Utwory Whiplash

Re: Utwory Whiplash

Postprzez ellyn » czwartek, 11 października 2012, 21:11

adh napisał(a):
Leon26 napisał(a):No właśnie... słuchacza też niesie ja bym się zgrał z Alex i zrobił do tego genialny teledysk niskobudżetowy."Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce".

taki niskobudżetowy to by nie był :D , bo Alex posklejała różne scenki z filmów, a tego w teledysku robić nie można
co do dziecka :D - niestety trzeba dorosnąć, nie da się inaczej, tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na bycie dzieckiem przez całe życie :D


Fakt, nie mozna sobie niczego podkradac,ale teledysk moglby tak wygladac, jakby byl posklejany. Chodzi o taka forme, o taki styl - profesjonalny teledysk, ktory wyglada, jakby robil go sam Michal.

EDIT: marzenia, marzenia...
Ostatnio edytowano czwartek, 11 października 2012, 21:40 przez ellyn, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Avatar użytkownika
ellyn
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2073
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2012, 22:31

Postprzez » czwartek, 11 października 2012, 21:11

 

Re: Utwory Whiplash

Postprzez Leon26 » czwartek, 11 października 2012, 21:21

ellyn napisał(a):
Leon26 napisał(a):No właśnie... słuchacza też niesie ja bym się zgrał z Alex i zrobił do tego genialny teledysk niskobudżetowy."Gdy byłem dzieckiem, mówiłem jak dziecko, czułem jak dziecko, myślałem jak dziecko. Kiedy zaś stałem się mężem, wyzbyłem się tego, co dziecięce".


Racja, "amatorskie" klipy Alex sa swietne.Ale nam sie marzy, co nie Leon? :D

A jak :lol: Adh wiem że nie można wykorzystywać cudzych rzeczy ale chodzi mi bardziej o to że ma wyobraźnie i potrafi z niej zrobić użytek.To bardzo ważne tego żaden sprzęt nie zastąpi.
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Utwory Whiplash

Postprzez Litek_ » piątek, 12 października 2012, 06:15

Starling rozumiem cię, te teksty są b.słabe, co nie zmienia faktu, że np ja bardzo bardzo lubię "Kolorową Szarość" czy "Czasochłonność" :) Ale "Carpe Diem" to jakoś nie mogę słuchać :lol:

Leon26 napisał(a):No ja też jestem ciekawy co Szpakowi wycygani :roll:

:lol:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Utwory Whiplash

Postprzez Cien_1186 » piątek, 12 października 2012, 06:48

Jeśli o marzeniach i zachciankach mówimy, to ja bym jeszcze na płycie chętnie usłyszała Wiarę w sen :) Ach, to byłoby coś, te dwa utwory, lekko przearanżowane, z Michała głosem jaki ma teraz, achhhhh, miodzio :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Utwory Whiplash

Postprzez adh » piątek, 12 października 2012, 16:04

starling napisał(a):Ja wolę go w Czas nas uczy pogody lub Szczęśliwej drogi już czas, to są TEKSTY. Paradoks polega na tym, że Michał potrafi je doskonale zinterpretować mimo młodego wieku - ten dysonans sprawia, że oba teksty są jeszcze bardziej wyraziste. Nie wspominam nawet o Niemenie...

taaak!
to też jest moje marzenie. Jestem przekonana, że płyta z coverami tego typu piosenek w wykonaniu Michała miałaby olbrzymie powodzenie, Tylko by Go za nią zjedli , zniszczyli i zdeptali. Może kiedyś, jak będzie miał już własny repertuar porwie się na to :?: :?:
Choć myślę, że to moje marzenie nigdy się nie spełni :(
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Utwory Whiplash

Postprzez taka ja » piątek, 12 października 2012, 19:21

Litek_ napisał(a):Starling rozumiem cię, te teksty są b.słabe, co nie zmienia faktu, że np ja bardzo bardzo lubię "Kolorową Szarość" czy "Czasochłonność" :) Ale "Carpe Diem" to jakoś nie mogę słuchać :lol:

Też tak mam, nie lubię "Carpe Diem" natomiast bardzo lubię "Czasochłonność" i "Kolorową szarość"...wzbogacone na koncertach wstawkami operowymi, za którymi przepadam, a w wykonaniu Michała są `kosmiczne wręcz :mrgreen: :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Utwory Whiplash

Postprzez starling » piątek, 12 października 2012, 20:06

adh napisał(a):
starling napisał(a):Ja wolę go w Czas nas uczy pogody lub Szczęśliwej drogi już czas, to są TEKSTY. Paradoks polega na tym, że Michał potrafi je doskonale zinterpretować mimo młodego wieku - ten dysonans sprawia, że oba teksty są jeszcze bardziej wyraziste. Nie wspominam nawet o Niemenie...

taaak!
to też jest moje marzenie. Jestem przekonana, że płyta z coverami tego typu piosenek w wykonaniu Michała miałaby olbrzymie powodzenie, Tylko by Go za nią zjedli , zniszczyli i zdeptali. Może kiedyś, jak będzie miał już własny repertuar porwie się na to :?: :?:
Choć myślę, że to moje marzenie nigdy się nie spełni :(

To również moje marzenie, może się spełni, kto wie :)
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Utwory Whiplash

Postprzez starling » piątek, 12 października 2012, 20:07

Litek_ napisał(a):Starling rozumiem cię, te teksty są b.słabe, co nie zmienia faktu, że np ja bardzo bardzo lubię "Kolorową Szarość" czy "Czasochłonność" :) Ale "Carpe Diem" to jakoś nie mogę słuchać :lol:

Hmmm, ja już chyba wolę CD, choć trudno wybrać :lol:
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Postprzez » piątek, 12 października 2012, 20:07

 

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron