Krotoszyn- 26.05.2012

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: Krotoszyn- 26.05.2012

Postprzez Ami » sobota, 2 czerwca 2012, 17:10

Aganderas napisał(a):

Ciekawe, ilu ludzi zostało na De Trebles, i czy do końca :?:
Szkoda że nie zaglądałam, chociaż jak pomiędzy byli dmuchacze ognia, to może jeszcze nie było koncertu, jak się zbieraliśmy

Był ,długo się zbieraliśmy :roll: Widziałam pół pierwszego kawałka ,fajny zespół :)
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » sobota, 2 czerwca 2012, 17:10

 

Re: Krotoszyn- 26.05.2012

Postprzez Aganderas » sobota, 2 czerwca 2012, 20:33

Ami napisał(a):
Aganderas napisał(a):

Ciekawe, ilu ludzi zostało na De Trebles, i czy do końca :?:
Szkoda że nie zaglądałam, chociaż jak pomiędzy byli dmuchacze ognia, to może jeszcze nie było koncertu, jak się zbieraliśmy

Był ,długo się zbieraliśmy :roll: Widziałam pół pierwszego kawałka ,fajny zespół :)

O!? Też mogłam zajrzeć, chyba wracałam jako ostatnia, ale w ogóle nie byłam świadoma, że jeszcze ktoś śpiewa he, he Taka informacja mnie całkiem ominęła :lol:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Krotoszyn- 26.05.2012

Postprzez Ola » niedziela, 3 czerwca 2012, 10:42

Ami napisał(a):
goska napisał(a):oo, fajnie, ze to wygrzebalas :!: te ujecia sa nieco inne, niz te z OFC :lol: swietnie uzupelniaja tamte zapisy :)

Tak widać ,że filmował ktoś kto patrzy w lewo ,w prawo i na wprost i widzi wszystko co trzeba,ale dałyście czadu dziewczyny przy tych barierkach,cały czas musiałam trzymać je ,żeby się nie przewróciły na nas -SZALONE fanki :lol: :lol: :lol:


oj. chciałam coś sprostować i napisać parę słów w obronie Tet...jedna ze stron niedawno zgłaszała stanowcze protesty, by jej nie filmować pod groźbą wyrzucenia tego z netu, być może dlatego Tecikowi łapka nieco rzadziej idzie w drugą stronę, ale jeśli sprzeciwu już nie ma i z tego co piszecie widzę, że chcecie jednak być filmowane z tą samą częstotliwością, to proponuję, byście to oficjalnie napisały, wtedy na 100% Tecik weźmie to pod uwagę, tak jak wzięła wcześniejsze protesty :)
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: Krotoszyn- 26.05.2012

Postprzez goska » niedziela, 3 czerwca 2012, 12:26

Ola napisał(a):
Ami napisał(a):
goska napisał(a):oo, fajnie, ze to wygrzebalas :!: te ujecia sa nieco inne, niz te z OFC :lol: swietnie uzupelniaja tamte zapisy :)

Tak widać ,że filmował ktoś kto patrzy w lewo ,w prawo i na wprost i widzi wszystko co trzeba,ale dałyście czadu dziewczyny przy tych barierkach,cały czas musiałam trzymać je ,żeby się nie przewróciły na nas -SZALONE fanki :lol: :lol: :lol:


oj. chciałam coś sprostować i napisać parę słów w obronie Tet...jedna ze stron niedawno zgłaszała stanowcze protesty, by jej nie filmować pod groźbą wyrzucenia tego z netu, być może dlatego Tecikowi łapka nieco rzadziej idzie w drugą stronę, ale jeśli sprzeciwu już nie ma i z tego co piszecie widzę, że chcecie jednak być filmowane z tą samą częstotliwością, to proponuję, byście to oficjalnie napisały, wtedy na 100% Tecik weźmie to pod uwagę, tak jak wzięła wcześniejsze protesty :)


ok. zapomnialam o protestach, ze byly. faktycznie. mnie tam osobiscie nie zalezy na filmowaniu. tradycja zaniedbywania jednej strony moze zostac. wczesniej tez dalo sie zauwazyc te dysproporcje :D w sumie nawet podswiadomie kreci sie dluzej i czesciej "obiekty" blizsze sercu, wiec nie ma sprawy i jest zrozumienie pelne podstaw. przynajmniej z mojej strony. filmikow jest zawsze wiecej, kreca rozni ludzie, wiec rownowaga jest i tak zachowana :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Krotoszyn- 26.05.2012

Postprzez cukierek » niedziela, 3 czerwca 2012, 12:47

ja nie mam z niczym problemu.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Krotoszyn- 26.05.2012

Postprzez goska » niedziela, 3 czerwca 2012, 13:10

cukierek napisał(a):ja nie mam z niczym problemu.


no i dobrze. najgorzej to miec z czyms problem :D
tak na marginesie, to ja jednak te Cieplice wspominam najlepiej, jesli chodzi o stricte szpacze sprawy.
byl w formie jesli chodzi o glos + samo miejsce bylo ladne, nie razilo, bylo godne takiego wystepu. szkoda tylko, ze koncert nie odbyl sie pozniej, ze bylo jasno ze szkoda dla nastroju samego koncertu.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Krotoszyn- 26.05.2012

Postprzez Aganderas » niedziela, 3 czerwca 2012, 18:25

Ja Krotoszyn, już że Michał miał luźniejszy humor, może lepiej mu się śpiewa jednak do ciemnej masy he, he (a nawet hi, hi)
i z powodu uciekajacego hostelu 8-) taka nazwę wymysliłam na Zauroczonych, gdzie dzisiaj zajrzałam i znalazłam sobie fajne zdjącia, których nie widziałam wczesniej, swoich i nie tylko swoich hłe, hłe 8-) Ja ich na facebooku nie widziałam, a może tam były? Chyba nie^^
(I nawet mam tam zdjęcie z Goską :mrgreen: przy jednym stoliku :mrgreen: ja wyszłam ładnie, a Goska pali papierosa :mrgreen: [ale też ładnie :mrgreen: ])
p.s.
nie dałam rady nie napisać :D
Jakby co, to będe uciekać :lol:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » niedziela, 3 czerwca 2012, 18:25

 

Poprzednia strona

Powrót do Po programie X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron