MOSKWA 10.06.2013

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez wolfik » wtorek, 18 czerwca 2013, 17:27

zgadza sie serduszka i lajty^i tlok tu jest lus mozna mijac sie bez konfliktu ze tak powiem^ :mrgreen: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » wtorek, 18 czerwca 2013, 17:27

 

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez adh » wtorek, 18 czerwca 2013, 17:35

wolfik napisał(a):zgadza sie serduszka i lajty^i tlok tu jest lus mozna mijac sie bez konfliktu ze tak powiem^ :mrgreen: :lol: :lol:

o tak :D tu jest tak dużo miejsca i tak mało osób, że po kilkaset komnat na osobę przypada :lol: :lol: :lol:
niemniej bardzo mi żal dawnych czasów, tego prania mózgu, tych emocji, ciekawych ludzi których tu poznałam, no jakoś żal. :(
jedno tylko jest dobre - nie ma z kim się pokłócić :lol:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez wolfik » wtorek, 18 czerwca 2013, 17:46

fakt szanujemy opinie innych i jakos sie to toczy do przodu :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez Aganderas » wtorek, 18 czerwca 2013, 19:45

Ja słuchałam tego wykonania z koncertu, pierwszy mój komentarz był właśnie do niego

wykrzyczał te piosenki
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez gingers » wtorek, 18 czerwca 2013, 21:05

adh napisał(a): nie ma z kim się pokłócić :lol:


A tam nie ma, jak chcesz to się z Tobą pokłócę :lol: Ale już nie dzisiaj bo śpiąca jestem.
A tak serio, no kurde szkoda, tęsknię za niektórymi osobami :(
I dobrze piszesz: pranie mózgu, różne odczucia, wymiana zdań, różnica zdań itd. no cóż...

Dobrej nocy.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez Cien_1186 » środa, 19 czerwca 2013, 06:46

Za praniem mózgu to ja tu nie tęsknię :lol: Ale za burzą mózgów to i owszem :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez Tomek » środa, 19 czerwca 2013, 09:28

Oglądnąłem wreszcie filmik, i mogę właściwie powtórzyc to samo co napisałem z próby, fajne tylko niedopracowane. Są fajne elementy w jego występie, głos, jak fajnie piszczy, jak sie momentami wczuwa, tylko jakieś szczegóły rozwalają całość... A tak naprawdę to on sam nie jest do tego przekonany :))

Kto mu wogóle wybrał tą kreacje? Nie pasuje do niego, a do utworu Oczy Cziornyje wykonywanego prawie a la Wysockij juz zupełnie... ja zaczął dziwnie wymawiać niektóre zwroty po rosyjsku na początku utworu to chyba słyszałem śmiechy Rosjan... :)) No cóz małym nakładem pracy można by z tego zrobić świetnym utwór kabaretowy, tym bardziej że tam jest sporo starorusycyzmów , oczi po rosyjsku to starorusycyzm tam sie już tak nie mówi, tylko głaza...

A zrobił ten przysiad podczas utworu to można było paść ze śmiechu HEHEHE. no nie no umówmy sie jak śpiewamy w kiecce to mamy wyglądać kobieco a nie an sierżanta na mustrze :)))


Przyjęcie natomiast było dobre, słychać jak klaskają, zero gwizdów, a ja pamietam że na prawie każdym koncercie Szpaka w Polsce były gwizdy! Nawet w Jaśle zaraz po X factorze, z tyłu polskie chamstwo gwizdało, na sylwestrze go wygwizdali... Rosjanie w odróznieniu od Polaków są lepiej wychowani (70 lat Komunizmu i lepszego niż Polsce) jak coś im nie pasuje to przynajmniej po sobie tego nie pokazują a Polacy od razu by zdeptali z zawiści i kompleksów własnych...

Natomiast tu słuchać jak Rosjanie nagrodzili Szpaka na początku za wybór 'Ocziów Cziornych' po rosyjsku... Takze wykonanie nie było aż takie złe, tylko dodatki, kreacja która nie wyraża prawdziwego Szpaka , choreografia (jak można jechać na imprezę międzynarodowa i robić przysiady :)))) czy on tego w ogóle nie ćwiczy??? ) , fakt że wszystkie utwory z playbacku, to wszystko spłyciło przekaz...
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez wolfik » środa, 19 czerwca 2013, 09:36

knock knock by zaspiewa z x-factor by lepiej wyszlo i stylizacja gora niezle ale dol powinien walnosc jakies spodnie legisy czy cos tamtakiego buty z cholewkami^ i by bylo bardziej rockowo rosja lubi takie piosenki i stylizacje :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez Tomek » środa, 19 czerwca 2013, 10:09

Mogłby wolfiku, ale mógłby też w koncu ubrać sukienkę, i mógłby też poćwiczyc bardziej te kobiece ruchy i wygladać bardziej kobieco! To by też super wypadło! A tak jest to nijakie, bo są elementy tego i tego, i nie jest nic doprowadzone do konca, jakby sam nie wiedział czego chce... Trzeba się na coś zdecywdować, pokokietować widza, a on jest tak posrodku, w tej kreacji niektóe ruchy były zalotne a niektóe po prostu bzdurne :)) Nie ma ciagłosći przekazu, a nawet nie wie sie co sie chce powiedzieć... No i tak to wypada...

Szkoda bo jakieś możliwosci i podstawy ma... Z tego materiału mozna by zrobić świetnego szołmena, tylko musialby ktoś nad nim siedzieć i pracować... kto ś kto ma dobry gust i sie na tym zna, a nie jakieś pomysły, tu mu cos strzeliło do dgłowy żeby to wykonać na poważnie, fajnie , ale jak to sie ma do reszty? W niektórych miejscach fajnie zinterpretował, w innych bardzo 'naiwnie', nie oszukujmy sie takie rzeczy przyjda z doswiadczeniem, ale powinien dużo śpiewać, mieć dużo występów, kontaktu z publicznosćia, a nie tak, raz na 6 miesiecy występ.
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez adh » środa, 19 czerwca 2013, 16:23

http://vipnews.pl/2013/06/18/rap-szosta ... -brazylia/
jeszcze jeden artykuł o rozgrywkach w Moskwie
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » środa, 19 czerwca 2013, 16:23

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po programie X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron