Warszawa 8.12.2012

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: Warszawa 8.12.2012

Postprzez taka ja » poniedziałek, 17 grudnia 2012, 22:23

matta napisał(a):
Tomek napisał(a):
Ale jak czytałem tamto forum to ktoś musi tam mieć niezłego kota na punkcie Szpaka zeby tyle miesiecy tu szpiegować i wypisywał pierduły...

Też się nad tym zastanawiałam, bo przecież niedługo będzie już 2 lata :!: Na pewno ten ktoś ma problem jakiś z sobą.

Tak i to już jest poważna choroba, obsesja :o ...no po prostu musi pisać o Szpaku, i to nawet sam ze sobą :mrgreen: :|
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » poniedziałek, 17 grudnia 2012, 22:23

 

Re: Warszawa 8.12.2012

Postprzez Aganderas » wtorek, 18 grudnia 2012, 00:48

Zerknęłam do Plejadowiczów :D
ja ich lubię :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Warszawa 8.12.2012

Postprzez taka ja » wtorek, 18 grudnia 2012, 01:28

Aganderas napisał(a):Zerknęłam do Plejadowiczów :D
ja ich lubię :D

To zerknij jeszcze do wiadomości na fb :)
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Warszawa 8.12.2012

Postprzez goska » wtorek, 18 grudnia 2012, 03:21

matta napisał(a):
taka ja napisał(a):
matta napisał(a):
Tomek napisał(a):Tak? :D No tego nie doczytałem, ale daj sobie spokój, jakieś wieśniackie forum to jeszcze nie 'sława' :lol:
O, przypomniało mi sie że widziałem Cie kiedyś w TV , no widzisz Ty to jesteś sławna bo TV robi z Tobą wywiady o Szpaku :lol:
co tam jakieś forum :wink:


Nie czytam tego, ktoś podesłał mi wtedy linka :) Ale przy okazji odkryłam coś dziwnego, ktoś od nich miał o mnie dość dokładne informacje, których nie można było przeczytać w jednym miejscu. Niektóre rzeczy aby wiedzieć trzeba by przewertować forum kilka miesięcy wstecz. Dlatego zgadzam się z Tobą, że jest tam osoba od nas, która dostarcza informacji i tematów do zakładanych wątków.

Tak, ja też od dawna wiem, że ktoś kto nie może się tu wyżyć, robi to na Plejadzie i nie tylko.


Z powodzeniem można by to olać. Ale przychodzi tutaj taka Ola, w sumie pierwsza w kolejce którą można by wyciągnąć z odmętów ofc i przerobić na ludzi :lol: i daje nam przykład złej prasy :lol: na przykładzie szmatławej plejady...

Ola nie ma pojecia w czym rzecz (bez obrazy). nalykala sie smogu :lol:
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Warszawa 8.12.2012

Postprzez goska » wtorek, 18 grudnia 2012, 03:26

taka ja napisał(a):
matta napisał(a):
taka ja napisał(a):Ja napiszę tylko, że Michał bardzo lubi się bawić, śmiać, żartować, wygłupiać jak to młody pełen młodzieńczego uroku i wesołości chłopak. Tak obserwując to wszystko, dochodzę jednak do wniosku, że wokół niego nie ma po prostu luzackich osób i młode dziewczyny zachowują się czasem jak stare ciotki dewotki :lol: :lol:

" Mam chusteczkę haftowaną", w to sie trzeba było bawić a nie do kibla latać :lol: Na drugi raz dbamy o PR :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: no akurat chusteczka haftowana mi nigdy nie leżała :lol: a w kiblu za całą noc byłam trzy razy tylko i najdłużej 5 min. hahah, ja sie swietnie bawiłam i pamiętam teksty: "budzi się we mnie pies ogrodnika" :lol: stosowny do pewnej sytuacji 8-) albo do brata Alexa: "co tak siedzicie?...fajną masz laskę, bierz i idźcie się bawić" :mrgreen: ...na co on: "nie, to mój brat"....a ja udając dalej niekumatą: " nie ściemniaj, bierz i idźcie się bawić" :lol: :lol:

he, he, uwielbiam Ci taka ja :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Warszawa 8.12.2012

Postprzez Cien_1186 » wtorek, 18 grudnia 2012, 06:34

matta napisał(a):Nie czytam tego, ktoś podesłał mi wtedy linka :) Ale przy okazji odkryłam coś dziwnego, ktoś od nich miał o mnie dość dokładne informacje, których nie można było przeczytać w jednym miejscu. Niektóre rzeczy aby wiedzieć trzeba by przewertować forum kilka miesięcy wstecz. Dlatego zgadzam się z Tobą, że jest tam osoba od nas, która dostarcza informacji i tematów do zakładanych wątków.

Ja też myślę, że to niestety ktoś, kto pisał kiedyś u nas, kto nas zna od podszewki. Trochę mi żal tej osoby, to musi być bardzo nieszczęśliwy człowiek :roll: Bez własnego życia i w nim własnych radości, bo jak inaczej można wytłumaczyć tego typu zachowania?
A złą sławą tam wcale się nie przejmuję, mam to generalnie w dupie :lol: :twisted:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Warszawa 8.12.2012

Postprzez wolfik » wtorek, 18 grudnia 2012, 07:31

a ja nawet tam juz dawno nie zagladalem :wink: bo wiem ze poza neten jest duzo luda przychylne szpakowi ktorzy nie bawia sie w pisanie w necie :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Warszawa 8.12.2012

Postprzez matta » wtorek, 18 grudnia 2012, 08:58

goska napisał(a):Ola nie ma pojecia w czym rzecz (bez obrazy). nalykala sie smogu :lol:


No ale może jest jakaś odtrutka :wink: Pamiętam ją z dawnych czasów, z koncertów. Mam takie jedno zdjęcie z Bytomia, tak ładnie na nim wyszła taka jakaś dziewicza :D jeszcze wtedy nieskażona :lol:
Avatar użytkownika
matta
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1070
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 21:57
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Warszawa 8.12.2012

Postprzez cukierek » wtorek, 18 grudnia 2012, 09:16

slawetna Plejada :lol: :lol:
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Warszawa 8.12.2012

Postprzez Aganderas » wtorek, 18 grudnia 2012, 09:53

stoi sobie na wzgórzu kościólek, taki jasny i przejrzysty, siedzą w nim sobie ludzie i się modlą - chociaż księży wygonili

niedaleko za rzeczką bar jest otwarty, też siedzą sobie ludzie - kawkę popijają

jedni na drugich spoglądają; w barze się komentuje kościelnych ludzi, podobno niedawno wierni skosztowali w toalecie wódki, zabawy jest co niemiara bo po kościele niegrzeczny Tomuś hasa, ale go wszyscy lubią, więc wybryki mu boże - wybaczają
może i przyszli by sobie barowi ludzie pogadać, ale jak się do kościoła wejdzie to zawsze ktoś się modli, albo leży krzyżem - no to tak trochę głupio.

a w barze wiadomo, czasem jakiś hejter, albo fan Gienka zawita

a tak, to nie widzę specjalnej różnicy w ludziach.
:D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » wtorek, 18 grudnia 2012, 09:53

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po programie X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron