IŁAWA 6 lipca 2013

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: IŁAWA 6 lipca 2013

Postprzez adh » środa, 24 lipca 2013, 15:57

W kwestii porównań Dawida i Michała zgadzam się z Agą. Michał dał mi bardzo dużo, Dawid nie daje mi nic nowego, nie daje mi emocji, napięcia, przeżyć, ot prosta, dobrze wykonana, ale nieciekawa muzyka do odsłuchania, jakiej tysiące, wręcz nudna, toteż nie słucham. Nie intryguje, nie wciąga, no tak już mam. :(
W przeciwieństwie do niego Michała śpiew daje mi to wszystko, daje całą gamę przeżyć, nawet jeśli niedoskonały, niedopracowany i mi nie chodzi o człowieka jakim jest Michał, ale sposób interpretacji, przekazywania muzyki i emocji. Każda z nas widać odbiera muzykę inaczej :D , co przecież nie znaczy lepiej lub gorzej :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » środa, 24 lipca 2013, 15:57

 

Re: IŁAWA 6 lipca 2013

Postprzez gingers » czwartek, 25 lipca 2013, 10:16

Najważniejsze, co zawsze powtarzam to pięknie się różnić :D
Mnie twórczość Dawida wciągnęła, nie wieje nudą, jest dla mnie bardzo ciekawa oraz zupełnie inna od tych, które miałam serwowane przez ostatnie lata, słucham z wielką przyjemnością. Zarówno pod względem treści zawartych w jego utworach jak i w linii melodycznej odnajduję to czego ostatnio na naszym rynku muzycznym mi brakowało. Potrafię wejść w klimat i historię zawartą w jego utworach i płynąć wraz z nimi.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: IŁAWA 6 lipca 2013

Postprzez Aganderas » czwartek, 25 lipca 2013, 14:59

a mnie ostatnio sprawy muzyczne całkowicie nudzą akurat
ot, co wpadnie w ucho, to słucham, gdzieś w sklepie, telewizyjne reklamy czasem przypomną jakiś fajny przebój, trochę czasem radio włącze, ale na krótko :roll: , do jogi to mi pasują mantry albo takie np. jak wczoraj słuchałam
http://www.youtube.com/watch?v=5XV0akIHV2g :lol:

i tak się własnie zamysliłam nad tym co adh pisała, że ja w sumie jak tak spojrzeć, chociaż nie zawsze mi sie podoba jak Michał spiewa, to tylko na jego coś nowego czekam, he, he, nawet jeśli to tylko jest wykonywany kower

trochę zasypiam przy poście, bo dopiero co wróciłam z pracy :lol:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: IŁAWA 6 lipca 2013

Postprzez wolfik » czwartek, 25 lipca 2013, 15:09

ja zerkam co w trawie piszczy jak to sie mowi ale tez czekam na mlodego moze wreszcie zaskoczy? :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: IŁAWA 6 lipca 2013

Postprzez adh » niedziela, 28 lipca 2013, 10:26

Aganderas napisał(a):
i tak się własnie zamysliłam nad tym co adh pisała, że ja w sumie jak tak spojrzeć, chociaż nie zawsze mi sie podoba jak Michał spiewa, to tylko na jego coś nowego czekam, he, he, nawet jeśli to tylko jest wykonywany kower
:lol:

no właśnie nawet covery w Michała wykonaniu są nowością, wkłada w nie swoją osobowość i najczęściej są lepsze od oryginału, przynajmniej dla mnie :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: IŁAWA 6 lipca 2013

Postprzez Ami » środa, 7 sierpnia 2013, 11:22

adh napisał(a):
Aganderas napisał(a):
i tak się własnie zamysliłam nad tym co adh pisała, że ja w sumie jak tak spojrzeć, chociaż nie zawsze mi sie podoba jak Michał spiewa, to tylko na jego coś nowego czekam, he, he, nawet jeśli to tylko jest wykonywany kower
:lol:

no właśnie nawet covery w Michała wykonaniu są nowością, wkłada w nie swoją osobowość i najczęściej są lepsze od oryginału, przynajmniej dla mnie :D

i dla mnie :D i dla wielu. Teraz tylko nowych piosenek, z ciekawym przekazem ,takim Michałowym, nie cudzym , z piękną linią melodyczną ,która wydobędzie i ukaże wszystkie jego możliwości potrzeba. Trzymajmy kciuki :)
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » środa, 7 sierpnia 2013, 11:22

 

Poprzednia strona

Powrót do Po programie X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron