IŁAWA 6 lipca 2013

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: IŁAWA 6 lipca 2013

Postprzez wolfik » niedziela, 14 lipca 2013, 10:12

ta dobrze napisane podstawa praca i autentycznosc i wiedziec co sie chce spiewac :D
wolfik
X. stopień wtajemniczenia

Postprzez » niedziela, 14 lipca 2013, 10:12

Postprzez Aganderas » niedziela, 14 lipca 2013, 22:05

na elfika był ubrany, na elfika

uważam tak naprawdę, że nie sztuką jest wyjść na scenę tak jak Podsiadło w zwyczajnym stroju, ze zwyczajnym myśleniem, zwyczajnymi słowami piosenek które każdy człowiek przyjmie do siebie, bo zwyczajne są , takie jak wszyscy, może tam będzie ładna melodia, może ładnie ułożone słowa
schemat
sztuką jest wyjść na scenę będąc innym, myśleć na sposób oryginalny, zachowywać się zgodnie z własną osobą niż nakazem społeczeństwa

tak właśnie czytam ostatnio Osho
tak mówi, że gubimy siebie w dzieciństwie, zagłuszają nas rodzice, nauczyciele, "społeczeństwo" wiemy tyle, ile nas nauczyli i tylko to.
To Gosia chyba gdzieś pisała, że Michałowi jest być może łatwiej być sobą, przez to że ma, jak to się mówi, androgeniczną osobowośc? czy jakoś tak, no wiecie o co mi chodzi, i jemu jest łatwiej słuchać własnej osoby (tego co w nas niesmiertelne) bo społeczne shematy po prostu do niego nie pasują. Musi być sobą.

Ile to zwykły człowiek, taki jak ja się nabiedzi, czy myśl którą myśli jest naprawdę jego, czy nie przypadkiem mamusi, która w dzieciństwie go mówiła?

ja chcę słyszeć własną osobę
bo to daje ponoć najwięcej radości w życiu

właśnie czytałam fragment, jak Osho zachwalał swojego dziadka, który pomimo wiekowego wieku, strasznie był psotliwy he, he,(w brew oczekiwaniom wszystkich oczywiście) nie zatracił dziecięcej radości (to znaczy, razem te psoty czynili innym członkom rodziny )

jeszcze Osho mówi, że gdy odnajdziemy własny głos, to pierwsze co się stanie, to społeczeństwo nas odrzuci a to dlatego że ludzie boją sie poza ten schemat wyjść
a tak naprawde to wtedy dopiero będziemy wspaniali

widać to po Michale właśnie
może i on ostatnio gdzieś błądzi w myślach i był zdołowany sytuacją, ale bardziej przez to, że chciał się "przystosować" do wymagań innych , może dalej chce

ale co mówią i co czują osoby które go znają?
bardzo dobrze się wszyscy przy jego osobie czują
tak jak przy duchowych nauczycielach prawdziwych
to jest to właśnie
co mnie trzyma przy Michała temacie
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia

Postprzez Aganderas » środa, 17 lipca 2013, 01:12

Tomek! :D widziałeś z próby?
jak to mówią w "męskiej spódniczce" :mrgreen:

a kto tak napisał? nie adh? strasznie mi sie ta nazwa spodobała :P :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=qVQP0D6CAJo

a to ładnie mu tak :D
nawet skarpetki mogą być :lol: he, he

no fakt, że tak z klasa wygląda (to znaczy, skarpetki mnie trochę rozśmieszają :D )

niby w spódniczce, ale szokowo wersja tylko pośrednia :D i spokojnie by tak mógł wystąpić np. w Opolu :D

to "fill cos tam" to lubię jak śpiewa :D
Aganderas

Postprzez Aganderas » środa, 17 lipca 2013, 01:39

Achm gdzież to mi się myślami zaszło do Krakowa, gdy sobie po trzeciej godzinie Michała słucham

a zaczęło się od myśli że miałam iść wcześniej spać, bo z racji jutrzejszego dnia wolnego, chciałam go jak najbardziej wykorzystać i wstać wcześniej, jechać na wieś, no ale słucham, to myśl mi sie przyplątała krucha, że po prostu jak nasze dziewcze hoże, wysokie, Zuza, cukiereczek, sztachnę się Michała muzyką i spać nie będe musiała, to mi się przypomniało i tak do głowy przyszło znienacka że jak Zuza, to tylko w piżamce, no ale jakiejś tajemnicy tu nie zdradzam, bo pierwsze zdjęcie jakie trafiło na Michała tablicę ze zjazdu, to była właśnie Zuza w piżamce, do której się notabene sama przyznała, no to myśl dalej zawędrowała sobie niesfornie, że była to osoba na zjeździe jedyna która wydawała się wierzyć mi, że mi się podobają kobiety, no bo tak na żywo tego po mnie zaraz nie widać, od Goski się trzymałam z daleka, :( cały czas, żeby nic nie poczuć, bo się przeżyciami zmęczyłam na razie zbyt nadto. Cien ma ładne sarenkowe oczy :P tylko że tu czyta i zaraz mnie przeswięci :P no a ogólnie to chciałam powiedzieć, że jak zawsze ładniejsza jest na zdjęciach Paulina, tak zakładając spódniczkę Michał zyskuje :lol: :D
no i na tym się kończy słuchanie w kółko Michała piosenek :P

o, przepraszam, jednej tylko, tej środkowej 8-)
Aganderas

Postprzez Aganderas » środa, 17 lipca 2013, 01:43

myśl mi, jakby nie było, skręca na manowce

....................................................

słuchałam dzisiaj w autobusie rozmowę, dziewczyna opowiadała innej dlaczego zawsze chodzi w dżinsach i że mama jej rodzona ciągle się na to dziwi, a ona jej wyjaśnia że chodzi do pracy tak, jak jej jest najwygodniej, nie chce sie nikomu pokazywać, czyt. podobać
a ja noszę spódniczki, bo lubię czuć wiatr na gołych udach :mrgreen:
to się ładnie nazywa, że spódniczki są - przewiewne

jejkuś! prawie czwarta :geek:
Aganderas

Postprzez Cien_1186 » środa, 17 lipca 2013, 05:31

Aga, Aga, a gdzież tam "prześwięci" :wink: Sarenkowe to o niebo lepsze niż małpiatkowe, jak to kiedyś pewna moja znajoma jeszcze w czasach liceum stwierdziła :lol:
A co do podobania, to ja tam Ci wierzę, że kobiety się podobają :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Cien_1186

Postprzez wolfik » środa, 17 lipca 2013, 07:32

:lol: :lol: a niech ci sie podobaja babeczki kij w oko innym :mrgreen: sarnie? tez slicznie napisane :D za oknem slonce zaraz jade na zakupy z rudzial :D
wolfik

Postprzez Aganderas » środa, 17 lipca 2013, 11:51

dzisiaj obudziłam się słysząc przeróbkę Guetty w uszach, którego słuchałam przed Michałem, wieczorem, ale może bedzie czas, że obudzę się z Michała piosenką w uszach :D
Aganderas

Postprzez gingers » sobota, 20 lipca 2013, 20:56

Aganderas napisał(a):
uważam tak naprawdę, że nie sztuką jest wyjść na scenę tak jak Podsiadło w zwyczajnym stroju, ze zwyczajnym myśleniem, zwyczajnymi słowami piosenek które każdy człowiek przyjmie do siebie, bo zwyczajne są , takie jak wszyscy, może tam będzie ładna melodia, może ładnie ułożone słowa
schemat
sztuką jest wyjść na scenę będąc innym, myśleć na sposób oryginalny, zachowywać się zgodnie z własną osobą niż nakazem społeczeństwa

Zupełnie w tej kwestii się z Tobą nie zgadzam. Sztuką moim zdaniem jest połączyć swoją osobowość ze swoim talentem. Nie jest dla mnie szczytem odwagi wyjść na scenę w oryginalnym stroju i zaśpiewać cover :wink: A przecież może Dawid zachowuję się z godnie z własną osobą a nie nakazem społeczeństwa. Jego styl to zwyczajny strój, Michała styl to strój, który ma szokować, oboje dobrze się czują w swoim stylu. A jeżeli chodzi o piosenki Podsiadły, dla mnie nie są zwyczajne, nie są takie jak wszystkie, odwalił naprawdę dobrą robotę i fajny chłopak z niego jest. Przysłuchałam się jego wypowiedziom, ma fajny dystans do świata biznesu no i o dziwo dysponuję inteligentnym humorem. Inaczej patrzymy na artystów muzyków :wink: Jeszcze płyty nie kupiłam, bo na razie słucham z internetu, no właśnie słucham i sprawia mi to przyjemność, i moim zdaniem oczywiście, w muzyce o to chodzi. U Michała mi czegoś brakuje, że tak delikatnie napiszę.

EDIT
Zresztą można na to spojrzeć z innej strony, Michał ma odwagę wystąpić w niecodziennym stroju, a tacy jak Dawid mają odwagę wystąpić w zwykłym stroju i być zwykłym pryszczatym chłopakiem, może to też jest sztuką :wink: Chyba za niedługo będzie. Za niedługo będzie szczytem odwagi bycie zwyczajnym :roll:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
gingers

Postprzez Aganderas » środa, 24 lipca 2013, 13:13

hym, zacznijmy od tego, że ja nie patrzę na "muzyków" zawsze patrzę na "ludzi" i co maja do przekazania innym
Michał więcej przekazał prawdy ludziom w Polsce, samym tym że wyszedł i sie pokazał, niż Podsiadło zdoła uczynić przez całe życie :P

schematy - ograniczają ludzi w rozwoju

Pewnie że trzeba być sobą

ale rozumiem to przez pryzmat duchowości

dobrze :D nie wgłębiałam się w twórczość Dawida
ale to dlatego,że w piosenkach nie odnalazłam siebie
w tych, których słuchałam

Michał pcha ludzkość do przodu
czy tego ludzkość chce czy nie
i czy rozumie, czy nie
nawet jak nie za bardzo mu idzie "kariera" :mrgreen:

może sie pogubi, zagubi, i nie będzie tego kontynuował
a może akurat :D

to co nazywam "schematem"
to to czego nauczyli nas rodzice, nauczyło nas społeczeństwo
i postepujemy według "podpowiedzi"

a trzeba sięgnąć głębiej, odnaleźć
odnaleźć to coś, co jest "radością"

ja się ostatniego roku pogubiłam :D i wpadłam w schematy
zamknęłam się na siebie, myślałam i czułam bardziej umysłem
może dlatego, że poprzez czytanie i pisanie, zaczęłam go więcej używać

ale schemat dotyczacy płci przełamałam :lol: :wink:
że coś znaczy różnica :D
ja wiem - że nie znaczy nic :D

nieistotna kwestia w ogóle

dopiero zaczynam drogę :D

............................................
[a h.u.j że tak napisane, jak napisane
ja taka jestem ]

............................................
szukam, kim jestem
gdy szukam, jestem - radością
Aganderas

Postprzez » środa, 24 lipca 2013, 13:13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po programie X - Factor