Karuzela Cooltury - Świnoujście 20.07.2012

Co, gdzie i kiedy

Re: Karuzela Cooltury - Świnoujście 20.07.2012

Postprzez goska » piątek, 29 czerwca 2012, 17:39

niezbyt dobry objaw. szkoda.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » piątek, 29 czerwca 2012, 17:39

 

Re: Karuzela Cooltury - Świnoujście 20.07.2012

Postprzez Aganderas » piątek, 29 czerwca 2012, 17:41

wolfik napisał(a):no i napewno by napomknal o singlu lub lp 8-)

Zawsze jakaś promocja byłaby, może puścili by w telewizji, ciekawe czemu się rozmyślili? :|
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Karuzela Cooltury - Świnoujście 20.07.2012

Postprzez taka ja » piątek, 29 czerwca 2012, 17:55

sindy_123 napisał(a):Ciekawe czemu ... Miało być tam duzo artystów, muzyków i ogólnie ludzi "kultury"

A ja uważam, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :mrgreen:
Niech Michał najpierw trochę okrzepnie, bardziej zaistnieje w środowisku muzycznym, aby poczuł się bardziej swobodnie wśród tych ludzi kultury. W tej chwili wydaje mi się, że postrzegany jest przez niektórych w tym środowisku jako taki nowicjusz i to jeszcze ekscentryczny, który nie ma specjalnego dorobku muzycznego, nic nie osiągnął, i co on tutaj robi ... i tak się trochę boczą na niego. Tam będą rozmowy o sztuce, kulturze i takie nazwiska jak: Zanussi, Gajos, K. Szczuka, Bogusław Kaczyński, Bogusław Wołoszański - "omnibusy"...tak, że wiecie o co mi chodzi :|... chyba.
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Karuzela Cooltury - Świnoujście 20.07.2012

Postprzez Aganderas » piątek, 29 czerwca 2012, 18:41

Z dorobkiem już muzycznym, na pewno będzie na takich spotkaniach lepiej widziany, postrzegany kiedyś. Ale o LP nie będzie miał gdzie wspomnieć na razie publicznie. Tak jak Wolfik mówi.
Promocje jakąś mam nadzieję, załatwią niedługo.
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Karuzela Cooltury - Świnoujście 20.07.2012

Postprzez goska » sobota, 30 czerwca 2012, 08:39

taka ja napisał(a):
sindy_123 napisał(a):Ciekawe czemu ... Miało być tam duzo artystów, muzyków i ogólnie ludzi "kultury"

A ja uważam, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :mrgreen:
Niech Michał najpierw trochę okrzepnie, bardziej zaistnieje w środowisku muzycznym, aby poczuł się bardziej swobodnie wśród tych ludzi kultury. W tej chwili wydaje mi się, że postrzegany jest przez niektórych w tym środowisku jako taki nowicjusz i to jeszcze ekscentryczny, który nie ma specjalnego dorobku muzycznego, nic nie osiągnął, i co on tutaj robi ... i tak się trochę boczą na niego. Tam będą rozmowy o sztuce, kulturze i takie nazwiska jak: Zanussi, Gajos, K. Szczuka, Bogusław Kaczyński, Bogusław Wołoszański - "omnibusy"...tak, że wiecie o co mi chodzi :|... chyba.


wiem o co ci chodzi Moja Droga (pozdrawiam przy okazji), ale jak Michal ma okrzepnac, jak nie bywa w takich klimatach? przydaloby mu sie troche takich mozliwosci. mlody czlowiek powinien wsadzac nos wszedzie, wszystkiego kosztowac, probowac, chlonac, zbierac dane, z ktorymi potem moze zrobic, co chce. jeszcze raz napisze - Szpakowi brakuje inspiracji i wlasciwego srodowiska. on sie dopiero "buduje".
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Karuzela Cooltury - Świnoujście 20.07.2012

Postprzez taka ja » sobota, 30 czerwca 2012, 10:15

goska napisał(a):wiem o co ci chodzi Moja Droga (pozdrawiam przy okazji), ale jak Michal ma okrzepnac, jak nie bywa w takich klimatach? przydaloby mu sie troche takich mozliwosci. mlody czlowiek powinien wsadzac nos wszedzie, wszystkiego kosztowac, probowac, chlonac, zbierac dane, z ktorymi potem moze zrobic, co chce. jeszcze raz napisze - Szpakowi brakuje inspiracji i wlasciwego srodowiska. on sie dopiero "buduje".

Tak, ale wolałabym opcję żeby tam mógł zaśpiewać, bo to jest jego atut i tym się broni na dzień dzisiejszy...natomiast same jego wypowiedzi na tle tych "ludzi kultury" tam będących mogą wypaść "blado" a jeszcze to zależy od pytań czy tematu...a w tej chwili widać jeszcze pewną niechęć...i piszę to z uwagi na tę rezygnację, bo chcę zobaczyć w tej kwestii namiastkę pozytywu. Myślę, że za rok będzie lepiej bo przekona do siebie bardziej, i więcej oswoi ludzi.
A tu masz całkowitą rację, Michałowi brakuje inspiracji i właściwego środowiska...kurna no :|
I też Cię pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Karuzela Cooltury - Świnoujście 20.07.2012

Postprzez gingers » sobota, 30 czerwca 2012, 10:31

Michałowi brakuje inspiracji i właściwego środowiska, się zgadzam.
I tak samo myślę jak Taka ja, i jeszcze dużo innych aspektów mam w głowie, ale to na inny wątek.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Karuzela Cooltury - Świnoujście 20.07.2012

Postprzez taka ja » sobota, 30 czerwca 2012, 10:53

gingers napisał(a):Michałowi brakuje inspiracji i właściwego środowiska, się zgadzam.
I tak samo myślę jak Taka ja, i jeszcze dużo innych aspektów mam w głowie, ale to na inny wątek.

:) ...pozdrowienia :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Karuzela Cooltury - Świnoujście 20.07.2012

Postprzez gingers » sobota, 30 czerwca 2012, 10:54

O ja niewychowana :oops: :lol:
Oczywiście też pozdrawiam :mrgreen:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Postprzez » sobota, 30 czerwca 2012, 10:54

 

Poprzednia strona

Powrót do Zapowiedzi koncertów i występów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron