Kabaretowa Noc Listopadowa 11.11.2012, tvp 2

Re: Kabaretowa Noc Listopadowa 11.11.2012, tvp 2

Postprzez patisia17 » środa, 7 listopada 2012, 21:59

Jak by miał się zagłębić w taki nurt to póki młody i ładny, bo potem ta dziewczęca uroda mu przeminie :P
Zresztą myślę, że jak by się miał do tego przekonać to już by to zrobił... Ten okres chyba już mu niestety przemija, a szkoda...
Myślę, że teraz będzie bardziej kierował swój wizerunek na bardziej samczy :roll: To trochę czuć.
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Postprzez » środa, 7 listopada 2012, 21:59

 

Re: Kabaretowa Noc Listopadowa 11.11.2012, tvp 2

Postprzez cukierek » czwartek, 8 listopada 2012, 07:46

patisia17 napisał(a):Myślę, że teraz będzie bardziej kierował swój wizerunek na bardziej samczy :roll: To trochę czuć.


Moze taki poprostu jest.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Kabaretowa Noc Listopadowa 11.11.2012, tvp 2

Postprzez patisia17 » czwartek, 8 listopada 2012, 08:46

cukierek napisał(a):
patisia17 napisał(a):Myślę, że teraz będzie bardziej kierował swój wizerunek na bardziej samczy :roll: To trochę czuć.


Moze taki poprostu jest.

Tak, może. Zresztą to miałam na myśli, że ten okres kiedy miał w sobie dużo kobiecości i bardziej to podkreślał, chyba już mu przemija. I albo tak się dzieje dlatego, że tak wewnętrznie czuje, albo jest to spowodowane jakąś obawą przed czymś, i stara się to robić na siłę... Może dlatego wyczuwam w tym trochę sztuczności.
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Re: Kabaretowa Noc Listopadowa 11.11.2012, tvp 2

Postprzez goska » czwartek, 8 listopada 2012, 10:01

patisia17 napisał(a):
goska napisał(a):
2. bywa,tak. w fajny sposob. taki eteryczny. lubie delikatnosc fizyczna, a on taki jest :)

tak, mnie też się to strasznie podoba. To jest duży atut Michała, mógłby to w fajny sposób podkreślać, ale mam wrażenie ze trochę to tłamsi. A szkoda.

no tlamsi, tlamsi. troche pewnie mysli, ze nie moze sobie na to pozwolic, a poza tym pewnie nie zawsze ma na to ochote. to nie jest stan constans :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Kabaretowa Noc Listopadowa 11.11.2012, tvp 2

Postprzez goska » czwartek, 8 listopada 2012, 10:05

patisia17 napisał(a):Może dlatego wyczuwam w tym trochę sztuczności.

niekoniecznie. to, co uwazasz za sztucznosc nie jest nia. taka ekspresja, nawet jak jest tozsama z natura moze sie niektorym ludziom wydawac sztuczna.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Kabaretowa Noc Listopadowa 11.11.2012, tvp 2

Postprzez Tomek » czwartek, 8 listopada 2012, 18:06

Patisiu myśle ze jest taki i taki jednocześnie :D Nie chciałbym żeby sie na siłę na kogoś kreował, to zawsze wychodzi sztucznie... Mam nadzieje że bedzie jak Jackson , zawsze sobą...
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Kabaretowa Noc Listopadowa 11.11.2012, tvp 2

Postprzez adh » czwartek, 8 listopada 2012, 19:47

Nie wiem gdzie Wy widzicie, że Michał upodabnia się do innych osób, ja tego nie widzę. Natomiast widzę, że im bardziej kreuje się na dziewczynę , tym bardziej widać u niego męskie rysy twarzy i odwrotnie, gdy wskakuje w typowo męskie ciuchy, dominują w nim cechy dziewczęce, jak w TZG.
Michał nie jest sztuczny, ta Jego pozorna duma i dystans w kontaktach z innymi wynika z ukształtowania przez życie. Całe życie podchodził z rezerwą do innych bojąc się zranienia i wyszydzania. I tak mu zostało, daje to efekt dumy i zarozumialstwa, gesty ma jak jakiś hrabia, czy książę. Takie mam wrażenie jak oglądam Go na ekranie obojętnie w jakich akcjach, tzn. koncert, wywiad, itp. Wy znacie Go lepiej, bo osobiście, więc na ten temat wiecie więcej.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Kabaretowa Noc Listopadowa 11.11.2012, tvp 2

Postprzez cukierek » czwartek, 8 listopada 2012, 20:42

adh napisał(a): Natomiast widzę, że im bardziej kreuje się na dziewczynę , tym bardziej widać u niego męskie rysy twarzy i odwrotnie, gdy wskakuje w typowo męskie ciuchy, dominują w nim cechy dziewczęce, jak w TZG.


Ja nawet tego nie widze. Poprostu nie wiem.. widze go jako idiwiduum. Jako calosc.
Meskie rysy widac, bo kurna, jest facetem i je ma :) I jak expresja jego jest delikatna, jak jest zadowolony lub czyms rozczulony np. , to mimo wszystko merkmale mimiki, wrodzone ( np. kolo ust wciecia te jakby zabie ) beda zawsze widoczne i w tym konkretnym przypadku bardziej zaakcentowane.
Tak samo jak zalozy skore, zepnie wlosy, to i tak ma delikatne rysy tez, jest drobny, to kontrastuje, dlatego sprawia takie wrazenie. Moim zdaniem.


adh napisał(a):Michał nie jest sztuczny, ta Jego pozorna duma i dystans w kontaktach z innymi wynika z ukształtowania przez życie. Całe życie podchodził z rezerwą do innych bojąc się zranienia i wyszydzania. I tak mu zostało, daje to efekt dumy i zarozumialstwa, gesty ma jak jakiś hrabia, czy książę. Takie mam wrażenie jak oglądam Go na ekranie obojętnie w jakich akcjach, tzn. koncert, wywiad, itp. Wy znacie Go lepiej, bo osobiście, więc na ten temat wiecie więcej.


Przychylam sie bardziej do twojego zdania, czuje podobnie.
Ogolnie, zeby nie bylo, owszem Szpak czasem sciemni. Jak kazdy czlowiek. Moge tylko z moich wlasnych doswiadczen tutaj czerpac. Ale robi to rzadko, i jak juz to w blahych sprawach.
Na zywo jak z kims rozmawia, zna, to jest szczery. Preszej cos przemilczy. Jezeli juz, to ma taka nature, ze sie to raczej ( przynajmniej ja ) wyczuje instynktownie. Przy nim bardzo duzo bazuje, gra role, na emocjach i fluidach.
Albo sie jest na to otwartym i sie go czuje, albo posadza o zarozumialstwo. Bo wygodniej, bo nie chce sie glebiej patrzec, jak antyfani, szczekacze czynia.
Michal ma w swoich ruchach wrodzony wdziek, tak jak adh zaciela hrabia, arystokracja. Plynne ruchy, jakby ostrozne czasami. To czesto moze mylic.

Jak ja bardzo chce by w te niedziele spiewal. Tak mi jego wystepow i glosu, swiezej tego dawki, brakuje. Bo za kazdym razem jak jest na scenie odkrywa nowe karty, tworzy utwory wokaliza i barwa na nowo, nigdy nie jest tak samo. A nagrania jakie sa zjechalam juz niezle. Czekanie staje sie nieznosne powoli. Ale odczekam ile bedzie potrzebowal z LP.

I moze mi ojczym i **j jeszcze wmawiac ze on sie nie nadaje, ze nic nie umie. Jeszcze kuzwa odszczekaja! :evil: :cry:

EDIT: nagranie do kabaretu bedzie robione w Tarnowie: http://biletynakabarety.pl/artist/Kabar ... a1050.html
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Kabaretowa Noc Listopadowa 11.11.2012, tvp 2

Postprzez Tomek » czwartek, 8 listopada 2012, 21:10

To prawda ze Michał troche "gwiazdorzy' ale to taka poza żeby odreagować i poczuć sie gwiazdą, ale mysle ze fani to lubią i specjalnie nam to nie przeszkadza.


(mozę trzeba mu kupic snickersa? :lol: )
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Kabaretowa Noc Listopadowa 11.11.2012, tvp 2

Postprzez cukierek » czwartek, 8 listopada 2012, 21:17

:lol: :lol:
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » czwartek, 8 listopada 2012, 21:17

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zapowiedzi wywiadów, programów, audycji, reportaży

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron