DeStar - "Sweet child o'mine" + szaleństwa (ostatni film???)

Występy z zespołami DeStar i Whiplash oraz solowe

Re: DeStar - "Sweet child o'mine" + szaleństwa (ostatni film

Postprzez adh » niedziela, 10 lipca 2011, 09:12

Witaj Ania! Ja pamietam Twój nick, bo podobny do mojego tylko o jedną literkę mniej :)
Co do tej drugiej sprawy - nie wydaje mi się żeby Dominik interweniował! Mało wiemy w tej sprawie, więc proponuję odpuścić sobie temat i nie komentować. Czas sam wszystko wyjaśni!
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » niedziela, 10 lipca 2011, 09:12

 

Re: DeStar - "Sweet child o'mine" + szaleństwa (ostatni film

Postprzez Kasjopea » niedziela, 10 lipca 2011, 10:14

ania napisał(a):A może to nowy manager skontaktował się z Recandrockiem i poradził mu zaprzestanie wrzucania filmików? Z tego co o tym całym Dominiku piszą dziewczyny, które zetknęły się z nim przy okazji koncertów, byłoby to do niego podobne... Przykro mi, że Recandrock napisał takie słowa, smutna sytuacja. To jednak nie zmienia ani trochę mojej opinii o Michale: chcę wierzyć w to, co widzę i czuję ja :)
Tym postem witam się i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie to swego grona :) Do tej pory tylko czytałam, co piszecie, podobnie zresztą jak na plejadzie, gdzie z rzadka pisałam pod nickiem "ad" - pewnie więc mnie stamtąd nie pamiętacie :wink:


Ja Cię też kojarzę :) Witam Cię serdecznie! :)
Też mi w pewnym momencie taka myśl przebiegła przez głowę, że to może ma jakiś związek z menagerem. Ale recandrock sugerował raczej, że to Michał bezpośrednio coś powiedział gazetom plotkarskim i stąd taka reakcja. Mogło być też tak, że Dominik poradził coś Michałowi, na co Michał odezwał się w gazetach. Nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. Chciałabym, żeby ta sprawa się wyjaśniła prędzej czy później.
Kurna, a miało być tak pięknie... :roll:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: DeStar - "Sweet child o'mine" + szaleństwa (ostatni film

Postprzez Ginger » niedziela, 10 lipca 2011, 11:22

No cóż, na blogu Recandrocka pojawiły się dwa nowe wpisy o Michale, wraz z filmikami, więc wygląda na to, że wszystko jest ok. O cokolwiek chodziło, chyba jest to już nieaktualne.
Oba filmiki świetne jak zawsze, niesamowicie pozytywne, jak zresztą cały Michał :D
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: DeStar - "Sweet child o'mine" + szaleństwa (ostatni film

Postprzez patisia17 » niedziela, 10 lipca 2011, 11:47

Trochę mnie dołują wasze opinie o tym że Michał się zmienił i mu zaczyna trochę sodówka uderzać. Myślę że to nieprawda, pamiętajcie, że jest teraz rzucony na głęboką wodę i musi się z tym uporać. No i Michał jest przcież numerologiczną 11! :D

"Wibracja 11 oznacza inteligencję, bystrość umysłu, sukces, władzę. Numerologiczne jedenastki rzadko pozostają niezauważone, są uznawane za osoby wyjątkowe z silną osobowością. Cechuje je kreatywność, uduchowienie w wysokim stopniu, odwaga, humanitaryzm, idealistyczne podejście do świata, chęć tworzenia i uczestniczenia we wzniosłych przedsięwzięciach. Mają wielki dar przekonywania i charyzmę.
Uważa się, że osoby posiadające tę wibrację mają szczęście w każdej dziedzinie, prócz sfery materialnej. Jedenastkom łatwiej jest osiągnąć uznanie i sławę. Ich zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc, wsparcie, poświęcanie się dla innych. W wybranej przez siebie dziedzinie mają szansę stać się mistrzami. Obdarzone wspaniałą intuicją, uduchowione, otwarte na drugiego człowieka, współczujące, tolerancyjne jedenastki nie mają problemów z pozyskaniem zaufania i szacunku wśród ludzi. Jedenastki mają przenikliwe umysły i wspaniały dar przewidywania, wspaniale sprawdzają się w dziedzinach takich jak astrologia i w innych naukach ezoterycznych. Mogą być również wspaniałymi nauczycielami, psychologami, a także artystami. Uzdolnienia artystyczne to ich kolejna zaleta. Jedenastki pozostają wierne swoim ideałom, nie ulegają wpływom innych ludzi i nie są konformistami. Uparcie trzymają się swoich zasad. Nawet w obliczu wielkich osiągnięć potrafią zachować skromność, ponieważ to, co robią nie jest na pokaz i dla zdobycia poklasku i uznania. Bezinteresowność, wielkoduszność, serdeczność i chęć służenia innym, gotowość do pomocy sprawia, że stają się wzorem godnym do naśladowania. Jedenastki mają wiele talentów, moc i możliwości, ale nie w każdym przypadku zostają one dobrze wykorzystane. Realizacja negatywna opisywanej wibracji może przejawiać się w egocentryzmie, oderwaniu od rzeczywistości, zbytnim idealizowaniu, odczuwaniu napięcia. Ponadto możliwe są wahania nastroju, melancholia, nieśmiałość, brak wiary w siebie, niedowartościowanie nawet mimo wielu sukcesów i dokonań. W miłości jedenastki są bardzo oddane, wierne, kochające i czułe. Długo szukają swojego ideału, ale gdy znajdują to potrafią kochać całym sercem i nie mają problemów z dochowaniem wierności. Jedenastki są stałe w uczuciach, cenią stabilizację i bezpieczeństwo emocjonalne."

wierze temu opisowi tak jak wierze Michałowi, myślę że on pozostanie niezmienny, zawsze radosny, spontaniczny i przede wszystkim wierny swoim prawdziwym ortodoksyjnym przyjaciołom:)
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Re: DeStar - "Sweet child o'mine" + szaleństwa (ostatni film

Postprzez goska » niedziela, 10 lipca 2011, 11:49

Ginger napisał(a):No cóż, na blogu Recandrocka pojawiły się dwa nowe wpisy o Michale, wraz z filmikami, więc wygląda na to, że wszystko jest ok. O cokolwiek chodziło, chyba jest to już nieaktualne.
Oba filmiki świetne jak zawsze, niesamowicie pozytywne, jak zresztą cały Michał :D

trzeba umiec byc szczeliwym i nie obrzydzac sobie rzeczy milych :) szczescie i zadowolenie to nasz wybor :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: DeStar - "Sweet child o'mine" + szaleństwa (ostatni film

Postprzez Cien_1186 » niedziela, 10 lipca 2011, 11:55

goska napisał(a):
Ginger napisał(a):No cóż, na blogu Recandrocka pojawiły się dwa nowe wpisy o Michale, wraz z filmikami, więc wygląda na to, że wszystko jest ok. O cokolwiek chodziło, chyba jest to już nieaktualne.
Oba filmiki świetne jak zawsze, niesamowicie pozytywne, jak zresztą cały Michał :D

trzeba umiec byc szczeliwym i nie obrzydzac sobie rzeczy milych :) szczescie i zadowolenie to nasz wybor :)

I tym optymistycznym akcentem należy (moim zdaniem) zakończyć ten temat :wink: Przynajmniej narazie, dopóki tak naprawdę NIC nie wiemy...
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: DeStar - "Sweet child o'mine" + szaleństwa (ostatni film

Postprzez Ginger » niedziela, 10 lipca 2011, 11:58

trzeba umiec byc szczeliwym i nie obrzydzac sobie rzeczy milych :) szczescie i zadowolenie to nasz wybor :)


Święta racja, to wyłącznie nasz wybór. W życiu zawsze są aspekty zarówno pozytywne, jak i negatywne. Sztuka w tym, żeby skupiać się na tych pierwszych. Michał zdecydowanie opanować tę umiejętność :wink:

Cieniu, zgadzam się, nie ma co gdybać, zresztą cokolwiek się wydarzyło między Michałem, a recandrockiem, a kimolwiek innym... to nie nasza sprawa :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: DeStar - "Sweet child o'mine" + szaleństwa (ostatni film

Postprzez Kasjopea » niedziela, 10 lipca 2011, 11:58

Wygląda na to, że już wszystko wróciło do normy :) Nie wiemy, co było przyczyną poprzedniego stanu rzeczy, ale skoro pion przywrócony, to tylko się cieszyć :)
Czekamy zatem niecierpliwie na kolejne recandrockowe rarytasy :D
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: DeStar - "Sweet child o'mine" + szaleństwa (ostatni film

Postprzez ania » niedziela, 10 lipca 2011, 12:14

adh, Kasjopea, goska - dziękuję za powitanie :)
Cieszę się, że pojawiły się nowe filmiki, mam nadzieję, że nieporozumienie (jeśli do niego doszło) wyjaśniło się.
Ostatnio edytowano niedziela, 10 lipca 2011, 18:09 przez ania, łącznie edytowano 1 raz
ania
V. stopień wtajemniczenia
V. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 696
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 14:11
wiek: 0

Re: DeStar - "Sweet child o'mine" + szaleństwa (ostatni film

Postprzez goska » niedziela, 10 lipca 2011, 12:14

ania napisał(a):A może to nowy manager skontaktował się z Recandrockiem i poradził mu zaprzestanie wrzucania filmików? Z tego co o tym całym Dominiku piszą dziewczyny, które zetknęły się z nim przy okazji koncertów, byłoby to do niego podobne... Przykro mi, że Recandrock napisał takie słowa, smutna sytuacja. To jednak nie zmienia ani trochę mojej opinii o Michale: chcę wierzyć w to, co widzę i czuję ja :)
Tym postem witam się i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie to swego grona :) Do tej pory tylko czytałam, co piszecie, podobnie zresztą jak na plejadzie, gdzie z rzadka pisałam pod nickiem "ad" - pewnie więc mnie stamtąd nie pamiętacie :wink:

witaj :!: :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » niedziela, 10 lipca 2011, 12:14

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprzed programu X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron