"I don´t want to miss a thing" DDTVN 5.05.2011

Występy w kolejnych etapach oraz poza programem w okresie trwania tej edycji

"I don´t want to miss a thing" DDTVN 5.05.2011

Postprzez cukierek » sobota, 28 kwietnia 2012, 20:15

http://www.youtube.com/watch?v=eqzi9fY_CCs

Tego wystepu jeszcze chyba brakowalo :wink:
Mam wielki sentyment do tego nagrania. To jest moje ulubione wykonanie tego coveru przez Michala.
Poprzez ladunek emocjonalny jaki mna targa za kazdym razem jak to slucham.
Pamietam jak to bylo. Tydzien po slabszym wystepie w X factor, Michal chory. Ja zmartwiona. Wielkie emocje..

Po jednak tak krotkim czasie ktory uplynal, Michal jest w DDTVN i spiewa ten utwor o wiele lepiej. Z takim ladunkiem emocjonalnym, takim wczuciem, ze az wloski deba staja.
Michal jest ambitny, i mozna sobie wyobrazic jak po wystepie w X factor jak byl chory, jak sie zamknal i cwiczyl by pokazac co naprawde potrafi. Widac ze bylo to wazne dla niego. Jest maxymalnie skupiony i czuc ta piosenke na kilometr jak spiewa. Popatrzcie na jego twarz tez, ruchy, expresje. Tylko on i koniec swiata.
Pozatym chyba to byl pierwszy raz jak uraczyl mnie jego "wstawkami" takimi juz porzadnymi. W minucie 5:37 dreszcze mi po plecach chodzily. Nawet dzisiaj!

Wokalnie, na dzien dzisiejszy, Michal teraz jest juz o wiele lepszy. Polepszyl sie. Slychac to.
Mimo to wracam do tego utworu jak glupia. To byl pierwszy utwor Michala przy ktorym sie poprostu poplakalam. Ni z gruszki ni z pietruszki. Poprzez emocje ktore on przekazal.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » sobota, 28 kwietnia 2012, 20:15

 

Re: "I don´t want to miss a thing" DDTVN 5.05.2011

Postprzez Aganderas » niedziela, 29 kwietnia 2012, 09:41

Nie było tego nagrania?
A ja zawsze miałam je gdzieś pod ręką.
Zmienił się przez ten rok bardzo, ja też, przy nim.
Uczy się śpiewać, i kontroluje teraz to śpiewanie, czy dobrze śpiewa - czekam, aż poczuje się w tym pewnie, zapomni o pilnowaniu i będzie znów przekazywał tylko emocje, choć już w o wiele lepszym gatunku.
(Może na koncertach z chłopakami się rozszaleje:))))
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » niedziela, 29 kwietnia 2012, 09:41

 


Powrót do W czasie trwania programu X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron