Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez apap » niedziela, 22 kwietnia 2012, 21:24

cukierek napisał(a):No to zonk. Przykro mi... glupia sprawa z publicznoscia.
Agandrea, apap, mowicie ze niereagowala publika? Wogole? Ale nie gwizdali prawda :o ??

Co do utworow, to jak je wykonal? Widzialyscie poprawe wokalna? W jaki sposob je zaspiewal ( utwory z EP )
Dziwny jest ten Swiat musial niezle zaspiewac tam, skoro bylo tak se.

EDIT: Agandrea skrobniesz relacje? *.*

wykonanie wedlug mnie bez zarzutu, wszystko zaspiewal swietnie , naprawde. Sensulanu byl naprawde sexualny :wink: a publika , wstyd mi za nia . Nie gwizdali , ale nawet oklaskow bylo malo , a to ze nie prosili o bis to mnie juz wkurzylo!
Nie skrywaj duszy za maską szarych dni, pozwól jej, niech śpiewa...
Avatar użytkownika
apap
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 496
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 20:18

Postprzez » niedziela, 22 kwietnia 2012, 21:24

 

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez keri » niedziela, 22 kwietnia 2012, 21:25

Jezu Nazareński...czuję się skatowana tymi rewelacjami...a zwłaszcza tym, że sam ma kaca.
Niech on odzyska ten ogień, który się palił w oczach fanów na tamtych koncertach ...bo bez tego nie wystartuje emocjonalnie :(
Avatar użytkownika
keri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 908
Dołączył(a): wtorek, 12 lipca 2011, 06:52
Lokalizacja: wroclaw
wiek: 0

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez sindy_123 » niedziela, 22 kwietnia 2012, 21:41

apap napisał(a):
cukierek napisał(a):No to zonk. Przykro mi... glupia sprawa z publicznoscia.
Agandrea, apap, mowicie ze niereagowala publika? Wogole? Ale nie gwizdali prawda :o ??

Co do utworow, to jak je wykonal? Widzialyscie poprawe wokalna? W jaki sposob je zaspiewal ( utwory z EP )
Dziwny jest ten Swiat musial niezle zaspiewac tam, skoro bylo tak se.

EDIT: Agandrea skrobniesz relacje? *.*

wykonanie wedlug mnie bez zarzutu, wszystko zaspiewal swietnie , naprawde. Sensulanu byl naprawde sexualny :wink: a publika , wstyd mi za nia . Nie gwizdali , ale nawet oklaskow bylo malo , a to ze nie prosili o bis to mnie juz wkurzylo!

to jak zaśpiewał Dziwny jest ten świat skoro ludzie nie prosili o bis?? chyba zawsze śpiewa to właśnie na prośbę ludzi na bis
sindy_123
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 203
Dołączył(a): poniedziałek, 18 lipca 2011, 11:18

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez apap » niedziela, 22 kwietnia 2012, 22:00

sindy_123 napisał(a):
apap napisał(a):
cukierek napisał(a):No to zonk. Przykro mi... glupia sprawa z publicznoscia.
Agandrea, apap, mowicie ze niereagowala publika? Wogole? Ale nie gwizdali prawda :o ??

Co do utworow, to jak je wykonal? Widzialyscie poprawe wokalna? W jaki sposob je zaspiewal ( utwory z EP )
Dziwny jest ten Swiat musial niezle zaspiewac tam, skoro bylo tak se.

EDIT: Agandrea skrobniesz relacje? *.*

wykonanie wedlug mnie bez zarzutu, wszystko zaspiewal swietnie , naprawde. Sensulanu byl naprawde sexualny :wink: a publika , wstyd mi za nia . Nie gwizdali , ale nawet oklaskow bylo malo , a to ze nie prosili o bis to mnie juz wkurzylo!

to jak zaśpiewał Dziwny jest ten świat skoro ludzie nie prosili o bis?? chyba zawsze śpiewa to właśnie na prośbę ludzi na bis

Pewnie przeczuwal ze tak bedzie :(
Nie skrywaj duszy za maską szarych dni, pozwól jej, niech śpiewa...
Avatar użytkownika
apap
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 496
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 20:18

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez sindy_123 » niedziela, 22 kwietnia 2012, 22:10

ehh widać że przez tą słabą frekwencję jest strasznie zdołowany :( mam nadzieję że się nie załamie i da czadu w Jeleniej i Czeladzi :cry:
sindy_123
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 203
Dołączył(a): poniedziałek, 18 lipca 2011, 11:18

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez cukierek » niedziela, 22 kwietnia 2012, 22:21

Sluchajcie moze wstawic mu cos krzepiacego od nas?
Wymyslilam cos.

wersja 1:

( z dopiskiem o przesylaniu energi co jest w grafie propozycji numer dwa )

Obrazek

i wersja numer 2:

Obrazek



co wy na to??
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez adh » niedziela, 22 kwietnia 2012, 22:23

sindy_123 napisał(a):ehh widać że przez tą słabą frekwencję jest strasznie zdołowany :( mam nadzieję że się nie załamie i da czadu w Jeleniej i Czeladzi :cry:

Sindy nie martw się, Michał porażki przeżywa trzy dni :D , a jak zobaczy jeszcze całą rzeszę fanów, to już wogóle dostanie skrzydeł :D
tak Cukierku! wstaw tą grafę, wybrałabym wersje 2
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez cukierek » niedziela, 22 kwietnia 2012, 22:32

Poszla wersja 2.
No nic, jest jak jest. Ale bedzie lepiej.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez Aganderas » niedziela, 22 kwietnia 2012, 22:34

..................................Moja Gorzowska przygoda :D

Turkawki:)
Na dworcu w Zielonej Górze, rano, spacerują turkawki.
Trochę nieprzytomna, po dwóch godzinach snu, wsiadam w autobus:) Pogoda dobra:) Droga niedłużąca - dospałam godzinkę - dojechałam szybko.
Nie znam Gorzowa, kilka razy przejeżdżałam przez niego nie wysiadając, dzisiaj wysiadłam:)
Na dziwnym przystanku za kościołem? Dlaczego nie na dworcu? Jak wrócę? Gdzie wsiądę w powrotny autobus? Po drodze mijaliśmy Nova Park, i sobie od razu wysiadłam, a przystanek tylko po jednej stronie ulicy :roll:
Nic to, biegnę się rozeznać do galerii - scena - jest :D
Wracam do miasta szukać, gdzie wieczorem mogę wsiąść w autobus do domu. ogólnie, to biegałam cały czas nad kanałem :shock: - tak się ta rzeka nazywa :lol: podsłyszałam w autobusie jednego pana, który mówił przez komórkę, że "przejeżdżam właśnie przez kanał^^"
(tu będzie avatarek ze zdjęciem mostku)
Ładnie tam jest zrobione bardzo, a nad samą wodą spacerują mewy, brodząc łapkami w wodzie, albo polatują, szybują, grzejąc się w słońcu:)
Idę szukać w miasto, pytam ludzi: szukam przystanku do Zielonej Góry (a miałam jechać incognito :lol: ) - cegłówką nie dostałam - bardzo mili byli ludzie :D A nie zaczepiam specjalnie wybranych do zaczepiania, biorę co podleci :lol:
- "można iść nad kanałem, bulwarem, a można też prosto w miasto" (gdzieś było, że skręcić za Biedronką)
Poszłam miastem
-"to zawróci pani, i tym parkiem wyjdzie za pocztą, w tamtą stronę, dalej prosto, tam gdzie jeżdżą tramwaje. (Bo Gorzów ma tramwaje:) kocham szyny i tramwaje, ostatnio tak biegałam między szynami i tramwajami z Lenką :D też w niedzielę. :D dzisiaj wiedziałam że jest niedziela, bo mi powiedział taksówkarz w Zielonej Górze, Ja się dziwię do niego - "co taki ruch dzisiaj na drodze w tą sobotę?' A taksówkarz mówi: -"w niedzielę" :roll: w każdym razie dzisiaj jest 22-drugi:)
A o czym to ja mówiłam? A! Idę parkiem - dużo wody, płyną sobie dwie kaczuszki rowem - zadowolone:)
Znalazłam PKS - wróciłam bulwarem, w sumie było bliziutko:)
Nova Park - coś tam kupiłam, coś zjadłam jak to w galerii handlowej, wypiłam caffe espresso - elegancko z wodą i czekoladką - poszłam pod scenę.
Ludzi mało. Nie wiedziałam o której będzie Michał śpiewał, ale podsłuchałam że chyba niedługo. Przede mną ze trzy rzędy małych ludzi, co najwyżej tak do brody. Patrzę w bok, Avi? No Avi. Cwanym podstępem wcisnęłam się między swoich :mrgreen: , po prawej miałam Avi, a po lewej, o ile dobrze podsłuchałam Tet chyba (mogę się też całkowicie mylić, bo nie pytałam :lol: ) w każdym razie miała czerwone paznokcie. Tak się spojrzałam na moje nigdy nie malowane - ech.
Czekam. Szpak. Szpak w klatce - troszkę smutny widok
Widać że śpiewanie daje mu radość. Ćwiczył na nas sobie:). Dobrze śpiewa, czyściej, o wiele lepiej panuje nad głosem :))))))))))))*
Oryginalny, piękny człowiek. Zdecydowanie nadaje się na artystę, i na dużą scenę. Spokojnie może jechać do tego Opola i Krotoszyna:) wstydu nie będzie. Rok temu nie był jeszcze gotowy, ale teraz już jest :mrgreen:
Nie pamiętam co śpiewał po kolei, niech pomyślę?
Rewolucja, tutaj będą wymienione, jak sobie przypomnę
Buty miał na słupku, proste włosy.
Ubrany był, no nic specjalnego, ale było mu w tym ładnie:) i dobrze wyglądał:)
Po występie były nagrody, a później Michał rozdawał autografy - głównie chyba dzieciom.
Tak sobie pomyślałam, że przecież zdążę na wcześniejszy autobus. Po drodze uściskałam Avi i Renatkę (i tu tez nie do końca jestem w temacie :lol: - jaką?) Obie były fajnie miękkie :D
Pobiegłam z powrotem bulwarem prawie zachodzącego słońca.
Siedzę na dworcu w Gorzowie, dwie turkawki (chyba lubią dworce) na obciętej brzozie muskają sobie piórka, niczym się nie martwią, są wolne.
Czekam teraz sobie szczęśliwa, kiedy i nasz "szpak" rozpostrze skrzydła i wyrwie się, wyleci z tej zatęchłej, zimowej woliery na wolność :mrgreen:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez cukierek » niedziela, 22 kwietnia 2012, 22:52

Ha doczekalam sie przed pojsciem nyny :)
Agandrea, nikt jak ty nie pisze relacji :D wlasny styl!
W kazdym badzie razie dziekuje za poswiecony tutaj czas an skrobniecie.

Mialas niezle przygody z tym szukaniem. Wiem jak to jest, jak ludzie pomocni cie prubuja nakierowac. Dobrze ze pogoda ladna byla.

O, i fajnie ze pare twarzy od nas na koncercie poznalas, nie stalo sie tam tak samemu :) Tet byla? :D To sa duze szanse na filmiki. Mam nadzieje.

Powiedz mi jeszcze jaka piosenka w wykonaniu Michala na tym koncercie zrobila na Tobie najwieksze wrazenie i dlaczego? :) ( mnie zawsze z koncertow szalenie wokalne aspekty interesuja, barwa, odcienie glosu jakie wykorzysta, wstawki.. )
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » niedziela, 22 kwietnia 2012, 22:52

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po programie X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron