Zielona Góra - 28.12.2013 - WARTO JEST POMAGAĆ

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: Zielona Góra - 28.12.2013 - WARTO JEST POMAGAĆ

Postprzez Cien_1186 » niedziela, 29 grudnia 2013, 09:10

Ten drugi link zadziałał, wprawdzie nie obyło się bez problemów technicznych :twisted: :lol: :roll: ale w końcu dało się posłuchać Michała, który całkiem fajnie sobie poradził śpiewając dwie pastorałki, na dodatek w operowym stylu. Bardzo żałuję, że w czasie transmisji nie dało się posłuchać pani Joanny Kołaczkowskiej, którą uwielbiam i uważam, że to nie tylko świetna kabareciara, ale także niezła piosenkarka. A przede wszystkim bardzo fajny Człowiek :) Obiecano jednak cały filmik już w dobrej jakości i już sobie ostrzę ząbki na kolędę pani Joasi :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia

Postprzez » niedziela, 29 grudnia 2013, 09:10

Postprzez sonia111 » niedziela, 29 grudnia 2013, 12:56

sonia111
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia

Postprzez wolfik » niedziela, 29 grudnia 2013, 17:54

powiem jedno profeska, jak by byl gosciem z innej planety :D
wolfik

Postprzez adh » niedziela, 29 grudnia 2013, 21:33

https://www.youtube.com/watch?v=XyxHRJEgU9M
jest już nagranie na youtube :)
chcieć to móc
adh

Postprzez Aganderas » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 09:24

Jesteś gdzieś Tomeczku? :)
właśnie oglądam na filmiku relację, żeby sobie przypomnieć wszystko :)
Siedziałam z drugiej strony sceny niż pan kamerzysta, na balkonie, więc widziałam wszystko z góry :) zwłaszcza te rusałki w długich szatach ze skrzypkami :)
Nie, najpierw napiszę, potem będę słuchać.
Koncert, jak na koncert charytatywny przystało, chwilami był nudny, za to pełen ciepła, od ludzi których nagradzano za pomaganie innym. w pierwszej części, sala była az naładowana życzliwością, gdy śpiewał nasz uznany sportowiec Andrzej Huszcza he, he, gdzie śpiewać w ogóle nie umiał i wszyscy spiewaliśmy razem z nim, przyjemne to było :)
Już pisałam im tam wczoraj w kiblu, że znowu miałam wrażenie i to chyba nie ja jedna, że Michał na takie imprezy nie pasuje, bo wyrasta i jest za dobry. Narobił min, trochę się nerwowo nawygłupiał, ale zaśpiewał bardzo ładnie, było delikatnie, gładko, z magią taką teatralną, tak to odebrałam właśnie, jako coś delikatnego, chociaż było chyba głośno, wysoko. No i kolędy inne, czy też pastorałki, wybór ich to duży plus, bo wszyscy inni śpiewali znane. Trochę teatralny ubiór i makijaż, pasowały do piosenek i miejsca, idealnie :) Tak, to przy Michale wszyscy się przenieśli w inny wymiar sztuki, na pewno nie przy gwieździe wieczoru, która była najsłabszym elementem koncertu, pomimo wielu sprzedanych płyt.
Było też spotkanie po koncercie z Michałem i z OFC
Siedziałam przy nim przez chwilę. Ja jestem bardzo emocjonalna i intuicyjna - poprawna - na pewno nie, chłopaka ignorowałam trochę, tak, jak i w internecie to robię, zwracałam się do naszych dziewczyn i odsuwałam od Michała w czasie zdjęć he, he - aaaaale się kiedyś za dużo wycierpiałam fanowsko, żebym mogła być tak otwarta, jak mogła bym być otwarta, gdyby nie fanowskie bagienko. Nie mam też w sobie 'zachwytu' którego oczekuje Michał :) ale mam 'zrozumienie',
Raczej mam miłe wrażenie po spotkaniu (pewnie inaczej niż on :P ) he, he
podobało by ci się spotkanie, bo mało było ludzi i można było z nim pogadać :)
Nie wszyscy dojechali i Michał się chyba nudził
Nasze dziewczyny, to tak na marginesie dodam dla ciebie, bo czasem wrzucasz wszystkich do jednego worka, nie wpływają na Michała źle, na żywo zwłaszcza, he, he, byś widział, siedzi Michał, na przeciwko Bogusia którą właśnie bardzo polubiłam i jej męża też, i zamiast się nim zachwycać, wesoło opowiada mu o swoich wnukach :D To znaczy, ja się bardzo dobrze czułam he, he, he, była jeszcze Ami i jedna Marzenka (mąż Bogusi na spotkaniu nie był)
Ofce nim dyrygują

No, to i tyle
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia

Postprzez Tomek » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 16:37

Już jestem Aga :)) Przeczytałem Twoją relacje i oglądnąłem filmik. Wielkie dzięki, bardzo lubię czytać Twoje relacje bo widać że piszesz szczerze i bez tej ogłupiającej, bezmyślnej czołobitności jak niektóre fanki. Dlatego cenię sobie Twoje zdanie.

Widzę ze posłuchał mojej rady i śpiewa wysoko, drugi utwór jest naprawdę bardzo dobry, jest 'magia' :). Musi to jeszcze tylko rozwinąć. Z jednej strony żałuje że mnie nie było, ale z drugiej strony pewnie zachowywałbym się tak jak Ty :))Moja prawdziwa sympatia do niego już mocno wygasła...

Pozdrawiam Cię ciepło z Nowym Rokiem i masz tu wielkiego całusa za relację :*
:D

adh Tobie także dziekuję za filmik bo nie załapałem się na transmisję, najlepsze życzenia dla Ciebie i Wolfika i całej reszty forum bo chyba jeszcze nie składałem.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 30 grudnia 2013, 16:41 przez Tomek, łącznie edytowano 1 raz
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia

Postprzez wolfik » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 16:40

fajne podsumowanie 8-) i to mi sie w tobie podoba wychwycisz to co najwazniejsze w tym i nie sciemniasz :mrgreen: naprawde szpak wygladal jak gosc z wyzszej polki :D a ta 2 piosenka ciagle mi sie tlucze po glowie i taka mysl on w katedrze spiewajacy to jejka to by byla akustyka w takim gotyskim stylu :mrgreen:
tomm witaj :D t spokojnego nowego roku))no ta druga to taka magia 8-)
Ostatnio edytowano poniedziałek, 30 grudnia 2013, 16:44 przez wolfik, łącznie edytowano 1 raz
wolfik

Postprzez Tomek » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 16:42

o widzisz wolfiku wlasnie ci składałem życzenia a Ty się pojawiłeś jak na zawołanie :)) Dzięki , pozdrawiam serdecznie.
Tomek

Postprzez wolfik » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 16:45

akurat w tym samym momencie^
wolfik

Postprzez Tomek » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 16:49

Tak, to jest coś o czym myślałęm, tu jest prawdziwa magia, tylko musi teraz iść w tym kierunku. Na pierwszy rzut oka te falbanki trochę mi się wydały przesadzone, ale wykonanie to rekompensuje :)) na pewno wole go posłuchać w operze niz w tandecie z Jamesa Błęda :lol: :lol:
Tomek

Postprzez » poniedziałek, 30 grudnia 2013, 16:49

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po programie X - Factor