Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez Cien_1186 » środa, 11 stycznia 2012, 07:51

Z tego co pisały dziewczyny wiadomo, że Michałowi źle się tam śpiewało, prawdopodobnie mieli problemy techniczne, brak odsłuchu i te nawiewy nie pomagają, a wręcz bardzo przeszkadzają lub uniemożliwiają porządne granie, tak mówi mój kolega grający w pewnym zespole.
Tak czy inaczej, chłopaki powinni z Miśkiem o wiele więcej ćwiczyć, to nie ulega kwestii :wink: Mam nadzieję, że to się zmieni, a wtedy dadzą czadu, aż nam buty pospadają :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » środa, 11 stycznia 2012, 07:51

 

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez Ginger » środa, 11 stycznia 2012, 08:06

Wydaje mi się, że Michał się prawie w ogóle nie słyszał. No i był za cicho względem muzyki. Nagłośnienie na WOŚPach jest zawsze słabe... :roll: :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez Cien_1186 » środa, 11 stycznia 2012, 08:26

Za to na koncertach nam pourywa, yeeaaah \m/ :D :!:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez justi » środa, 11 stycznia 2012, 16:04

cukierek napisał(a):Ami masz troche racji.
Mozna by mu zestawieniowo i pozytywne i negatywne opinie od nas przekazywac, bo w koncu na forum sa rozne zdania.
I masz racje, co do otoczki.
Przeciez to co piszemy, albo co nie bylo tegez jest konstruktywne wkoncu.
Ami napisał(a):Chyba musimy zacząć mu mówić o naszych spostrzeżeniach , bo kto jak nie my?
Oczywiście asertywnie,żeby nas nie znielubił! :wink:

Ja się z tym zgadzam. Myślę, że taka "krytyka" pochodząca od fanów jest najlepsza. Nie można cały czas słodzić. Proponuję, jak ktoś ma jakieś spostrzeżenia to niech napisze :) Później się to zlepi w jedną całość i przekaże Michałowi.
justi
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 415
Dołączył(a): piątek, 30 grudnia 2011, 21:03

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez gingers » środa, 11 stycznia 2012, 16:13

No to piszę, wprawdzie nie spostrzeżenia ale moje przemyślenia :mrgreen:
Trochę się martwię o Michała, mam wrażenie, że on trochę ulega sugestiom, opiniom, rankingom itp.
Ta EP-ka to przecież nie tragedia, a na pewno nie za sprawą wokalną tylko oprawą muzyczną.
Na koncercie Michał moim zdaniem trochę przedobrzył tzn. poszedł w stronę "wydzierania się" myśląc, że większość tego od niego oczekuje.
Michał nie potrafi wypośrodkować, dla niego nie ma odcieni, jest albo białe albo czarne, popada z jednej skrajności w drugą. Moim zdaniem powinien się tego wyzbyć (chociaż czasami jest to zaletą)
I będzie super.

No to powiedziałam co myślałam
Na razie.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez taka ja » środa, 11 stycznia 2012, 20:22

tet napisał(a):Faktem jest, że były problemy z nagłośnieniem. Chłopki bardzo długo się instalowali, podczas śpiewu głos Michała był troche zdominowany przez zbyt głośna muzyke. :)

Michał musi mieć swój dobrej klasy mikrofon bezprzewodowy, bo to podstawowe narzędzie jego pracy i tu musi zainwestować, a nie zdawać się na czyjeś byle badziewie przedpotopowe i to jeszcze z kablem. Myślę, że wyciągnie z tego odpowiednie wnioski.
Zgadzam się też z uwagami Gingers co do wokalu, nad tym musi popracować...powinien nagrywać się, odsłuchiwać i korygować ewentualne "przerysowania", bo na razie to idzie na żywioł, zbyt ufając sobie. Ale to mądry chłopak i czas będzie działał na jego korzyść.
Jeżeli chodzi o występ na WOŚP to wiadomo, było wiele niesprzyjających czynników i nie można wymagać cudów, ale mnie się ogólnie bardzo podobało i czekam na koncerty :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez Cien_1186 » wtorek, 17 stycznia 2012, 21:04

No faktycznie, nie za ciekawie to wyglądało :? :roll: A ten, zapomniałam jak się nazywa, ten gruby, popisał się dość głupawym dowcipem :evil:
Szkoda, że nie pozwolono Michałowi na zaśpiewanie PB :( I wcale się nie dziwię, że Michał miał po tym kiepski humor.
Dzięki Tet za ten filmik :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez taka ja » wtorek, 17 stycznia 2012, 21:29

Dzięki Tet, rzeczywiście Skiba stary wyjadacz i jego niby to dowcipna wypowiedź mnie wkurzyła :evil: co za typ :?
...no to mamy ogląd sytuacji :roll:
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez anika » wtorek, 17 stycznia 2012, 21:38

Dzieki tet za filmik..rzeczywiscie źle to wyszło..Michał tak sie zdziwił, ze nawet nic nie powiedział, chciał, ale wtedy prowadzący zachęcili publicznośc, zeby skandowała.. :roll: biedny..żal mi go, taki smutny był..a ktos na widowni tez takim smutnym głosem powiedział :"a gdzie pretty?" Okropnie go potraktowali :evil:

A oni mu przypadkiem nie wyłaczyli mikrofonu?? Teraz jak to oglądałam zauwazyłam, ze on chyba jednak coś mowił, tylko go nie słychać. Ale nie jestem pewna czy dobrze widzę.
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Koncert WOŚP w Gdańsku (08.01.2011) - relacje

Postprzez taka ja » wtorek, 17 stycznia 2012, 22:14

Tak Anika, Ty masz chyba rację z tym wyłączeniem mikrofonu i to mogło go bardzo zdołować, bo nie mógł już nic powiedzieć i jeszcze ten Skiba z tym głupim tekstem dołożył :? :evil: ...ale to się zemści, jeszcze kiedyś Skiba będzie Miśkowi buty czyścił 8-)

Edit: sorry ...trochę mnie poniosło z tym Skibą :? :roll:
Ostatnio edytowano środa, 18 stycznia 2012, 15:53 przez taka ja, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » wtorek, 17 stycznia 2012, 22:14

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po programie X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron