Łódź 22.06.2013

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Łódź 22.06.2013

Postprzez adh » czwartek, 30 maja 2013, 07:18

22 czerwca ok. godz. 19:30 Michał da recital w Łodzi na plenerowym pikniku rodzinnym CH Retkinia.
Tam nasza delegacja raczej będzie :) więc czekamy na relacje.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » czwartek, 30 maja 2013, 07:18

 

Re: Łódź 22.06.2013

Postprzez Ginger » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 07:50

No nie, Michał w Łodzi, a mnie pewnie nie będzie... A poszłabym posłuchać, jak tam mu idzie wokalnie. No cóż, będę kolejne koncerty, a może i ktoś znajomy się pojawi i opowie :) Wybieracie się?

O ile 22-ego będę jeszcze w ogóle w Łodzi mieszkać, póki co się nie zanosi... :D :?
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Łódź 22.06.2013

Postprzez adh » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 19:03

Ginger napisał(a):No nie, Michał w Łodzi, a mnie pewnie nie będzie... A poszłabym posłuchać, jak tam mu idzie wokalnie. No cóż, będę kolejne koncerty, a może i ktoś znajomy się pojawi i opowie :) Wybieracie się?

O ile 22-ego będę jeszcze w ogóle w Łodzi mieszkać, póki co się nie zanosi... :D :?

to gdzie się Ginger wyprowadzasz ? :roll:
Jak tam Twoje studia?
Napewno ktoś w Łodzi będzie :D
Ja nie :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Łódź 22.06.2013

Postprzez Aganderas » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 19:15

Ja na razie nie mam pojęcia, ale żle sie tam ode mnie jedzie, bo z przesiadkami w małych mieścinach :geek:
hym
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Łódź 22.06.2013

Postprzez Ginger » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 19:48

adh napisał(a):to gdzie się Ginger wyprowadzasz ? :roll:
Jak tam Twoje studia?
Napewno ktoś w Łodzi będzie :D
Ja nie :D


Pod koniec czerwca opuszczam Łódź, a jak dobrze pójdzie od października podbijam Kraków :D
Studia idą dobrze. Mam nadzieję je niedługo skończyć :wink:
Może jednak uda mi się na tyle przeciągnąć, żeby być jeszcze w Łodzi 22-ego? Hmmm...
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Łódź 22.06.2013

Postprzez adh » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 20:10

Ginger napisał(a):
adh napisał(a):to gdzie się Ginger wyprowadzasz ? :roll:
Jak tam Twoje studia?
Napewno ktoś w Łodzi będzie :D
Ja nie :D


Pod koniec czerwca opuszczam Łódź, a jak dobrze pójdzie od października podbijam Kraków :D
Studia idą dobrze. Mam nadzieję je niedługo skończyć :wink:
Może jednak uda mi się na tyle przeciągnąć, żeby być jeszcze w Łodzi 22-ego? Hmmm...

Kraków :?: :D To świetnie :D
chyba się nie dziwię, że wszyscy tak tam ciągną :D
Sama bym chciała choć trochę tam pomieszkać.
Ale Michał Krakowa chyba nie lubi :lol: , jeszcze nigdy tam nie występował (po XFactor, bo wcześniej to nie wiem :roll: )
W Łodzi za to będzie już trzeci, albo czwarty raz :D .
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Łódź 22.06.2013

Postprzez Ginger » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 20:19

adh napisał(a):Kraków :?: :D To świetnie :D
chyba się nie dziwię, że wszyscy tak tam ciągną :D
Sama bym chciała choć trochę tam pomieszkać.
Ale Michał Krakowa chyba nie lubi :lol: , jeszcze nigdy tam nie występował (po XFactor, bo wcześniej to nie wiem :roll: )
W Łodzi za to będzie już trzeci, albo czwarty raz :D .


Tak, tym razem kierunek Kraków :D To świetne miasto, a Łódź już mi się znudziła :) W wakacje prawdopodobnie w ogóle mnie nie będzie w Polsce, ale może jeszcze na koncert się załapię :wink:

No co Ty, Michał uwielbia Kraków, sam nam o tym mówił. Może nie miał okazji grać. Z tego, co wiem, Łódź też lubi :)
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Łódź 22.06.2013

Postprzez adh » poniedziałek, 3 czerwca 2013, 20:33

Ginger napisał(a):
Tak, tym razem kierunek Kraków :D To świetne miasto, a Łódź już mi się znudziła :) W wakacje prawdopodobnie w ogóle mnie nie będzie w Polsce, ale może jeszcze na koncert się załapię :wink:

No co Ty, Michał uwielbia Kraków, sam nam o tym mówił. Może nie miał okazji grać. Z tego, co wiem, Łódź też lubi :)

to życzę Ci, żebyś się załapała na ten koncert, z pewnością warto :D
wakacje za granicą :D , jak duża część studentów :D , fajnie macie, że tak świat zwiedzacie, póki się jest młodym i bez zobowiązań :D
oczywiście z tą miłością Michała do Krakowa żartowałam, to miasto muzyki i kultury, aż dziw bierze, że nie udało Mu się załatwić żadnego koncertu w Krakowie, a przecież ma tam dużo fanów.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Łódź 22.06.2013

Postprzez Ginger » wtorek, 4 czerwca 2013, 06:37

adh napisał(a):to życzę Ci, żebyś się załapała na ten koncert, z pewnością warto :D
wakacje za granicą :D , jak duża część studentów :D , fajnie macie, że tak świat zwiedzacie, póki się jest młodym i bez zobowiązań :D
oczywiście z tą miłością Michała do Krakowa żartowałam, to miasto muzyki i kultury, aż dziw bierze, że nie udało Mu się załatwić żadnego koncertu w Krakowie, a przecież ma tam dużo fanów.


Dzięki, adh :) Też mam nadzieję, że się załapię na koncert, bardzo dawno Michała nie widziałam. I Szpakofanów też :D
No, wakacje zamierzam spędzić pracowicie :wink: Pewnie, dopóki ma się okazję trzeba zwiedzać świat, a nie siedzieć w domu :D
No właśnie, mógłby Michał coś zorganizować w Krakowie. Wtedy na pewno bym przyszła :)
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Łódź 22.06.2013

Postprzez adh » czwartek, 6 czerwca 2013, 20:58

Ginger napisał(a):
adh napisał(a):to życzę Ci, żebyś się załapała na ten koncert, z pewnością warto :D
wakacje za granicą :D , jak duża część studentów :D , fajnie macie, że tak świat zwiedzacie, póki się jest młodym i bez zobowiązań :D
oczywiście z tą miłością Michała do Krakowa żartowałam, to miasto muzyki i kultury, aż dziw bierze, że nie udało Mu się załatwić żadnego koncertu w Krakowie, a przecież ma tam dużo fanów.


Dzięki, adh :) Też mam nadzieję, że się załapię na koncert, bardzo dawno Michała nie widziałam. I Szpakofanów też :D
No, wakacje zamierzam spędzić pracowicie :wink: Pewnie, dopóki ma się okazję trzeba zwiedzać świat, a nie siedzieć w domu :D
No właśnie, mógłby Michał coś zorganizować w Krakowie. Wtedy na pewno bym przyszła :)

:D
no i już odnalazłaś starych znajomych :D
cieszę się :P
koncertu w Łodzi też się nie mogę doczekać, będzie znów co oglądać :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » czwartek, 6 czerwca 2013, 20:58

 

Następna strona

Powrót do Po programie X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron