duet marzen

Re: duet marzen

Postprzez adh » wtorek, 2 października 2012, 17:55

Tomek!
wcale nie musiałeś się ujawniać, ja tylko tak spytałam :D
jeśli wolisz anonimowość to usuń to zdjęcie
jeśli Ci to nie przeszkadza, to ok! :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » wtorek, 2 października 2012, 17:55

 

Re: duet marzen

Postprzez Tomek » wtorek, 2 października 2012, 18:05

eee tam jaka tam anonimowość? W internecie? :lol: przy tej inwigilacji to wszyscy co chcieli to już dawno mają moje zdjęcia :lol:
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: duet marzen

Postprzez adh » wtorek, 2 października 2012, 18:17

Tomek napisał(a):eee tam jaka tam anonimowość? W internecie? :lol: przy tej inwigilacji to wszyscy co chcieli to już dawno mają moje zdjęcia :lol:

no w sumie, to sami się tu odkrywamy, chwaląc się przed znajomymi :lol: :lol: :lol:
nawet przestępcy chwalą się swoimi wyczynami :lol: :lol: :lol: , ale to już musi być naprawdę bezmyślność :lol: :lol: :lol:
Potrzeba uznania okazuje się być silniejsza od rozumu :!: :roll:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: duet marzen

Postprzez goska » środa, 3 października 2012, 08:19

adh napisał(a):
goska napisał(a):
Tomek napisał(a):Patisia tak to Alaszka :lol: nawet nie wiedziałem że już miała tyle ról w serialach :lol: jak widać w tym kraju nepotyzm kwitnie :lol:

he, he. a niech se dziwczyna robi kariere, dajze spokoj :lol:

Gosia!
ta Alaszka była z Wami w Rzeszowie, przecież jest na zdjęciach :D przeoczyłaś?

tak, byla, ale siedziala jakos tak, ze jej nie widzialam dokladnie. poza tym ja nie kojarze ludzi z nickow i imon. ta dziewczyna na zdjeciu od patisi jakos troche inaczej wyglada. wiesz jak to jest ze zdjeciami. moze nie zwrocilam nalezytej uwagi. tak naprawde, malo ludzi, poza tymi, ktorych lubie i znam, identyfikuje na tych spotkaniach i koncertach. nie jest to dla mnie jakos mega wazne, nikt mnie moze tez nie oczarowal :lol:
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: duet marzen

Postprzez goska » środa, 3 października 2012, 08:26

Tomek napisał(a):
adh napisał(a):
goska napisał(a):
Tomek napisał(a):Patisia tak to Alaszka :lol: nawet nie wiedziałem że już miała tyle ról w serialach :lol: jak widać w tym kraju nepotyzm kwitnie :lol:

he, he. a niech se dziwczyna robi kariere, dajze spokoj :lol:

Gosia!
ta Alaszka była z Wami w Rzeszowie, przecież jest na zdjęciach :D przeoczyłaś?



Gosia nie przeoczyła :lol: Po prostu nie chciałaby poruszać pewnych spraw. Rozumiem :lol:

nie. ja szczera baba jestem dosyc :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: duet marzen

Postprzez tabula rasa » wtorek, 9 października 2012, 17:34

Mnie Michał nie pasuje ani do duetów ani tym bardziej do chórków więc z nikim bym go nie widział.
A jeśli już by była taka konieczność to chyba z jakimś rockmanem

patisia17 napisał(a):
adh napisał(a):
Tomek napisał(a):Tak to prawda :lol: Na razie jedyną osobą w której kocha się Michał Szpak jest Michał Szpak osobiście :lol: :lol: a innej osoby nie widać na horyzoncie... Nie sądzę żeby robili jakieś wydarzenia tego typu, no chyba ze ożeni się z Alaszką Reiff i stacją TVN , w końcu mają tego samego fryzjera :lol:

:lol:
A kto to taki Alaszka??? Kim ona jest? wiesz?
Chyba była w Rzeszowie, ale myślałam, że to zwykła fanka. :roll:

Czy to ta Alicja? (Alaszka) :roll:
http://www.jmcstudio.pl/strona/public_h ... icja-reiff
Nooo prooooszę :P
Niby jeszcze nie księżniczka Czartoryska aleee... Od czegoś trzeba zacząć :P

Aaaaaaaaa głupi by był, jak by mu się jeszcze z jakąś babą chciało użerać :lol:


Fajnie, bo się zastanawiałem niedawno jak zobaczyłem tą dziewczynkę skąd jest mi znajoma.

patisia17 napisał(a):Aaaaaaaaa głupi by był, jak by mu się jeszcze z jakąś babą chciało użerać :lol:

Już przyszło mu się przecież "użerać", Jest przecież chyba z tą Pauliną Biedrat
Avatar użytkownika
tabula rasa
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 19:46

Re: duet marzen

Postprzez cukierek » niedziela, 14 października 2012, 11:19

Tabula, Michal i Paulina nie sa razem :lol:
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: duet marzen

Postprzez tabula rasa » niedziela, 14 października 2012, 13:22

cukierek napisał(a):Tabula, Michal i Paulina nie sa razem :lol:

Tak? A skąd wiesz? Michał chyba nic mówił na ten temat? To nie jest jakieś ważne ale jak już o tym napisałaś  Przecież jak pojawiły się w Internecie i gazetach informację o tym, że są razem to Michał tego nie zdementował, a to znaczy że nie zaprzecza 
Nie chciał bym wtykać nochal w ich sprawy, ale jeśli miał bym się wypowiedzieć na ten temat to uważam że jak dla mnie to ta znajomość przeszła z etapu przyjaźni nieco dalej.
To widać w tym co Michał przekazuje fanom, ale dla mnie to osobiście posuwa się w tym trochę za daleko. Na przykład w tym http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Chyba tylko dziecko uzna że zaprasza dziewczynę na noc żeby pooglądać z nią bajki. Tylko nie wiem po co wywleka takie sprawy publicznie dla fanów zamiast zostawić tylko dla siebie. Ale nie mnie to oceniać.
Avatar użytkownika
tabula rasa
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 19:46

Re: duet marzen

Postprzez goska » niedziela, 14 października 2012, 13:37

tabula rasa napisał(a):
cukierek napisał(a):Tabula, Michal i Paulina nie sa razem :lol:

Tak? A skąd wiesz? Michał chyba nic mówił na ten temat? To nie jest jakieś ważne ale jak już o tym napisałaś  Przecież jak pojawiły się w Internecie i gazetach informację o tym, że są razem to Michał tego nie zdementował, a to znaczy że nie zaprzecza 
Nie chciał bym wtykać nochal w ich sprawy, ale jeśli miał bym się wypowiedzieć na ten temat to uważam że jak dla mnie to ta znajomość przeszła z etapu przyjaźni nieco dalej.
To widać w tym co Michał przekazuje fanom, ale dla mnie to osobiście posuwa się w tym trochę za daleko. Na przykład w tym http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Chyba tylko dziecko uzna że zaprasza dziewczynę na noc żeby pooglądać z nią bajki. Tylko nie wiem po co wywleka takie sprawy publicznie dla fanów zamiast zostawić tylko dla siebie. Ale nie mnie to oceniać.

wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja na to, ze to przyjazn :D poza tym, co to za roznica :?: wazne, ze jakos tam jest zabezpieczony emocjonalnie :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: duet marzen

Postprzez adh » niedziela, 14 października 2012, 13:39

tabula rasa napisał(a):
cukierek napisał(a):Tabula, Michal i Paulina nie sa razem :lol:

Tak? A skąd wiesz? Michał chyba nic mówił na ten temat? To nie jest jakieś ważne ale jak już o tym napisałaś  Przecież jak pojawiły się w Internecie i gazetach informację o tym, że są razem to Michał tego nie zdementował, a to znaczy że nie zaprzecza 
Nie chciał bym wtykać nochal w ich sprawy, ale jeśli miał bym się wypowiedzieć na ten temat to uważam że jak dla mnie to ta znajomość przeszła z etapu przyjaźni nieco dalej.
To widać w tym co Michał przekazuje fanom, ale dla mnie to osobiście posuwa się w tym trochę za daleko. Na przykład w tym http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Chyba tylko dziecko uzna że zaprasza dziewczynę na noc żeby pooglądać z nią bajki. Tylko nie wiem po co wywleka takie sprawy publicznie dla fanów zamiast zostawić tylko dla siebie. Ale nie mnie to oceniać.

Chyba nie Ty jeden się nad tym głowisz :lol:
Pewnie tylko Oni wiedzą, czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie :?: :roll:
A to, że wstawia takie zdjęcia :?: Według mnie, jak każdy facet, chce się pochwalić :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » niedziela, 14 października 2012, 13:39

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron