Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Występy z zespołami DeStar i Whiplash oraz solowe

Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez Sun » niedziela, 3 lipca 2011, 20:07

No proszę, o wilku była mowa, a wilk tu i na dodatek sam chętnie wyśpiewa, jak to się wszystko zaczęło :)
Poniżej link do pierwszej części relacji, kolejnych jeszcze nie ma, ale liczę, iż wkrótce zostanie to nadrobione przez zagadkowego Człowieka o Szklanym Oku 8-)

http://recandrock.wordpress.com/2011/06 ... -and-roll/
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Postprzez » niedziela, 3 lipca 2011, 20:07

 

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez aga » niedziela, 3 lipca 2011, 20:17

I ta spadająca gwiazda....

Wzruszyłam się, tak jakoś.... :D
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez Sun » niedziela, 3 lipca 2011, 20:25

Prawda? :) Ciekawe, czy Michał o tym wie, on wierzy w znaki (ja właściwie też :wink: )

I w ogóle czuć, że facet szybko się połapał, że to może być coś wyjątkowego. Chwała mu za to, bo inny pewnie by się stamtąd zmył. I tak sekretne początki Michała Miszanela Szpaka przepadłyby w mrokach lokalnej historii podkarpackich ziem :P
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez Cien_1186 » niedziela, 3 lipca 2011, 20:28

Przeczytałam, świetny facet, całe szczęście, że zostali, bo inaczej dziś nie mielibyśmy tych świadectw przeszłości :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez mała Mi » niedziela, 3 lipca 2011, 20:40

Wychodzi na to że Anet która tak trochę "matkuje" Michałowi to żona Recandrock'a - Klaudka :)
Coś mi się wydaje że ta dwójka trochę pokierowała Michałem, a już na pewno dała mu wsparcie i wiarę w talent.
Widzieliście po kastingu Michał ogląda swój występ razem z Anet i ktoś to filmuje ;)
mała Mi
 

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez Ginger » niedziela, 3 lipca 2011, 20:45

Widzieliście po kastingu Michał ogląda swój występ razem z Anet i ktoś to filmuje ;)


No, na pewno to właśnie on, Klaudiusz :wink: Bardzo fajny facet, Anet pewnie również :wink:
Pamiętam nawet, jak na przytoczonym przez Ciebie filmiku Michał mówi, że kokiet to jest pozytywne określenie, a Anet na to: "No, Klaudek też tak uważa".
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez Sun » niedziela, 3 lipca 2011, 21:10

powiedział że warto poczekać jeszcze na jedną kapelę że niby wszyscy w światku z nich szydzą bo grają nie najgorzej ale za to mają wokala którego się nie zapomina że niby to koleś ale wygląda i rusza sie jak babka śpiewa prawie operowo i się maluje!


Heh, Szpaczek miał niezłą opinię wyrobioną w środowisku :P Swoją drogą, zadziwia mnie, jak ograniczeni potrafią być wyznawcy rocka- niby słuchają klimatów, w których pojawiło się chyba najwięcej kontrowersji w historii muzyki XX wieku, ale czasem takie z nich konserwy, że szok.

A poza tym znów się tutaj pojawia temat tych operowych wstawek... mmm... Aż żałuję, że Michał nie wjechał z nimi przy okazji jakiegoś wykonu w XF. Co prawda repertuar był po temu średnio sprzyjający, ale jednak próbowałabym je gdzieś wcisnąć. Przecież jakby wyskoczył tam z taką wokalizą, to normalnie pozamiatałby na wieki wieków amen 8-) Już nikt by po nim nie wyszedł na scenę, od razu wręczyliby mu nagrodę główną bez żadnego głosowania i finału :twisted:
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez mała Mi » niedziela, 3 lipca 2011, 21:37

Sun napisał(a):A poza tym znów się tutaj pojawia temat tych operowych wstawek... mmm... Aż żałuję, że Michał nie wjechał z nimi przy okazji jakiegoś wykonu w XF. Co prawda repertuar był po temu średnio sprzyjający, ale jednak próbowałabym je gdzieś wcisnąć. Przecież jakby wyskoczył tam z taką wokalizą, to normalnie pozamiatałby na wieki wieków amen 8-) Już nikt by po nim nie wyszedł na scenę, od razu wręczyliby mu nagrodę główną bez żadnego głosowania i finału

Myślę Sun że byłoby dokładnie odwrotnie. Powiedzieli by że gwiazdorzy. odbiega od oryginału, wyje i nie ma za grosz pokory po prostu pajacuje itd itp.
mała Mi
 

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez scarlet44 » niedziela, 3 lipca 2011, 22:25

mała Mi napisał(a):Wychodzi na to że Anet która tak trochę "matkuje" Michałowi to żona Recandrock'a - Klaudka :)
Coś mi się wydaje że ta dwójka trochę pokierowała Michałem, a już na pewno dała mu wsparcie i wiarę w talent.
Widzieliście po kastingu Michał ogląda swój występ razem z Anet i ktoś to filmuje ;)


No i mamy rozwiązanie kolejnej zagadki :)
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez adh » niedziela, 3 lipca 2011, 22:38

Sun - jak Ty wynajdujesz te linki? Skąd nagle na youtube tyle nagrań studyjnych tych starych utworów Whiplash? I wogóle co się dzieje? Cytat z youtube "No cóż, ktoś podpalił ten lont..... I nie jedną racę przy tym dodatkowo odpalił.... Ogniomistrz Szpak w akcji... ;)))"
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » niedziela, 3 lipca 2011, 22:38

 

Następna strona

Powrót do Sprzed programu X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron