"Hymn plus ;) "- czyli recandrock znów nas rozpieszcza!

Występy z zespołami DeStar i Whiplash oraz solowe

"Hymn plus ;) "- czyli recandrock znów nas rozpieszcza!

Postprzez Sun » piątek, 1 lipca 2011, 17:16

"To było coś !!! Michał spiewał hymn, orzeł dostał w skrzydło , a dziś przewodzimy w uni he he, a wszystko to dwa lata temu ! Jakieś aluzje?? NIE !!! Just rock and roll !!! Czy też recandrock! już niebawem cała historia na RECANDROCK.PL"

http://www.youtube.com/watch?v=qfvBk5iXnYQ
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Postprzez » piątek, 1 lipca 2011, 17:16

 

Re: "Hymn plus ;) "- czyli recandrock znów nas rozpieszcza!

Postprzez mała Mi » piątek, 1 lipca 2011, 19:21

Sun napisał(a):"To było coś !!! Michał spiewał hymn, orzeł dostał w skrzydło , a dziś przewodzimy w uni he he, a wszystko to dwa lata temu ! Jakieś aluzje?? NIE !!! Just rock and roll !!! Czy też recandrock! już niebawem cała historia na RECANDROCK.PL"

http://www.youtube.com/watch?v=qfvBk5iXnYQ

Właśnie szczęśliwa że odkryłam ten filmik na YT znalazłam wątek w który powinnam go wkleić a tu taka niespodzianka :lol:
No cóż jak zwykle spóźniona :) Ale filmik fajny i trzeba pilnować ukazania się dalszego ciągu...
mała Mi
 

Re: "Hymn plus ;) "- czyli recandrock znów nas rozpieszcza!

Postprzez scarlet44 » piątek, 1 lipca 2011, 20:02

Świetna niespodzianka !!! :)... Przez całe 5 minut siedziałam z bananem na twarzy, normalnie UWIELBIAM TEGO CZŁOWIEKA :D - wyjdę na egzaltowanę babę :wink: , ale trudno ... Recandrock to generalnie jakaś jedna wielka tajemnica - co najmniej tak Michałem zafascynowany jak my, i to od wielu lat - jak pisze, a tymczasem nie chce nam się tutaj np. objawić... już, już był taki moment na plejadzie, że wydawało mi się, że rozpoznałam go w osobie Gz, ale wolfik rozwiał moje nadzieje :roll: ... Recandrock umie stopniować napięcie... zapoda jakiś filmik, jeden z tych których ma ponoć "godziny", a potem ciiiiiiiiiiiiiisza... aż do kolejnej niespodzianki :)
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: "Hymn plus ;) "- czyli recandrock znów nas rozpieszcza!

Postprzez mała Mi » piątek, 1 lipca 2011, 20:12

Fajnie jest zmontowany ten filmik, opowiada cała historię od momentu znalezienia postrzelonego orła aż do koncertów z nim w roli logo zespołu :) Trzeci ptak w zespole :lol: Szpak, Czapla i orzeł
mała Mi
 

Re: "Hymn plus ;) "- czyli recandrock znów nas rozpieszcza!

Postprzez Sun » piątek, 1 lipca 2011, 20:34

scarlet44 napisał(a):Recandrock to generalnie jakaś jedna wielka tajemnica - co najmniej tak Michałem zafascynowany jak my, i to od wielu lat - jak pisze, a tymczasem nie chce nam się tutaj np. objawić...


Ja gdzieś, tylko nie pamiętam już gdzie dokładnie, czytałam, że ten facet w ogóle ma jakieś związki z branżą muzyczną. Zresztą, spory footage którym dysponuje i sposób, w jaki go montuje świadczyłyby o tym, że np. robi właśnie przy videoclipach.

To jest dla mnie taka sama zagadka, jak tajemniczy manager Miszela sprzed czasów XF. Swoją drogą, na nk Michał ma zdjęcia z pewnym facetem podpisanym jako 'Boss'- ja już się nawet zastanawiałam, czy to nie jest właśnie jeden z nich (choć równie dobrze mógł być to np. organizator jakiegoś Whiplashowego koncertu).

Kurczę, tyle pojawia się tu pytań, pustych miejsc i rozrzuconych fragmentów, że czuję się czasem, jakbym składała jakieś puzzle :D

Tak czy siak, mam nadzieję, że niespodzianki Recandrocka jeszcze długo się nie skończą, skoro tyle tego nakręcił :) Chociaż tak je dawkuje, że może czeka na czasy prawdziwie światowej sławy Szpaczka i wtedy dopiero zhandluje całe szpule filmów za grube miliony 8-) :lol:
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: "Hymn plus ;) "- czyli recandrock znów nas rozpieszcza!

Postprzez mała Mi » piątek, 1 lipca 2011, 20:44

Sun napisał(a):Ja gdzieś, tylko nie pamiętam już gdzie dokładnie, czytałam, że ten facet w ogóle ma jakieś związki z branżą muzyczną. Zresztą, spory footage którym dysponuje i sposób, w jaki go montuje świadczyłyby o tym, że np. robi właśnie przy videoclipach.

To jest dla mnie taka sama zagadka, jak tajemniczy manager Miszela sprzed czasów XF. Swoją drogą, na nk Michał ma zdjęcia z pewnym facetem podpisanym jako 'Boss'- ja już się nawet zastanawiałam, czy to nie jest właśnie jeden z nich (choć równie dobrze mógł być to np. organizator jakiegoś Whiplashowego koncertu).

Kurczę, tyle pojawia się tu pytań, pustych miejsc i rozrzuconych fragmentów, że czuję się czasem, jakbym składała jakieś puzzle :D

Sun a widziałaś to zdjęcie Michała z kontraktem? jest jeszcze jedno na którym jest dziewczyna z takim samym kontraktem nie pamiętam już czy są razem na jednym czy to dwa osobne zdjęcia.
Jeśli trzyma drugi egzemplarz tego samego kontraktu to kim jest ta dziewczyna? Zaczyna się robić kącik detektywistyczny :lol:
mała Mi
 

Re: "Hymn plus ;) "- czyli recandrock znów nas rozpieszcza!

Postprzez Cien_1186 » piątek, 1 lipca 2011, 20:47

Był już kiedyś na youtubie film z piosenką Wiara w sen (niestety zniknął, bo został uprywatniony), gdzie motyw orła już zaistnial :) Uprywatniono ten film pewnie na prośbę tej dziewczyny, która w tych filmikach często się przewija, nie wiem jak ma na imię. Na ww filmiku wczuwała się tak pięknie w muzykę, (zresztą tak jak ja, bo bardzo mi się ten utwór podoba), ale te durne komentarze pod filmikiem pewnie ją zdenerwowały :(

A swoją drogą, jak to cudownie, że jest ten Recandrock i że cieszy nas tymi kolejnymi odsłonami Michala :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: "Hymn plus ;) "- czyli recandrock znów nas rozpieszcza!

Postprzez scarlet44 » piątek, 1 lipca 2011, 20:53

Dokładnie - te puzzle i kącik detektywistyczny !!! :lol: ... Czytałyście kiedyś Agatę Christy ? Ja tak :lol: ... Michał lubi niespodzianki, Recandrock lubi niespodzianki...ciekawe jakie jeszcze króliki wyciągną z kapeluszy :lol: ...

Sun, co do Recandrocka to ciekawa sprawa...nie słyszałam o tym, że jest zbranży muzycznej...rzeczywiście te teledyski są ciekawe, ale mimo wszystko pomyślałam, że to taki profesjonalny amator :wink: :lol: ...
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: "Hymn plus ;) "- czyli recandrock znów nas rozpieszcza!

Postprzez Ginger » piątek, 1 lipca 2011, 21:08

Sun a widziałaś to zdjęcie Michała z kontraktem? jest jeszcze jedno na którym jest dziewczyna z takim samym kontraktem nie pamiętam już czy są razem na jednym czy to dwa osobne zdjęcia.
Jeśli trzyma drugi egzemplarz tego samego kontraktu to kim jest ta dziewczyna? Zaczyna się robić kącik detektywistyczny :lol:


Jakie zdjęcie z kontraktem? Gdzie można je znaleźć?
Jaka dziewczyna? To ja już nic nie wiem :?

Ja orzełka kojarzę z innego filmiku, z piosenką "Carpe Diem" bodajże... przez chwilkę się przewinął :D
Jeśli chodzi o tego gościa to też zawsze wydawało mi się, że to po prostu amator, któremu gdzieś tam chłopaki wpadli w oko i od tego czasu uwieczniał ich popisy, ale równie dobrze może to być profesjonalista...
Faktycznie Agatą Christie zaleciało... Coraz więcej niewiadomych. To w końcu ma menadżera, czy nie?
A filmik świetny, Michał jak zawsze pełen pasji i energii :)
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: "Hymn plus ;) "- czyli recandrock znów nas rozpieszcza!

Postprzez mała Mi » piątek, 1 lipca 2011, 21:18

Ginger napisał(a):Jakie zdjęcie z kontraktem? Gdzie można je znaleźć?
Jaka dziewczyna? To ja już nic nie wiem :?

Mówimy o zdjęciach w profilu Michała na Naszej Klasie :)
mała Mi
 

Postprzez » piątek, 1 lipca 2011, 21:18

 

Następna strona

Powrót do Sprzed programu X - Factor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron