Lubawa - 26.08.2012 :)

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: Lubawa - 26.08.2012 :)

Postprzez wolfik » środa, 29 sierpnia 2012, 07:18

jedna odpowiedz musi zabrac sie za gardlo to piorytet :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » środa, 29 sierpnia 2012, 07:18

 

Re: Lubawa - 26.08.2012 :)

Postprzez goska » środa, 29 sierpnia 2012, 07:22

dzieki sindy. czlowiek ma to do siebie, ze jest zainteresowany wszystkim, az strach.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Lubawa - 26.08.2012 :)

Postprzez goska » środa, 29 sierpnia 2012, 07:24

Tomek napisał(a):Bardzo fajny opis. A co robiliście na tym after party?

jak chłopak już zapomina tekstów i musi się kłaść na podłodze żeby przeczytać z kartki tam przyklejonej to tak jak myślałem, ma porządnego doła.... do tego gardło, choroba Kamila, bo też widzę ze ledwo sie trzymał.... pechowo... ale mam nadzieję że odbije sie od dna.

moje zdanie jest dokladnie takie samo. musi wyznaczyc sobie inne kierunki, jak nabierze sily.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Lubawa - 26.08.2012 :)

Postprzez Aganderas » środa, 29 sierpnia 2012, 12:39

wolfik napisał(a):jedna odpowiedz musi zabrac sie za gardlo to piorytet :D

no :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Lubawa - 26.08.2012 :)

Postprzez roxi » środa, 29 sierpnia 2012, 12:43

Jest jak jest. Jest w innym wymiarze. Energetycznie:) Tylko dlaczego tak mało osób chce napisać tu coś pozytywnego:)?
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Lubawa - 26.08.2012 :)

Postprzez Aganderas » środa, 29 sierpnia 2012, 12:58

Przeczytałam, zerknę jeszcze na filmiki, hym, w Warszawie czułam prawdę bijącą od Niego, przyglądnę się Lubawie ale nie do końca w to wierzę :)
Sindy była później na spotkaniu, miło było zdaje się :)
Wiem że się martwisz :) bardzo Cię lubię i ściskam Roxi :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Lubawa - 26.08.2012 :)

Postprzez carmela » środa, 29 sierpnia 2012, 13:54

roxi napisał(a):Jest jak jest. Jest w innym wymiarze. Energetycznie:) Tylko dlaczego tak mało osób chce napisać tu coś pozytywnego:)?

Ja chetnie napisze cos pozytywnego roxi :) tak w ogole to witam wszystkich :D przez ponad miesiac nie mialam stycznosci z Michała glosem, fb, czymkolwiek.. wiec jak juz mialam mozliwosc postanowilam nadrobic zaleglosci.. pierwsze na co sie natknelam po wejsciu na phorum to link od Sindy z Czasochlonnoscia... I CHOLERNIE SIE WZRUSZYLAM :OOO :!: :!: nawet nie czytalam wczesniej tego co pisaliscie o M. gardle, o tym, ze te koncerty byly zawalone.. pierwsze co mnie uderzylo w tym nagraniu to swego rodzaju EMOCJONALNOSC, ktora tu pokazal.. My wlasciwie przyzwyczailismy sie, ze Michal stoi na scenie i bije od niego pozytywna energia, ktora chcialby sie z kazdym podzielic..ale przeciez BEZSILNOSC, NIEMOC, ktore tak widac na tych filmikach to rowniez bardzo silne bodzce. co wiecej ogladajac te nagrania widzialam zagubionego chlopaka stojacego na nedznych scenach, ktory mimo to PIEKNIE WALCZY. WALCZY O KAZDA NUTE, KAZDY DZWIEK.. Koniec koncow - wokalnie strasznie, ale to drugi (oprocz DJTS) wystep M., na ktorym sie poplakalam. I chrzanie, ze to bylo swieto mleka, kefiru czy nawet krowy. emocji NIKT mu nie odbierze. amen :wink:
ps. Sindy bardzo Ci dziekuje za te filmiki, a szczegolnie wlasnie za ten pierwszy :*
nie ma nic bardziej żałosnego od niespełnionych marzeń
Avatar użytkownika
carmela
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 773
Dołączył(a): poniedziałek, 8 sierpnia 2011, 18:23
Lokalizacja: Barcelona/Wrocław
wiek: 0

Re: Lubawa - 26.08.2012 :)

Postprzez wolfik » środa, 29 sierpnia 2012, 13:56

eh carmen slicznie to napisalas :D ps witaj w naszym wariatkowie :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Lubawa - 26.08.2012 :)

Postprzez Aganderas » środa, 29 sierpnia 2012, 14:19

Mi się podoba z Warszawy, już dawno mi się tak nie podobało jak śpiewał :D Wiem o czym piszesz :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Lubawa - 26.08.2012 :)

Postprzez goska » środa, 29 sierpnia 2012, 16:12

carmela napisał(a):
roxi napisał(a):Jest jak jest. Jest w innym wymiarze. Energetycznie:) Tylko dlaczego tak mało osób chce napisać tu coś pozytywnego:)?

Ja chetnie napisze cos pozytywnego roxi :) tak w ogole to witam wszystkich :D przez ponad miesiac nie mialam stycznosci z Michała glosem, fb, czymkolwiek.. wiec jak juz mialam mozliwosc postanowilam nadrobic zaleglosci.. pierwsze na co sie natknelam po wejsciu na phorum to link od Sindy z Czasochlonnoscia... I CHOLERNIE SIE WZRUSZYLAM :OOO :!: :!: nawet nie czytalam wczesniej tego co pisaliscie o M. gardle, o tym, ze te koncerty byly zawalone.. pierwsze co mnie uderzylo w tym nagraniu to swego rodzaju EMOCJONALNOSC, ktora tu pokazal.. My wlasciwie przyzwyczailismy sie, ze Michal stoi na scenie i bije od niego pozytywna energia, ktora chcialby sie z kazdym podzielic..ale przeciez BEZSILNOSC, NIEMOC, ktore tak widac na tych filmikach to rowniez bardzo silne bodzce. co wiecej ogladajac te nagrania widzialam zagubionego chlopaka stojacego na nedznych scenach, ktory mimo to PIEKNIE WALCZY. WALCZY O KAZDA NUTE, KAZDY DZWIEK.. Koniec koncow - wokalnie strasznie, ale to drugi (oprocz DJTS) wystep M., na ktorym sie poplakalam. I chrzanie, ze to bylo swieto mleka, kefiru czy nawet krowy. emocji NIKT mu nie odbierze. amen :wink:
ps. Sindy bardzo Ci dziekuje za te filmiki, a szczegolnie wlasnie za ten pierwszy :*

i dokladnie o to chodzi. dzieki carmela. to jest wzruszajace teatrum, ktore jest realne. i dlatego, ze to jest cos, co dotyczy spraw trudnych dla kogos, dla Michala, czlowiekowi, az glupio, ze sie tym interesuje i wzrusza, bo z tego bije cos intymnego bardzo.
dzieki carmela za ten post. byl teraz akurat bardzo potrzebny.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » środa, 29 sierpnia 2012, 16:12

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po programie X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron