"I don't want to miss a thing" - występ i wywiad w DDTVN

Występy w kolejnych etapach oraz poza programem w okresie trwania tej edycji

"I don't want to miss a thing" - występ i wywiad w DDTVN

Postprzez administrator » poniedziałek, 13 czerwca 2011, 11:58

Avatar użytkownika
administrator
administarator
administarator
 
Posty: 77
Dołączył(a): środa, 1 czerwca 2011, 06:48

Postprzez » poniedziałek, 13 czerwca 2011, 11:58

 

Re: "I don't want to miss a thing" - występ i wywiad w DDTVN

Postprzez Karolina_ » poniedziałek, 11 lipca 2011, 09:44

Uwielbiam jak Michał tutaj zaśpiewał ten utwór. W X Factor kompletnie mu ta piosenka nie wyszła, ale wszyscy wiemy dlaczego, był chory i ledwo trzymał sie na nogach. Za to tutaj - magia ! Pasuje ten utwór Michałowi niesamowicie, lubię sobie wracać właśnie do tej wersji, nie do tej z odcinka na żywo, bo wiem, że tam Michał nie pokazał nawet w 50% na co go stać jeśli chodzi o ten konkretny utwór :)
Karolina_
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 185
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 10:36

Re: "I don't want to miss a thing" - występ i wywiad w DDTVN

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 11 lipca 2011, 16:08

Mi też się ta wersja podoba. Bardzo silny głos ma i ładnie się ten głos niesie po studiu. Jest dobre nagłośnienie. A obserwatorki jakie zadowolone 8-)
Ach, puszczę sobie jeszcze raz, bo już dawno nie słuchałam :D

Edit: odsłuchałam sobie ponownie. Rewelacja! Uwielbiam moment, gdy śpiewa od 5:25 "don't wanna close my eyes, don't wanna fall asleep". Pięknie też wyciągnął w 5:36-5:44 "thiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiing". Dzięki za przypomnienie tej znakomitej wersji :)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: "I don't want to miss a thing" - występ i wywiad w DDTVN

Postprzez Sun » wtorek, 12 lipca 2011, 17:51

Również przepadam za tym występem. W ogóle nie byłam na początku pewna co do wyboru tej piosenki w XF, dlatego że początkowe porównania do Stevena Tylera wydawały mi się aż nazbyt oczywiste. Przez pieruńską chorobę drugi live XF nie wyszedł wtedy Michałowi tak, jak sam tego chciał (mi się i tak podobało, ale wiadomo- nie jestem obiektywna), natomiast duży szacunek wzbudził we mnie fakt, że Miszel zmierzył się z tym utworem po raz drugi niedługo potem, właśnie w DDTVN. Tym bardziej że zaśpiewał tam świetnie: pełna wczuwka (ale kiedyż on się nie wczuwa? 8-) ), cudowne ozdobniki (uwielbiam szczególnie moment 05:46-05:52, kiedy pod koniec wchodzi na takie mięsiste 'A' :D ) i wyciągnięcia, w których pięknie wybrzmiewa głębia jego głosu i vibrato.
Niezmiernie rasowe wykonanie wg. mnie.
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: "I don't want to miss a thing" - występ i wywiad w DDTVN

Postprzez scarlet44 » wtorek, 12 lipca 2011, 20:30

Zgadzam się z moimi poprzedniczkami :)...świetne wykonanie - dzięki Michałowi w tej odsłonie polubiłam wreszcie tę piosenkę (a nigdy za nią nie przepadałam) - wreszcie przestała dla mnie być "płaska" :)... jeśli chodzi o wywiad - bardzo lubię wywiady prowadzone z Michałem przez Dorotę Welmann i Marcina Prokopa (z naciskiem na Prokopa) - czuje się pozytywne wibracje i nadawanie na tych samych falach :)... zresztą nie wiem jak Wy, ale generalnie bardzo cenię sobie Prokopa właśnie :)
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: "I don't want to miss a thing" - występ i wywiad w DDTVN

Postprzez patisia17 » środa, 13 lipca 2011, 12:11

hehe a Prokop oczywiście musi wszystkiego dotknąć (włosy Michała jeśli ktoś nie zauważył) ale Misiek nawet uwagi na to nie zwrócił^^' Wykonanie cudne, zdecydowanie lepsze niż w x factor, ale wiadomo choroba go rozłożyła. Fajnie że wybrał właśnie tą piosenkę mimo że wcześniej mu nie poszło, widać że pracuje żeby ulepszać swój wokal;) No i wygląd oczywiście meeega! :mrgreen:
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Re: "I don't want to miss a thing" - występ i wywiad w DDTVN

Postprzez kam » środa, 13 lipca 2011, 20:21

Ja tez uwielbiam to wykonanie w DDTVN, powiem szczerze, ze tego z x factor nie ogladam. Michal mial tam tak smutne oczy, dla mnie jego smutek jest nie do zniesienia.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Postprzez » środa, 13 lipca 2011, 20:21

 


Powrót do W czasie trwania programu X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron