Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Występy z zespołami DeStar i Whiplash oraz solowe

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez Cien_1186 » piątek, 8 lipca 2011, 20:44

Blog Recandrocka to istna kopalnia filmików i wspomnień, które dotąd były dla nas tajemnicą i za które bardzo Mu dziękujemy :) Ten ostatni "Whiplash – Zlot" rozbawił mnie do łez, choć przyniósł także refleksję, że Michał jest jedyny w swoim rodzaju, po prostu Artysta przez wielkie A :D Oby taki pozostał już na zawsze, bo wtedy miłość fanów będzie z nim szła, dokądkolwiek go kariera nie zaprowadzi :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » piątek, 8 lipca 2011, 20:44

 

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez recandrock » piątek, 8 lipca 2011, 23:48

Magia jedenastek ! Czy też jedynek !!! Właśnie wrzuciłem film gdzie Michał mówi jeden jeden jeden... Później się okazało że jest to film 111 w mojej kolekcji , nie wspomnę już że posta pisałem o 01:01 co udokumentowałem zdjęciem! Ha ha ha i zaglądam na forum Szpakofanów a tam ostatni wątek jest wątkiem 11 z menu rozwijanego poniżej... a którego to dzisiaj mamy .. Ha ha suma wszystkich cyfr z dzisiejszej daty daje nam 20 a to .... są dwie .... czyli ... Magia !!!
recandrock
początkujący
początkujący
 
Posty: 8
Dołączył(a): poniedziałek, 4 lipca 2011, 11:24
wiek: 0

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez goska » sobota, 9 lipca 2011, 05:43

recandrock napisał(a):Magia jedenastek ! Czy też jedynek !!! Właśnie wrzuciłem film gdzie Michał mówi jeden jeden jeden... Później się okazało że jest to film 111 w mojej kolekcji , nie wspomnę już że posta pisałem o 01:01 co udokumentowałem zdjęciem! Ha ha ha i zaglądam na forum Szpakofanów a tam ostatni wątek jest wątkiem 11 z menu rozwijanego poniżej... a którego to dzisiaj mamy .. Ha ha suma wszystkich cyfr z dzisiejszej daty daje nam 20 a to .... są dwie .... czyli ... Magia !!!

:) magia, to uwolnienie tego co w czlowieku siedzi. Szpak to umie :) to uwolniona intuicja :) fajnie, ze pisze to ktos, kto go zna, bo to potwierdza cos, co wiekszosc z nas przeczuwa. problem ze Szpakiem, to problem z gatunku tych przyjemnych :) lazi ci cos po glowie fajnego i nie chce sie odczepic :) taki freetyling myslowy :) problem z dookresleniem tego jak w/g kazdego z nas powinien poprowadzic swoja sciezke artystyczna Szpak, polega wlasnie na jego freestylowosci. w zasadzie on moglby robic wszystko w rzeczywistoci scenicznej :) taki jego mental. mlody, troche niesmialy chlopak wchodzi na scene i okazuje sie, ze to jest jego zywiol. nie to codzienne zycie, tylko wlasnie ten stan sceniczny. ta metamorfoza wydaje sie byc clue jego osobowosci. tym jego najlepszym ze swiatow. on czuje, ze zyje, gdy zauwaza, ze ludzie kupuja jego scenicznosc. jego glos, jego ruchy, jego performance. wie wtedy, ze robi cos, tak jak nalezy. jest freestylowy w tym sensie, ze podstawa jego wystepu, jego "solowek" i zachowania na scenie jest jego osobowosc, jego intuicja/magia wewnetrzna :) a ona nie miesci sie w jednym stylu i jest bardzo swobodny w jego traktowaniu. Szpak nie przypomina nikogo innego. i to jest jego moc. to jest jego marka. jesli bylby jak inni, to...wiadomo. nie zapamietaliby go. na szczescie nie jest z natury. nie musi sie silic na oryginalnosc, ani udawac klasyka :) te jego niedociagniecia,ktore mu zarzucaja to wlasnie przejaw jego freestylowej natury, sklonnosci do improwizowania, zmian w trakcie, w koncu tego, ze go ponosi. ja to bardzo w nim lubie. Szpak to autentyk i "plynaca woda". jego spiewanie zawsze wychodzi jakby poza gatunek i wtedy sie czuje, ze robi to wlasnie tak, jak nalezy. to nieczeste zjawisko. on ma naturalna sklonnosc do opuszczania gatunkow, tworzac takie fajne przejscia miedzy nimi. takie swoje wlasne zmagania z gatunkiem (rockowym, popowym). to jest ekstra, bo to troche taka historia, w ktorej koniec nigdy nie nastapi. zawsze bedzie inaczej, ciagle bedzie malo tego ogladania i sluchania. jego styl jest bardzo wyrazny (czesto go za to krytykuja, ze to maniera), ale dzieki Bogu zlozony, co powoduje, ze sie nie nudzi :) i sie szybko nie znudzi, bo Szpak to troche szaman, jak Morrison.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez Cien_1186 » sobota, 9 lipca 2011, 06:15

recandrock napisał(a):Magia jedenastek ! Czy też jedynek !!! Właśnie wrzuciłem film gdzie Michał mówi jeden jeden jeden... Później się okazało że jest to film 111 w mojej kolekcji , nie wspomnę już że posta pisałem o 01:01 co udokumentowałem zdjęciem! Ha ha ha i zaglądam na forum Szpakofanów a tam ostatni wątek jest wątkiem 11 z menu rozwijanego poniżej... a którego to dzisiaj mamy .. Ha ha suma wszystkich cyfr z dzisiejszej daty daje nam 20 a to .... są dwie .... czyli ... Magia !!!

No właśnie, Michał to magia i dla każdego z nas pewnie innego rodzaju, ale na końcu tych naszych wyobrażeń i chciejstw dotyczących Michała znajduje się ten wspólny punkt...
Gosia powyżej porównała Michała do Morrisona, zgadzam się z tym i chyba nie tylko ja tak myślę. Już tu gdzieś na forum prowadziliśmy analizę porównawczą;)
pozdrawiam serdecznie :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez goska » sobota, 9 lipca 2011, 06:21

Cien_1186 napisał(a):
recandrock napisał(a):Magia jedenastek ! Czy też jedynek !!! Właśnie wrzuciłem film gdzie Michał mówi jeden jeden jeden... Później się okazało że jest to film 111 w mojej kolekcji , nie wspomnę już że posta pisałem o 01:01 co udokumentowałem zdjęciem! Ha ha ha i zaglądam na forum Szpakofanów a tam ostatni wątek jest wątkiem 11 z menu rozwijanego poniżej... a którego to dzisiaj mamy .. Ha ha suma wszystkich cyfr z dzisiejszej daty daje nam 20 a to .... są dwie .... czyli ... Magia !!!

No właśnie, Michał to magia i dla każdego z nas pewnie innego rodzaju, ale na końcu tych naszych wyobrażeń i chciejstw dotyczących Michała znajduje się ten wspólny punkt...
Gosia powyżej porównała Michała do Morrisona, zgadzam się z tym i chyba nie tylko ja tak myślę. Już tu gdzieś na forum prowadziliśmy analizę porównawczą;)
pozdrawiam serdecznie :)

oo, podeslij mi gdzie. ciekawi mnie to bardzo, a nie trafilam. ciagle jestem kiepska w tym. Michal duchowo mi sie z JM uklada, choc jest duuzo grzeczniejszy :) poza tym dysponuje takze dobrym cialem. wczesny Morrison to bajka cielesna, och! :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez Cien_1186 » sobota, 9 lipca 2011, 06:40

Gosiu, wybacz steremu Cieniowi, odzywa sie moja starcza demencja :oops:
Przecież to było na forum plejadowym, a nie tutaj :lol:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez goska » sobota, 9 lipca 2011, 06:44

Cien_1186 napisał(a):Gosiu, wybacz steremu Cieniowi, odzywa sie moja starcza demencja :oops:
Przecież to było na forum plejadowym, a nie tutaj :lol:

ok. wybaczam :) nie pamietam z plejady, ale to porownanie w sumie samo sie narzuca
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez Cien_1186 » sobota, 9 lipca 2011, 06:54

goska napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):Gosiu, wybacz steremu Cieniowi, odzywa sie moja starcza demencja :oops:
Przecież to było na forum plejadowym, a nie tutaj :lol:

ok. wybaczam :) nie pamietam z plejady, ale to porownanie w sumie samo sie narzuca

Gosiu, Mała Mi pewnie będzie pamiętała, bo o ile sobie dobrze przypominam, to właśnie Ona pierwsza to porównanie poczyniłam a my ochoczo się z tym zgodziłyśmy :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez mała Mi » sobota, 9 lipca 2011, 09:50

Cien_1186 napisał(a):
goska napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):Gosiu, wybacz steremu Cieniowi, odzywa sie moja starcza demencja :oops:
Przecież to było na forum plejadowym, a nie tutaj :lol:

ok. wybaczam :) nie pamietam z plejady, ale to porownanie w sumie samo sie narzuca

Gosiu, Mała Mi pewnie będzie pamiętała, bo o ile sobie dobrze przypominam, to właśnie Ona pierwsza to porównanie poczyniłam a my ochoczo się z tym zgodziłyśmy :)

Gosiu, owszem to ja porównałam Michała do wczesnego Morissona bo obaj mają tą siłę rażenia :) i tak jak Morrison Michał wpada w trans na scenie, zatraca się w tym, przez co dla mnie jest tak jak Morisson psychodeliczny :wink:
Ja bardziej czuję niż znam się na tym, ale moje wrażenia są podobne. Niestety nie wiem nawet jaki tytuł miał wątek na plejadzie w którym o tym dyskutowaliśmy. Wiem tylko że było to wtedy kiedy jeszcze było tam przyjemnie.
Ps. Świetny post Gosiu, wzruszyłaś mnie do łez!
mała Mi
 

Re: Recandrock ujawnia skrawek tajemnicy! :)

Postprzez goska » sobota, 9 lipca 2011, 11:44

mała Mi napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):
goska napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):Gosiu, wybacz steremu Cieniowi, odzywa sie moja starcza demencja :oops:
Przecież to było na forum plejadowym, a nie tutaj :lol:

ok. wybaczam :) nie pamietam z plejady, ale to porownanie w sumie samo sie narzuca

Gosiu, Mała Mi pewnie będzie pamiętała, bo o ile sobie dobrze przypominam, to właśnie Ona pierwsza to porównanie poczyniłam a my ochoczo się z tym zgodziłyśmy :)

Gosiu, owszem to ja porównałam Michała do wczesnego Morissona bo obaj mają tą siłę rażenia :) i tak jak Morrison Michał wpada w trans na scenie, zatraca się w tym, przez co dla mnie jest tak jak Morisson psychodeliczny :wink:
Ja bardziej czuję niż znam się na tym, ale moje wrażenia są podobne. Niestety nie wiem nawet jaki tytuł miał wątek na plejadzie w którym o tym dyskutowaliśmy. Wiem tylko że było to wtedy kiedy jeszcze było tam przyjemnie.
Ps. Świetny post Gosiu, wzruszyłaś mnie do łez!

ciesze sie, jesli sprawilo Ci to przyjemnosc. jest psychodeliczny, jest. na szczescie poki co bez wspomagaczy. on ma takie ciagotki transowe, ja to bardzo lubie w muzyce. za to uwielbiam Morrisona. pozdrawiam
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » sobota, 9 lipca 2011, 11:44

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprzed programu X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron