Michał promuje czytelnictwo! marzec 2012

Michał promuje czytelnictwo! marzec 2012

Postprzez Ami » środa, 7 marca 2012, 19:33

Kochani nowa akcja ,jakze pożyteczna -Michał bierze w niej udział!Ogromnie mnie to cieszy ,a co wy o tym sądzicie?
http://www.facebook.com/pages/Czytaj-Zo ... 98?sk=info
Wśród zdjęć znajdziecie Michała- szukajcie :P

A zresztą znalazłam link więc oto on 8-)
http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 698&type=3
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » środa, 7 marca 2012, 19:33

 

Re: Michał promuje czytelnictwo! marzec 2012

Postprzez Leon26 » środa, 7 marca 2012, 19:46

To bardzo ładnie z jego strony ale mnie nie namówi :lol: moja ostatnia książka jest jeszcze w kokardce :lol: Właściwie to uważnie i ze zrozumieniem przeczytałem jedynie trzy książki:'Mozaika Parsifala'-Ludlum,'Alchemik'-Coelho i 'Biblia'-pod natchnieniem Szefa wszystkich szefów :D
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Michał promuje czytelnictwo! marzec 2012

Postprzez Ami » środa, 7 marca 2012, 20:11

Leon26 napisał(a):To bardzo ładnie z jego strony ale mnie nie namówi :lol: moja ostatnia książka jest jeszcze w kokardce :lol: Właściwie to uważnie i ze zrozumieniem przeczytałem jedynie trzy książki:'Mozaika Parsifala'-Ludlum,'Alchemik'-Coelho i 'Biblia'-pod natchnieniem Szefa wszystkich szefów :D


Nie Leon nie spodziewałam się tego,książki trzeba czytać ,to taka wspaniała rozrywka i przygoda...Uwielbiam sama sobie wszystko wyobrażać, film narzuca wygląd postaci ,miejsc gdzie akcja się rozgrywa ..wyobraźnia dostosowuje je do naszych pragnień.Czytam pasjami Coelho wszystkie pozycje już dawno..Mam nadzieję ,że akcja z Michałem w jednej z głównych ról da młodzieży jakiegoś kopa do książek ...Marlen wkleiła sobie zdjęcie Michała w tej bibliotece i napisała coś o tym jak to czytali sobie zawsze...wiec skoro Szpaczy-sław namawia to może będzie to zachętą? :D :mrgreen: :wink:
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Michał promuje czytelnictwo! marzec 2012

Postprzez adh » środa, 7 marca 2012, 20:23

Leon26 napisał(a):To bardzo ładnie z jego strony ale mnie nie namówi :lol: moja ostatnia książka jest jeszcze w kokardce :lol: Właściwie to uważnie i ze zrozumieniem przeczytałem jedynie trzy książki:'Mozaika Parsifala'-Ludlum,'Alchemik'-Coelho i 'Biblia'-pod natchnieniem Szefa wszystkich szefów :D

Mnie z kolei namawiać nie trzeba. Książka to mój najlepszy przyjaciel od zawsze :D .
W dzieciństwie czytałam z latarką pod kołdrą :lol: :lol: , bo rodzice nie pozwalali długo w nocy siedzieć.
Przez ostatni rok przeczytałam jakby trochę mniej, dzięki Michałowi :lol: .
Obejrzałam dużo filmów zrealizowanych na podstawie książek i zawsze stwierdzam, że dużo lepiej czyta się książkę, niż ogląda film. :lol:
Ludluma czytam wszystko co mi w rękę wpadnie. To nic, że sporo fantazji, ale jakże miło spędza się czas. :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Michał promuje czytelnictwo! marzec 2012

Postprzez aga » środa, 7 marca 2012, 20:39

Miło z jego strony :D
Niestety nie czytam już :D
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: Michał promuje czytelnictwo! marzec 2012

Postprzez Leon26 » środa, 7 marca 2012, 20:44

Ami napisał(a):
Nie Leon nie spodziewałam się tego,książki trzeba czytać ,to taka wspaniała rozrywka i przygoda...

Nie no czytałem :mrgreen: ale nigdy nie mogłem się skupić bo jestem zbyt niecierpliwy :lol: Wydaje mi się że ostatecznie ukształtowało mnie pismo pt.'Forum' które całymi stosami podrzucał mi znajomy no i później Biblia która zastąpiła mi wiele książek.
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Michał promuje czytelnictwo! marzec 2012

Postprzez Leon26 » środa, 7 marca 2012, 20:46

aga napisał(a):Niestety nie czytam już :D

To dokładnie jak ja :lol: Pozdrawiam :D
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Michał promuje czytelnictwo! marzec 2012

Postprzez aga » środa, 7 marca 2012, 20:49

Leon26 napisał(a):
aga napisał(a):Niestety nie czytam już :D

To dokładnie jak ja :lol: Pozdrawiam :D


Nie czytam, ale piszę :D
Pozdrawiam, Leonie :D
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: Michał promuje czytelnictwo! marzec 2012

Postprzez Ami » środa, 7 marca 2012, 20:55

Leon26 napisał(a):
Ami napisał(a):
Nie Leon nie spodziewałam się tego,książki trzeba czytać ,to taka wspaniała rozrywka i przygoda...

Nie no czytałem :mrgreen: ale nigdy nie mogłem się skupić bo jestem zbyt niecierpliwy :lol: Wydaje mi się że ostatecznie ukształtowało mnie pismo pt.'Forum' które całymi stosami podrzucał mi znajomy no i później Biblia która zastąpiła mi wiele książek.

To bardzo ciekawe co piszesz ,prawda, biblia jest bardzo interesująca ,tyle w niej przypowieści i możliwości interpretacji ...można czytać i czytać i co lepsze im człowiek starszy tym inne znajduje tam nauki.Ale ja lubię różnorodność,czytam różne rzeczy. to jest niesamowity relaks ,nic innego wówczas dla mnie nie istnieje ..Adh zdarzało mi się czytać też z latarką pod poduchą..albo czkałam aż wszyscy zasną w domu i wówczas cyk,światełko w lampeczce i czytanko do rana ..bywało ,że lekcje odrabiałam dopiero po doczytaniu powieści ,a więc nieregularnie! :lol: :lol: :lol: Dobrze ,że moi uczniowie tu nie zaglądają. :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Michał promuje czytelnictwo! marzec 2012

Postprzez adh » środa, 7 marca 2012, 21:24

Ami napisał(a): lekcje odrabiałam dopiero po doczytaniu powieści ,a więc nieregularnie! :lol: :lol: :lol: Dobrze ,że moi uczniowie tu nie zaglądają. :mrgreen:

nigdy nic nie wiadomo Ami :lol: :lol: :lol:
No patrzcie, a ja do biblii nigdy nie miałam cierpliwości :D
Obiecywałam sobie, że przeczytam, bo wszyscy przeczytali, ale nic z tego nie wyszło :!:
I chyba już tego nie przeczytam :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » środa, 7 marca 2012, 21:24

 

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron