Gorzów Wielkopolski 22.04.2012

Co, gdzie i kiedy

Re: Gorzów Wielkopolski 22.04.2012

Postprzez taka ja » niedziela, 22 kwietnia 2012, 23:22

Oj, Apap, Roxi bądźcie cierpliwe...to nie jest takie łatwe przebić się w tym światku muzycznym, a jeszcze Michałowi, który nie jest pospolity. Wiele rzeczy nie zależy przecież od niego, przypuszczam że wręcz niektórzy z tej branży robią specjalnie trudności by nie dopuścić go do tego zamkniętego w pewnym sensie kręgu, a i też wielu starym piosenkarzom nie na rękę jest jego obecność. Można to było zauważyć w Gdańsku na WOŚP jak Skiba z Big Cyc lekceważąco zachowywał się w stosunku do Michała, również Universal nie wysilił się przy nagraniu EP-ki, a o wielu sprawach nie wiemy...to jest dżungla, przez którą Michał musi się przedzierać często z zaciśniętymi zębami. Te początki są cholernie trudne i ktoś kto nie towarzyszył rodzącej się gwieździe, nie ma pojęcia ile to wymaga trudu i samozaparcia. Tu liczą się też układy, znajomości, zależności róznego rodzaju i łut szczęścia, gdyby miał jeszcze menadżera z branży muzycznej byłoby łatwiej, wiadomo. Dajmy mu więcej czasu, ja wierzę w niego bardzo i za rok, dwa, może kilka, spodziewam się całkowitej satysfakcji.
Już widać światełko w tunelu - Opole, Kielce = transmisje TV, to już krok do przodu...powoli z a p o m i n a m y o galeriach, i szykujemy się na koncerty - Jelenia Góra, Czeladź itd...
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » niedziela, 22 kwietnia 2012, 23:22

 

Re: Gorzów Wielkopolski 22.04.2012

Postprzez Aganderas » poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 11:40

Taka ja - napisałaś dokładnie, to co i ja myślę :)
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Gorzów Wielkopolski 22.04.2012

Postprzez wolfik » poniedziałek, 23 kwietnia 2012, 13:08

taka jak ja- ma racje powoli do przodu teraz koncerty i mlody tez musi brnac do przodu nie przejmowac sie teraz :wink: wiadomo raz pod gorke a raz z gorki :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Gorzów Wielkopolski 22.04.2012

Postprzez adh » wtorek, 24 kwietnia 2012, 16:45

tet napisał(a):Agandares, dzięki za udostępnienie lepszego miejsca pod sceną do nagrywania, pozdrawiam 8-)

a nagrałaś coś Tet?
podzielisz się z nami?
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Gorzów Wielkopolski 22.04.2012

Postprzez wolfik » wtorek, 24 kwietnia 2012, 16:50

wlasni mnie taka refleksja naszla bo gadalismy z rudas - zwrocila uwage w sprawie glosu -adela problemy bednarek problemy a pamnietacie co mowil nam ramzik? ze dobrze ze na poczatek malo koncertow bo mozna zniszczyc glos, jesli jest nie wycwiczony i tp- bo wiele nagle ma full koncertow i glos nie jest wycwiczony do takiego wysilku- i terz on wiadomo cwiczy - ma koncerty ale stopniowa wiecej wiec szansa ze nie przeszarzuje^ 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Gorzów Wielkopolski 22.04.2012

Postprzez Aganderas » wtorek, 24 kwietnia 2012, 17:07

tet napisał(a):Agandares, dzięki za udostępnienie lepszego miejsca pod sceną do nagrywania, pozdrawiam 8-)


Hłehłe a dobrze podsłyszałam w hałasie
kruca! a ja sobie dawno myślałam, że jak ciebie spotkam to sobie uściskam, i mi nie wyszło, bo mi się gdzieś zapodziałaś i zgubiłaś poniesiona tłumem :mrgreen:
Miałam sobie ciebie uściskać, jak nie będziesz wiedzieć kim jestem, incognito, i do Gorzowa też miałam jechać incognito, czemu ja zawsze wszystko wszystkim wyklepuję? :shock: :lol:
(Miałam ciebie uściskać od czasów jakiegoś tam wątku hym, co pamiętam, siedziałyśmy tam sobie w trójkę z Gingers :D Taki piękny plan, i normalnie mi sczezł^^)
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Gorzów Wielkopolski 22.04.2012

Postprzez Ola » wtorek, 24 kwietnia 2012, 21:28

taka ja napisał(a):Oj, Apap, Roxi bądźcie cierpliwe...to nie jest takie łatwe przebić się w tym światku muzycznym, a jeszcze Michałowi, który nie jest pospolity. Wiele rzeczy nie zależy przecież od niego, przypuszczam że wręcz niektórzy z tej branży robią specjalnie trudności by nie dopuścić go do tego zamkniętego w pewnym sensie kręgu, a i też wielu starym piosenkarzom nie na rękę jest jego obecność. Można to było zauważyć w Gdańsku na WOŚP jak Skiba z Big Cyc lekceważąco zachowywał się w stosunku do Michała, również Universal nie wysilił się przy nagraniu EP-ki, a o wielu sprawach nie wiemy...to jest dżungla, przez którą Michał musi się przedzierać często z zaciśniętymi zębami. Te początki są cholernie trudne i ktoś kto nie towarzyszył rodzącej się gwieździe, nie ma pojęcia ile to wymaga trudu i samozaparcia. Tu liczą się też układy, znajomości, zależności róznego rodzaju i łut szczęścia, gdyby miał jeszcze menadżera z branży muzycznej byłoby łatwiej, wiadomo. Dajmy mu więcej czasu, ja wierzę w niego bardzo i za rok, dwa, może kilka, spodziewam się całkowitej satysfakcji.
Już widać światełko w tunelu - Opole, Kielce = transmisje TV, to już krok do przodu...powoli z a p o m i n a m y o galeriach, i szykujemy się na koncerty - Jelenia Góra, Czeladź itd...


D-O-K-Ł-A-D-N-I-E. IDealnie to wszystko ujęłaś, dzioby :D :D :D
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: Gorzów Wielkopolski 22.04.2012

Postprzez gingers » piątek, 27 kwietnia 2012, 10:30

Dzięki wszystkim za relacje, Tet dzięki za filmik.
Szkoda tylko, że śpiewał z podkładem :(

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Gorzów Wielkopolski 22.04.2012

Postprzez Ola » piątek, 27 kwietnia 2012, 10:34

gingers napisał(a):Dzięki wszystkim za relacje, Tet dzięki za filmik.
Szkoda tylko, że śpiewał z podkładem :(

Pozdrawiam i miłego dnia życzę.


Gingers, to dlatego, że nie ma zespołu, od koncertu w Jeleniej Górze będzie koncertował z Whiplash, także będą specjalnie przygotowane do utworów aranżacje ;))) Będzie czad :D
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: Gorzów Wielkopolski 22.04.2012

Postprzez Cien_1186 » piątek, 27 kwietnia 2012, 10:38

Będzie ogień i dym :!: :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » piątek, 27 kwietnia 2012, 10:38

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zapowiedzi koncertów i występów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron