Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Od 6. czerwca 2011 do końca świata:)

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez apap » niedziela, 22 kwietnia 2012, 19:27

wolfik napisał(a):ktos ustalajac godzine nie pomyslal- przeciez gorzow to mekka rzuszla :lol:

no wlasnie wolfik jakis niemota normalnie , przeciez mogl byc godzine wczesniej i byloby inaczej
Nie skrywaj duszy za maską szarych dni, pozwól jej, niech śpiewa...
Avatar użytkownika
apap
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 496
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 20:18

Postprzez » niedziela, 22 kwietnia 2012, 19:27

 

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez wolfik » niedziela, 22 kwietnia 2012, 19:30

tu masz racje apap i jeszcze jedno co mnial powiedziec np wodecki jak niktmu w ciagu3h nie przyszedl po autograf na ksiazke-a nazwisko bardziej znane niz szpak^ :mrgreen:
ta godzina zawalona totanie 1h do przodu i bylo by super
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez Aganderas » niedziela, 22 kwietnia 2012, 19:59

Wróciłam :D :D :D :D
Właśnie się cieszę, że pojechałam i robiłam za ten tłum którego nie było hehe
pisałam wam relację całą drogę powrotną w autobusie - w zeszycie :shock: :lol:
Teraz muszę przepisać i dogładzić.
Pisałam i słyszę przez megafon - "proszę wysiadać" hehe, a to nieuprzejmy kierowca mnie pogonił megafonem? Zamiast spokojnie powiedzieć, że dojechaliśmy i stoimy już w Zielonej Górze :lol:
Trochę tam jest więcej o mnie niż o szpaczku, ale o szpaczku też jest :D
*
Rzeczywiście mało ludzi było, głównie dzieci, na pewno o to chodziło Michałowi - bo śpiewał świetnie :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Gorzów Wielkopolski 22.04.2012

Postprzez roxi » niedziela, 22 kwietnia 2012, 20:02

Witajcie. Wiecie, jestem z Gorzowa. Napiszę tylko o swoich odczuciach. To chyba moja wina. Za dużo sobie wyobraziłam. Piszę szczerze , z marszu. Cholera!!!!!!!! Smutno mi było. Było kilka nastoletnich fanek, nawet biedne płakały, bo nie dopchały się po autograf. Michał, śpiewał pół godziny ( około). Samotnie wyglądał. Nie chcę siać czarnowidztwa. Mało już piszę. Smutno było patrzeć na chłopaka, śpiewającego między promocjami. Keri, czuję co napisałaś, bardzo czuję. Teraz wszystko w rękach Michała. O muzykę chodzi. O nic więcej. Apap, ma rację, żużel w Gorzowie to święta krowa. Napiszę Wam jednak o czymś, co mnie zastanawia. Michał miał w XF fanów w całkiem dojrzałym wieku. Dziś widać było został przy bardzo młodziutkim elektoracie. Jednostki były starsze. Córka nagrywała i też była smutna. Pojechała do Szczecina. Jutro powinnam mieć filmiki i wrzucę. Pozdrawiam.

Przeniesione z Zapowiedzi
Lori
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez patisia17 » niedziela, 22 kwietnia 2012, 20:31

cholerka... To pierwszy koncert od dłuższego czasu. Wszyscy fani na to czekali! Powinien być tłum ludu :/
Pewnie dlatego napisał że nie było dobrze... Nie wyobrażam sobie nawet jak musiał się czuć, na pewno po takiej przerwie na pierwszym koncercie rozpoczynającym sezon spodziewał się wielu fanów :(
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Re: Gorzów Wielkopolski 22.04.2012

Postprzez adh » niedziela, 22 kwietnia 2012, 20:34

roxi napisał(a): Było kilka nastoletnich fanek, nawet biedne płakały, bo nie dopchały się po autograf.

Przeniesione z Zapowiedzi
Lori

tego też nie rozumiem :roll: mało było, a po autograf się nie dopchały???? to kto brał te autografy???
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez anika » niedziela, 22 kwietnia 2012, 20:38

patisia17 napisał(a):cholerka... To pierwszy koncert od dłuższego czasu. Wszyscy fani na to czekali! Powinien być tłum ludu :/
Pewnie dlatego napisał że nie było dobrze... Nie wyobrażam sobie nawet jak musiał się czuć, na pewno po takiej przerwie na pierwszym koncercie rozpoczynającym sezon spodziewał się wielu fanów :(

ale wiesz, to tak naprawdę nie był koncert, tylko krótki występ. Był bez zespołu, spiewał tylko około pół godziny, pewnie wielu fanów wyszło z założenia, że nie oplaca im sie jechać do Gorzowa, skoro niedługo jest Jelenia Góra i Czeladź, gdzie będzie z Whiplash i da normalny koncert.
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez Aganderas » niedziela, 22 kwietnia 2012, 20:50

Dzieci to było dużo :D ale małych.
Byłam na facebooku i chciałam przesłać zdjęcia Michałowi ale nie mam go w znajomych to się okazuje, że nie mogę. Poradźcie, a wspólny znajomy by nie mógł? Wrzucić?

Poszły, Marlenka wrzuciła
A nie, to inna socjumowiczka akurat :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez anika » niedziela, 22 kwietnia 2012, 20:52

Aganderas, a mogłabys też tutaj wrzucic fotki? :)
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Gorzów Wielkopolski (22.04.2012)

Postprzez taka ja » niedziela, 22 kwietnia 2012, 20:54

anika napisał(a):
patisia17 napisał(a):cholerka... To pierwszy koncert od dłuższego czasu. Wszyscy fani na to czekali! Powinien być tłum ludu :/
Pewnie dlatego napisał że nie było dobrze... Nie wyobrażam sobie nawet jak musiał się czuć, na pewno po takiej przerwie na pierwszym koncercie rozpoczynającym sezon spodziewał się wielu fanów :(

ale wiesz, to tak naprawdę nie był koncert, tylko krótki występ. Był bez zespołu, spiewał tylko około pół godziny, pewnie wielu fanów wyszło z założenia, że nie oplaca im sie jechać do Gorzowa, skoro niedługo jest Jelenia Góra i Czeladź, gdzie będzie z Whiplash i da normalny koncert.

Oczywiście, że tak jak piszesz Anika, a do tego o tej samej godzinie rozpoczynał się w Gorzowie żużel i większość ludzi własnie tam poszła. No niestety, ale te galerie nie są zbyt fortunne dla niego, to nie to samo co koncert z zespołem...nie ma co jednak rozdzierać szat, wszystko się rozkręci w najbliższym czasie :) Do Jeleniej Góry wybiera się spora grupa fanów jak też do Czeladzi, więc na pewno będą super koncerty i wszyscy będą zadowoleni i Michał też :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Postprzez » niedziela, 22 kwietnia 2012, 20:54

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Po programie X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron