekawa jednego. Czy Michałowi faktycznie to odpowiada? Trzymam kciuki, by było tylko lepiej. Pozdrowionka! :)

Wydaje mi się, że to tylko my tak uważamy, Michał raczej nie ma o sobie wysokiego mniemania i cały czas obawia się, czy ludzie przyjdą na jego koncert.
Mówił przecież o EmPikach, jakie miał obawy i jaką ulgę odczuwał, gdy jednak zobaczył, że EMPik jest pełen. Może dlatego godzi się na to, co jest pewne, może jeszcze nie uwierzył we własne możliwości. Ale to nic, grunt że powolutku idzie jednak do przodu. Być może po następnych, pomyślnych koncertach nabierze pewności siebie i poczucia własnej wartości. To w sumie dobrze, że zdobywa scenę i fanów od podstaw. Oby tylko jak najwięcej śpiewał.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Katowice (09.03.2012) - impreza zamknięta

Postprzez mała Mi » piątek, 9 marca 2012, 22:27

A może po prostu musi z czegoś żyć?
mała Mi
 

Re: Katowice (09.03.2012) - impreza zamknięta

Postprzez Adolina » piątek, 9 marca 2012, 23:40

adh napisał(a):
Adolina napisał(a):Ojej, mnie już to przestało zupełnie denerwować. Jest mi po prostu przykro, że Michał jest traktowany w taki sposób. Tak jak wiele osób wspomniało - Galerie Handlowe? Jeszcze impreza zamknięta. Toż to głupota jakaś :shock: Miało nie być żadnych galerii! Nasz Szpak to chyba artysta na nieco wyższe sfery, niż takie Galerie. A tego, iż jest to koncert zamknięty, to po prostu aż szkoda komentować, wręcz słów nie potrafię znaleźć. No cóż, właśnie jestem ciekawa jednego. Czy Michałowi faktycznie to odpowiada? Trzymam kciuki, by było tylko lepiej. Pozdrowionka! :)

Wydaje mi się, że to tylko my tak uważamy, Michał raczej nie ma o sobie wysokiego mniemania i cały czas obawia się, czy ludzie przyjdą na jego koncert.
Mówił przecież o EmPikach, jakie miał obawy i jaką ulgę odczuwał, gdy jednak zobaczył, że EMPik jest pełen. Może dlatego godzi się na to, co jest pewne, może jeszcze nie uwierzył we własne możliwości. Ale to nic, grunt że powolutku idzie jednak do przodu. Być może po następnych, pomyślnych koncertach nabierze pewności siebie i poczucia własnej wartości. To w sumie dobrze, że zdobywa scenę i fanów od podstaw. Oby tylko jak najwięcej śpiewał.


Również odnoszę wrażenie, że Michał nie ma o sobie wysokiego mniemania, ale inni doskonale zdają sobie sprawę, łącznie z panem D, że stać go na dużo, dużo więcej. Z jednej strony się nie dziwie, ma prawo mieć obawy, lecz mam nadzieje, że będzie tak jak mówisz. Michał w końcu w nabierze większej pewności siebie, a co za tym stoi, będzie potrafił odróżnić, co dla niego lepsze, a co stawia go w tym gorszym świetle. Trzymajmy za niego kciuki! :)
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
czy pierwsza jest ostatnią czy ostatnia pierwszą"
Avatar użytkownika
Adolina
początkujący
początkujący
 
Posty: 24
Dołączył(a): poniedziałek, 20 lutego 2012, 14:00
Lokalizacja: Gdańsk
wiek: 0

Re: Katowice (09.03.2012) - impreza zamknięta

Postprzez cukierek » piątek, 9 marca 2012, 23:53

mała Mi napisał(a):A może po prostu musi z czegoś żyć?


Sam mowil, ze z plyty prawie nic nie dostanie. Zyje z koncertow. A jak wiadomo, sezon koncertowy zakonczyl sie jesienia.
Moze faktycznie jest krucho z hajsem. A teledysk napewno kosztowal. Tak jak i nowe materialy na LP.
Odkad pojawily sie wreszcie inne koncerty, otwarte na oficjalnej stronie Michala ( i inne sa obiecane i napewno dogrywane ), jestem spokojniejsza.
Chce dla niego wielkiej sceny. Ale moze faktycznie sie teraz nie da? Bo ja sobie nie wyobrazam, ze gydyby sie dalo, to by Michal nie poczynil krokow.
Narazie + ze nie bedzie na imprezach otwartych grac w centrach.
Co zamkniete, to coz, zamkniete. Ale jesli mam swiadomosc, ze beda niebawem normalne koncerty, to czemu nie? Da mu to korzysc, czytaj hajs, czytaj srodki na LP.
Draznilo mnie wczesniej to bardziej, bo wtedy od dluzszego czasu byl maly zastoj u Michala wzglednie. Nie bylo jeszcze innych dat koncertowych, w Empikach Michal czesto mowil ludziom cos innego nt. muzycznych info. Teraz mysle, ze to dlatego, ze sie u niego ciagle cos zmienialo.
Bo prosze: teledysk nagrany, koncerty pierwsze na fan pagu ogloszone..

Wie ktos cos o tej imprezie w Katwoicach? Byl ktos tam?
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Katowice (09.03.2012) - impreza zamknięta

Postprzez mała Mi » sobota, 10 marca 2012, 00:03

cukierek napisał(a):
mała Mi napisał(a):A może po prostu musi z czegoś żyć?


Sam mowil, ze z plyty prawie nic nie dostanie. Zyje z koncertow. A jak wiadomo, sezon koncertowy zakonczyl sie jesienia.
Moze faktycznie jest krucho z hajsem. A teledysk napewno kosztowal. Tak jak i nowe materialy na LP.
Odkad pojawily sie wreszcie inne koncerty, otwarte na oficjalnej stronie Michala ( i inne sa obiecane i napewno dogrywane ), jestem spokojniejsza.
Chce dla niego wielkiej sceny. Ale moze faktycznie sie teraz nie da? Bo ja sobie nie wyobrazam, ze gydyby sie dalo, to by Michal nie poczynil krokow.
Narazie + ze nie bedzie na imprezach otwartych grac w centrach.
Co zamkniete, to coz, zamkniete. Ale jesli mam swiadomosc, ze beda niebawem normalne koncerty, to czemu nie? Da mu to korzysc, czytaj hajs, czytaj srodki na LP.
Draznilo mnie wczesniej to bardziej, bo wtedy od dluzszego czasu byl maly zastoj u Michala wzglednie. Nie bylo jeszcze innych dat koncertowych, w Empikach Michal czesto mowil ludziom cos innego nt. muzycznych info. Teraz mysle, ze to dlatego, ze sie u niego ciagle cos zmienialo.
Bo prosze: teledysk nagrany, koncerty pierwsze na fan pagu ogloszone..

Wie ktos cos o tej imprezie w Katwoicach? Byl ktos tam?

Ja też chcę dla niego wielkiej sceny ale na razie się nie da, nie ma jeszcze własnego materiału który mógłby otworzyć mu drzwi do tych wielkich scen. Poczekajmy, on dopiero zaczyna swoją drogę, bądźmy cierpliwi, doczekamy się na pewno : :D
mała Mi
 

Re: Katowice (09.03.2012) - impreza zamknięta

Postprzez cukierek » sobota, 10 marca 2012, 00:41

Wiec z tego wynika, ze osoby decydujace o wielkich scenach i wystepach, biora pod uwage dorobek muzyczny artysty. Mniejsza juz gra role fakt, czy bilety faktycznie sie sprzedadza?
Czy teraz faktycznie tak sie stanie, nie wiemy. Covery nie wchodza w gre wtedy?
Bo z Whiplash Michal ma pare utworow "Carpe Diem", "Czasochlonnosc", "Oto ja", "Pan zycia swego", "Czaszka", "Kolorowa Szarosc", "Wiara w sen", "Szarosc dnia" .. + 5 utworow z EP.
Michal mowil ze chce sie odciac od wczesniejszych utworow z Whiplash, wiec mysle ze nie bedzie chcial wszystkich wczesniejszych utworow wykorzystac.
To na koncert malo. Oto chodzi? W sensie ze ludzie od scen robia problemy z powodu malej ilosci ( jeszcze ) materialu? Nie o bilety? Nie daloby sie tego jakos obejsc?
Nie znam sie zbyt.

Z drugiej strony jak by przyjechali fani na takie koncerty duuze, z wielu miast to by sie w biletach zwrocilo. Ale hmm czy kazdy bedzie na kazdy taki koncert jezdzil platny? Czesto?
Moze nie zapelnia na dluzsza mete, narazie. Nie wiem.
Zycze Michalowi by wszystko szybko udalo sie niebawem.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Katowice (09.03.2012) - impreza zamknięta

Postprzez goska » sobota, 10 marca 2012, 06:31

odwieczny problem - lepiej byc, czy lepiej miec. mysle, ze jesli Michal odwazniej by sobie w tej kwestii poczynal i jesli znalazlby mentora, ktory wspolgralby z tym do czego wydaje sie byc Szpak stworzony mialby i to i to. powinien pocisnac po zyciowym gazie, a nie hamowac. spuszczanie z tonu wyjalawia jego artystyczna dusze, a i bogactw jakichs specjalnych mu nie zapewnia. jesli chodzi o wystepy w klubach, to zrozumialam, ze on po prostu tego jakos wewnetrznie nie lubi, ze to jest jego slabosc i przyjmuje to do wiadomosci poki co. moze kiedys, jak poczuje sie mocniejszy uda mu sie zmienic to nastawienie.
zamkniete imprezy, to smutna praktyka.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Katowice (09.03.2012) - impreza zamknięta

Postprzez wolfik » sobota, 10 marca 2012, 08:22

a ja mysle zamknieta impreza to smutna koniecznosc z ktorej jak modlitwy pozwola wyplacze sie 8-)
nadal adnych wiadomosci z katowic? :(
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Katowice (09.03.2012) - impreza zamknięta

Postprzez Aganderas » sobota, 10 marca 2012, 11:36

goska napisał(a):odwieczny problem - lepiej byc, czy lepiej miec. mysle, ze jesli Michal odwazniej by sobie w tej kwestii poczynal i jesli znalazlby mentora, ktory wspolgralby z tym do czego wydaje sie byc Szpak stworzony mialby i to i to. powinien pocisnac po zyciowym gazie, a nie hamowac. spuszczanie z tonu wyjalawia jego artystyczna dusze, a i bogactw jakichs specjalnych mu nie zapewnia. jesli chodzi o wystepy w klubach, to zrozumialam, ze on po prostu tego jakos wewnetrznie nie lubi, ze to jest jego slabosc i przyjmuje to do wiadomosci poki co. moze kiedys, jak poczuje sie mocniejszy uda mu sie zmienic to nastawienie.
zamkniete imprezy, to smutna praktyka.


Jest właśnie tak jak mówisz.
Lęk to najgorszy doradca w życiu. Bać, to się możemy jak rottweiler nas goni, wtedy to ma sens, żeby móc szybciej biec. W innych wypadkach się nie sprawdza.
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » sobota, 10 marca 2012, 11:36

 

Poprzednia strona

Powrót do Zapowiedzi koncertów i występów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron