Utwory Whiplash

Utwory Whiplash

Postprzez Ola » wtorek, 27 września 2011, 00:04

Hej, mam takie pytanie-prośbę. Czy posiadacie na swoich hd utwory Michała z czasów Whiplash w jakiejś dobrej jakości (nie licząc nagrań na youtube), bo kompletuję sobie wszystkie te cuda. Carpe diem, Kolorowa Szarość, Wiara w sen, Szczerość dnia, Pan życia swego i Oto ja mam już z yt., zależy mi natomiast w szczególności na "Rzeczywistość", "Czasochłonność" i "Prośba", bo na yt są tylko te takie koncertówki i właśnie zastanawiam się, czy jakieś bardziej "oficjalne" nagrania są w necie, tak jak np. Carpe diem?
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Postprzez » wtorek, 27 września 2011, 00:04

 

Re: Utwory Whiplash

Postprzez scarlet44 » wtorek, 27 września 2011, 08:11

Ola napisał(a):Hej, mam takie pytanie-prośbę. Czy posiadacie na swoich hd utwory Michała z czasów Whiplash w jakiejś dobrej jakości (nie licząc nagrań na youtube), bo kompletuję sobie wszystkie te cuda. Carpe diem, Kolorowa Szarość, Wiara w sen, Szczerość dnia, Pan życia swego i Oto ja mam już z yt., zależy mi natomiast w szczególności na "Rzeczywistość", "Czasochłonność" i "Prośba", bo na yt są tylko te takie koncertówki i właśnie zastanawiam się, czy jakieś bardziej "oficjalne" nagrania są w necie, tak jak np. Carpe diem?



Niestety nie, ale ja się zastanawiałam nad zakupieniem płyty Whiplash po prostu, czy ktoś może wie jak można ją zdobyć ?
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Utwory Whiplash

Postprzez cukierek » wtorek, 27 września 2011, 08:17

scarlet44 napisał(a):Niestety nie, ale ja się zastanawiałam nad zakupieniem płyty Whiplash po prostu, czy ktoś może wie jak można ją zdobyć ?

A jest plyta?

EDIT: moglabym linka do "Prosby" dostac? Nie znam tego kawalka
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Utwory Whiplash

Postprzez scarlet44 » wtorek, 27 września 2011, 08:31

cukierek napisał(a):
scarlet44 napisał(a):Niestety nie, ale ja się zastanawiałam nad zakupieniem płyty Whiplash po prostu, czy ktoś może wie jak można ją zdobyć ?

A jest plyta?



Nie jestem pewna, ale miałam taką nadzieję...niekiedy mało znane zespoły wydają płyty 'domowym sumptem'....
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Utwory Whiplash

Postprzez mała Mi » wtorek, 27 września 2011, 08:55

scarlet44 napisał(a):
cukierek napisał(a):
scarlet44 napisał(a):Niestety nie, ale ja się zastanawiałam nad zakupieniem płyty Whiplash po prostu, czy ktoś może wie jak można ją zdobyć ?

A jest plyta?



Nie jestem pewna, ale miałam taką nadzieję...niekiedy mało znane zespoły wydają płyty 'domowym sumptem'....

Whiplash chyba nie wydali płyty. Gdyby ją mieli już fani wrzuciliby ich kawałki do netu. :)
mała Mi
 

Re: Utwory Whiplash

Postprzez scarlet44 » wtorek, 27 września 2011, 08:58

mała Mi napisał(a):
scarlet44 napisał(a):
cukierek napisał(a):
scarlet44 napisał(a):Niestety nie, ale ja się zastanawiałam nad zakupieniem płyty Whiplash po prostu, czy ktoś może wie jak można ją zdobyć ?

A jest plyta?



Nie jestem pewna, ale miałam taką nadzieję...niekiedy mało znane zespoły wydają płyty 'domowym sumptem'....

Whiplash chyba nie wydali płyty. Gdyby ją mieli już fani wrzuciliby ich kawałki do netu. :)


O ja naiwna :oops: ... w sumie masz rację Mała Mi... nie uchowałyby się :wink:
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Utwory Whiplash

Postprzez Ola » wtorek, 27 września 2011, 09:35

Kurczęęę a Rzeczywistość i Czasochłonność są najpiękniejsze. No nic, zadowolę się koncertówkami :(

Co do Prośby to widziałam, że jakaś dziewczyna odsłuchiwała coś takiego na last.fm, też tego nie znam. No i jest jeszcze Czaszka, ale to też tylko na yt.

Szkodaaa!
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: Utwory Whiplash

Postprzez mała Mi » wtorek, 27 września 2011, 15:26

Ola napisał(a):Kurczęęę a Rzeczywistość i Czasochłonność są najpiękniejsze. No nic, zadowolę się koncertówkami :(

Co do Prośby to widziałam, że jakaś dziewczyna odsłuchiwała coś takiego na last.fm, też tego nie znam. No i jest jeszcze Czaszka, ale to też tylko na yt.

Szkodaaa!

Zarejestruj się na socjum oni mają zakładkę z wszystkimi mp3 Michała które udało się znaleźć!
Bez rejestracji nie można ściągnąć :)
mała Mi
 

Re: Utwory Whiplash

Postprzez Ola » wtorek, 27 września 2011, 18:12

mała Mi napisał(a):
Ola napisał(a):Kurczęęę a Rzeczywistość i Czasochłonność są najpiękniejsze. No nic, zadowolę się koncertówkami :(

Co do Prośby to widziałam, że jakaś dziewczyna odsłuchiwała coś takiego na last.fm, też tego nie znam. No i jest jeszcze Czaszka, ale to też tylko na yt.

Szkodaaa!

Zarejestruj się na socjum oni mają zakładkę z wszystkimi mp3 Michała które udało się znaleźć!
Bez rejestracji nie można ściągnąć :)


Mam tam konto, ale nie pomyślałam o tym wcześniej :) Dzięki :D
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: Utwory Whiplash

Postprzez goska » środa, 9 maja 2012, 08:17

sporo osob lubi Michala z Whiplash, prawda?
chlopaki powinni duzo grac ze soba, robic sesje muzyczne, cwiczyc. potrzebne sa nowe teksty, muza, nowe aranzacje starych utworow, czasem jakis muzyk sesyjny powinien dokoptowac. ciekawe jak rozwinie sie ta historia. czy to akcja na dluzej, czy tylko sezonowa, na oklicznosc koncertow. no i mentor artystyczny by sie bardzo przydal. jest klimat, jest glos, sa ludzie, ktorzy dobrze sie ze soba rozumieja i lubia. z tym koniecznie trzeba cos zrobic. powinno teraz wejsc doskonalenie rzemiosla, dopieszczanie szczegolow, rezyser jakis z wizja odpowiadajaca Michalowi.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » środa, 9 maja 2012, 08:17

 

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron