MOSKWA 10.06.2013

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez wolfik » niedziela, 16 czerwca 2013, 06:05

mowie musi wydac plyte bez tego i wlasnego repertuaru bez zespolu wiele nie zwojuje nawet majac swietny wokal,ciagle nie moge przeolec ze na ep nie dal czsochlonnosci i innych
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » niedziela, 16 czerwca 2013, 06:05

 

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez adh » niedziela, 16 czerwca 2013, 10:12

wolfik napisał(a):mowie musi wydac plyte bez tego i wlasnego repertuaru bez zespolu wiele nie zwojuje nawet majac swietny wokal,ciagle nie moge przeolec ze na ep nie dal czsochlonnosci i innych

Nie mógł dać Czasochłonności, bo to jest utwór Whiplash, no chyba żeby nagrywał płytę z zespołem, niestety ten z kolei nie istnieje, bo chłopaki założyli drugi zespół :(
Nie wiem, jak On widzi przyszłość bez zespołu :roll: , na zespół Go w tej chwili nie stać, bo bardziej zajął się studiami aniżeli karierą.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez adh » niedziela, 16 czerwca 2013, 10:23

Tomek napisał(a):
Miejsce może złe, ale nie dlatego że Moskwa, tylko dlatego że jakaś kiczowata impreza poświecona futbolowi amatorów, jak widać nieszczegolnie przygotowana...

Oczywiście, że chodziło mi o charakter imprezy, publiczność oczekiwała raczej czegoś energetycznego, radosnego, a nie smętnych popisów wokalnych.
Michał pisał, że zamierzał zrobić Oczi cziornyje w wersji żartobliwej i to byłoby super, szkoda, że ktoś Mu doradził inaczej. Zresztą On teraz wie że poszło wszystko nie tak, inaczej by się nie tłumaczył na tablicy. Trudno, ma następne doświadczenie, że powinien słuchać siebie, tylko jak długo jeszcze będzie zbierał te doświadczenia :roll:
Co do przygotowania występów, to było to zadanie ekip biorących udział w imprezie,a nie organizatorów, Skoro Michałowi zaproponowali ten występ to powinni też pomyśleć o muzykach, przecież był tam zespół Chemia i Brzozowski, to nie mogli zagrać też dla Michała?
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez wolfik » niedziela, 16 czerwca 2013, 11:07

wiem ze to byly utwory z zespolem ale mogl probowac restaurowac go w tamtym momencie byl na topie^
:wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez Tomek » niedziela, 16 czerwca 2013, 11:12

Masz rację, on to zawalił... Z tego co zrozumiaęłm to jego pomysł żeby to wykonać na poważnie i chyba już w czasie próby miał co do tego wątpliwosci :)) Zresztą strój jakby troche sie kłócił z poważnym wykonaniem i wyszedł taki miszmasz :))

Takie rzeczy trzeba dopracowywać do końca... Chyba brak mu ostatnio dystansu do siebie...

Z tego co zrozumiałem z tego wywiadu w rzeszowskim Radiu Centrum on jednak chciał robić coś dalej z zespołem. Wiec gdzie problem? czyżby wytwónia mu zabroniła? Przecież wszystko co wartosciowe stworzyli razem, jak sie słucha tych utworów, filmików rec and rocka jak razem pracują, czy choćby tego ptzesłuchania z Krakowa widać prawdziwy AUTENTYZM tej muzyki, a teraz ja tego autentyzmu NIE WIDZE, to są jakiś sztuczne wykonania tych 'Ocziów' Cziornych, jakiś Adeli z jutiuba i innych :)) .... Tak jak setki razy pisałem, jego kształtowało ŚRODOWISKO jasielskie i niezwykli ludzie i klimat który tam panował.... a Wawka to sztuczność, wielka kasa, blichtr i dziadostwo do kwadratu.
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez wolfik » niedziela, 16 czerwca 2013, 11:23

gdzies pisalem chyba na fb ze on musi znalesc klimat np krakowa knajpek ktore sa przesiakniete muzyka gdzie mu do wawy sie pchac , z jasla do krakowa blizej to bylby dobry wybor na studia i klikatyczny krakow ze swoja muzyka i jaslo blisko do chlopakow eh bledy i bledy caly czas :roll:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez gingers » niedziela, 16 czerwca 2013, 15:16

Witajcie, powiem znaczy napiszę Wam coś jeszcze, oczywiście jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, ale...
Nawet jak EP-ka nie została jakoś tam entuzjastycznie przyjęta to on Michał jako jej właściciel powinien ją bronić nawet jak sam uważa, że jest słaba. Zresztą bronił jej zanim ujrzała światło dzienne, wtedy był z niej dumny. Dopiero pod presją opinii publicznej się chce od EP-ki całkowicie odciąć, niepotrzebnie. Z materiału na EP-ce można zrobić całkiem fajny rockowy występ, wystarczy przearanżować pod zespół te kawałki, co zresztą udowodnił na tych jarmarcznych występach, że piosenki z EP-ki mogą całkiem dobrze brzmieć, wystarczy tylko trochę nad nimi popracować :wink:


A wiecie może dlaczego nie ma filmiku z występu, ciekawa jestem jak go Rosjanie przyjęli, chociaż fakt szkoda, że Szpak pokazuje się jak na razie tylko w coverach, jeszcze trochę a tak będą go wszyscy kojarzyć, jako tego od coverów.

No i pozdrawiam serdecznie.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez adh » niedziela, 16 czerwca 2013, 16:18

gingers napisał(a):Witajcie, powiem znaczy napiszę Wam coś jeszcze, oczywiście jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, ale...
Nawet jak EP-ka nie została jakoś tam entuzjastycznie przyjęta to on Michał jako jej właściciel powinien ją bronić nawet jak sam uważa, że jest słaba. Zresztą bronił jej zanim ujrzała światło dzienne, wtedy był z niej dumny. Dopiero pod presją opinii publicznej się chce od EP-ki całkowicie odciąć, niepotrzebnie. Z materiału na EP-ce można zrobić całkiem fajny rockowy występ, wystarczy przearanżować pod zespół te kawałki, co zresztą udowodnił na tych jarmarcznych występach, że piosenki z EP-ki mogą całkiem dobrze brzmieć, wystarczy tylko trochę nad nimi popracować :wink:


A wiecie może dlaczego nie ma filmiku z występu, ciekawa jestem jak go Rosjanie przyjęli, chociaż fakt szkoda, że Szpak pokazuje się jak na razie tylko w coverach, jeszcze trochę a tak będą go wszyscy kojarzyć, jako tego od coverów.

No i pozdrawiam serdecznie.

Nie wiem czemu nie ma filmiku z występu :roll: , był przez chwilę, ale zniknął , podobno go poprawiają i mają udostępnić. Ja zdążyłam początek obejrzeć, bo nie miałam czasu :( , widownia w tym kawałku nie była pokazana, a oklaski tylko pojedyncze, wywnioskowałam, że nie został dobrze przyjęty :( , aż mi Go było żal. Może dalej było lepiej, nie wiem.
Co do EP-ki to mam takie samo zdanie, naprawdę można dobrze to wykonać i jest to lepsze niż covery. A jeśli już musiał śpiewać covery, to mógł wybrać coś z tych, które już śpiewał i które się sprawdziły.
Ech, było, minęło :(
Jakoś nadal nie wyciąga wniosków ze swoich potknięć.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez gingers » niedziela, 16 czerwca 2013, 20:30

adh napisał(a):Co do EP-ki to mam takie samo zdanie, naprawdę można dobrze to wykonać i jest to lepsze niż covery. A jeśli już musiał śpiewać covery, to mógł wybrać coś z tych, które już śpiewał i które się sprawdziły.
....
Jakoś nadal nie wyciąga wniosków ze swoich potknięć.


No właśnie, kurde z tej EP-ki można było coś zrobić, utwory, które się tam znajdują jak najbardziej nadawały się na przeboje (oczywiście po poprawkach), linia melodyczna ma potencjał, wokal także, wystarczyłoby popracować nad podkładem muzycznym, bo to on jest najbardziej kiczowaty. Można by było tę EP-ke potraktować jak brudnopis i stworzyć coś na prawdę dobrego z tego, no ale Michał spasował :? Czasami mam wrażenie, że on nie potrafi nic do końca doprowadzić tylko coś zaczyna i potem odpuszcza (tak delikatnie się na ten temat wyrażę), lepsza dopracowana EP-ka niż to co teraz sobą reprezentuje Michał czyli covery. Wiem, wiem, aby coś z EP-ki zrobić potrzebny jest zespół i to zespół, który chce, który ma pomysł. No kurde jacyś muzycy z pasją i z jajami a przede wszystkim przebojowi i z wyobraźnią. No kurde nie obrażając chłopaków z zespołu Michała ale widocznie nie mieli parcia, siły perswazji oraz zacięcia odpowiedniego. No kurde z tych utworów z EP-ki można zrobić wielkie przeboje, wcale się nie nabijam. Ale tak jak napisałam moje odczucia są takie, że Michał nie wie co robić, coś zaczyna itd ale w sumie jego fani robią to samo :wink: Zamiast pielęgnować jedną stronę np tę ( nie doceniacie siły forum, no ale już trudno) to zakładają milion innych fb-kowych stworów :lol: Tak jak Michał tak i jego fani są niestabilni, sorry tak to widzę.

Nie, nie założę sobie fb-ka :wink:


Kolorowych snów.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: MOSKWA 10.06.2013

Postprzez wolfik » poniedziałek, 17 czerwca 2013, 06:49

masz naprawde racje ginter epki mozna bylo naprawde wyciagnac wiele ,dopracowac z nowymi oranzacjamii i tu popieram , a jesli chodzi a fanklubu to goska kiedys pisala phorum moglo byc naprawde sila nosna tylko pwnym osobom zachcialo sie tajnosci co widac kontynlacje w ofce^w sumnie nikt nic nie wie suche fakty brak polemiki i tyle^a ja lubie nadal tu pisac :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » poniedziałek, 17 czerwca 2013, 06:49

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po programie X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron