Sylwester Wrocław 2012

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: Sylwester we Wroclawiu 2012

Postprzez wolfik » wtorek, 1 stycznia 2013, 00:03

mlody i ukedze dali czadu na reszcie mozna bylo spac^ 8-) :lol: :lol: czekam na druga piosenke a tu rusowicz z ukedze :o
ciekawe kiedy znowu bedzie mlody? :(
jest :D :D :D :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » wtorek, 1 stycznia 2013, 00:03

 

Re: Sylwester we Wroclawiu 2012

Postprzez Tomek » wtorek, 1 stycznia 2013, 00:49

żal mi go. Naprawdę. Choć zachowuje się jak pajac, to jednak był troche jak dzieciak który czekał na cukierka a de facto go wygwizdali, wiem że to dla niego dużo znaczy.
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Sylwester we Wroclawiu 2012

Postprzez Leon26 » wtorek, 1 stycznia 2013, 00:56

Nie oglądałem wiele ale Szpak wypadł bdb publiczność średnio :lol: bardzo ciekawy występ Ani R. z Damianem U. :)
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Sylwester we Wroclawiu 2012

Postprzez Tomek » wtorek, 1 stycznia 2013, 01:04

Coś Ty Leon , nie wypadł dobrze, ani wokalnie ani z kreacją, zamiast jakiejś super kiecki czy jakiegoś arcydzieła tego Dalego, była jakas taka nijaka kreacja, coś słaby ten projektant , to że sie gość nazwał z Dali nie polepsza jego tworów....

Nawet pod koniec skamlał o oklaski a go wygwizdali, widać że był przygnebiony tym ze widownia nie współpracowała... Dlatego żal mi go...
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Sylwester we Wroclawiu 2012

Postprzez gingers » wtorek, 1 stycznia 2013, 01:06

Oglądałam, sam występ nie był zły ale mam takie same odczucia jak Tomek.
Już podczas pierwszego występu zrobiło mi się go bardzo żal. I moim zdaniem oczywiście, nie wyglądał na szczęśliwego, ale może przewrażliwiona jestem.

A pomijając występ to nie przypadła mi do gustu pierwsza stylizacja ale zdaję sobie sprawę, że to kwestia gustu. Bałam się tylko, że w tym kabaretowym kombinezonie zaśpiewa Niemena, no ale na szczęście się przebrał. Na szczęście dla mojego zmysłu estetyki, bo jak już wspomniałam gusta są różne.

Jeszcze raz wszystkiego dobrego na Nowy Rok i oby dla Szpaka też był łaskawszy.

PS
Pisaliśmy Tomku teraz w tym samym czasie ale nie chce mi się już zmieniać postu.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Sylwester we Wroclawiu 2012

Postprzez Leon26 » wtorek, 1 stycznia 2013, 01:09

Tomek ta widownia z nikim nie chciała współpracować :lol: do tego pora lekko posunięta lipne nagłośnienie.w tych warunkach to i tak się nieźle wybronił mnie się podobało :)
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Sylwester we Wroclawiu 2012

Postprzez gingers » wtorek, 1 stycznia 2013, 01:15

Masz`rację Leon, nie wiem czy nagłośnienie ale orkiestra zagłuszała Michała, przynajmniej w pierwszej piosence.
Niemen bardzo mi się podobał.
A i nie wiem czy akurat na Sylwestrowej imprezie tak fajnie śpiewać na końcu kiedy to publiczność jest już zdrowo podpita :wink:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Sylwester we Wroclawiu 2012

Postprzez Leon26 » wtorek, 1 stycznia 2013, 01:21

Tak jakoś niewyraźnie go było słychać tylko w refrenach lepiej kiedy dociskał na maxa.No o tej porze to niektórzy nie bardzo wiedzą na jakiej imprezie są :lol: i weź do takich dotrzyj :mrgreen:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Sylwester we Wroclawiu 2012

Postprzez taka ja » wtorek, 1 stycznia 2013, 01:26

Mnie się Szpak podobał, oczywiście siedziałam z duszą na ramieniu....ja patrzę na niego i naprawdę widzę jak bardzo różni się od innych tzw.(sobie napiszę) zwykłych wykonawców :mrgreen: ...ja widzę tu światową gwiazdę...kreacja super, prezencja i sposób poruszania się swobodny...ja tak to widzę...no może jestem idiotką ale co mi tam. Jeżeli chodzi o fonię to uważam, że nagłośnienie było nie bardzo, i na żywo (wiem po Wa-wie) i nie tylko ja...Szpak brzmi nieporównywalnie, czyli o niebo lepiej i mocniej 8-)
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Sylwester we Wroclawiu 2012

Postprzez taka ja » wtorek, 1 stycznia 2013, 01:34

gingers napisał(a):Masz`rację Leon, nie wiem czy nagłośnienie ale orkiestra zagłuszała Michała, przynajmniej w pierwszej piosence.
Niemen bardzo mi się podobał.
A i nie wiem czy akurat na Sylwestrowej imprezie tak fajnie śpiewać na końcu kiedy to publiczność jest już zdrowo podpita :wink:

Jak tylko zaczęła śpiewać po 20-tej Rodowiczka, już wiedziałam że nagłośnienie jest kijowe...ją też było słychać na pół gwizdka...na Polsacie byli lepsi macherzy od mixu, a tu dziwię się, że dopuszczają do tego by laik wyłapał ich techniczne niechlujstwo :mrgreen: :evil:

Pomyślności w Nowym Roku Gingers :) :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » wtorek, 1 stycznia 2013, 01:34

 

Następna strona

Powrót do Po programie X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron