duet marzen

Re: duet marzen

Postprzez cukierek » niedziela, 14 października 2012, 13:44

Michal na zywo zapytany o to wprost zaprzeczyl.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » niedziela, 14 października 2012, 13:44

 

Re: duet marzen

Postprzez tabula rasa » niedziela, 14 października 2012, 13:47

goska napisał(a):
tabula rasa napisał(a):
cukierek napisał(a):Tabula, Michal i Paulina nie sa razem :lol:

Tak? A skąd wiesz? Michał chyba nic mówił na ten temat? To nie jest jakieś ważne ale jak już o tym napisałaś  Przecież jak pojawiły się w Internecie i gazetach informację o tym, że są razem to Michał tego nie zdementował, a to znaczy że nie zaprzecza 
Nie chciał bym wtykać nochal w ich sprawy, ale jeśli miał bym się wypowiedzieć na ten temat to uważam że jak dla mnie to ta znajomość przeszła z etapu przyjaźni nieco dalej.
To widać w tym co Michał przekazuje fanom, ale dla mnie to osobiście posuwa się w tym trochę za daleko. Na przykład w tym http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Chyba tylko dziecko uzna że zaprasza dziewczynę na noc żeby pooglądać z nią bajki. Tylko nie wiem po co wywleka takie sprawy publicznie dla fanów zamiast zostawić tylko dla siebie. Ale nie mnie to oceniać.

wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to, ze to przyjazn :D poza tym, co to za roznica :?: wazne, ze jakos tam jest zabezpieczony emocjonalnie :D

mnie jest bez różnicy, cukierek napisał że się tylko przyjaźnią to ja napisałem co ja uważam. a jak jest naprawdę to już nie moja sprawa, i jest mi to właściwie obojętne ;) A jeśli mam racje to też dobrze, niech są razem i się cieszą, może ta dziewczyna go trochę przypilnuje ;)
Avatar użytkownika
tabula rasa
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 19:46

Re: duet marzen

Postprzez tabula rasa » niedziela, 14 października 2012, 13:54

cukierek napisał(a):Michal na zywo zapytany o to wprost zaprzeczyl.

wtedy co był ten czat internetowy przez kamerkę, Zapomniałem jak się to nazywało. Chyba ktoś go tedy o to zapytał tak? Ale to trochę dawno było ;) czy na żywo po koncercie ktoś go o to pytał?
Avatar użytkownika
tabula rasa
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 19:46

Re: duet marzen

Postprzez cukierek » niedziela, 14 października 2012, 13:55

i o to chodzi, to nie nasza sprawa. Zgadzam sie z ostatnim twoim postem tabula calkowicie.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » niedziela, 14 października 2012, 13:55

 

Poprzednia strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron