Szpak i Madox u Kwaśniewskiej.Co o tym sądzicie

Re: Szpak i Madox u Kwaśniewskiej.Co o tym sądzicie

Postprzez aga » środa, 3 sierpnia 2011, 08:02

Jak tylko Misiek znajdzie czas na wszystko, niech próbuje :D

Poczekajmy na potwierdzenie, a na pierwszy reportaż proponuję materiał o naszym forum :lol:
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Postprzez » środa, 3 sierpnia 2011, 08:02

 

Re: Szpak i Madox u Kwaśniewskiej.Co o tym sądzicie

Postprzez Litek_ » środa, 3 sierpnia 2011, 08:06

Jesli ta robota nie jest zbyt wymagająca to nie mam nic przeciwko ;P Mam tylko nadzieję, że znajdzie trochę czasu na odpoczynek... tu TzG, tu płyta.. i jeszcze to... nie chcę żeby sie wykończył :roll:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Szpak i Madox u Kwaśniewskiej.Co o tym sądzicie

Postprzez Obiektywna » środa, 3 sierpnia 2011, 08:07

Szczerze powiem, że to dużo lepszy pomysł niż taniec z gwiazdami...
Myślę, że Michał na pewno sprawdziłby się w takim programie. To też byłaby fajna zabawa dla niego a program jest na poziomie i Michał nie straciłby tym razem nic na swoim wizerunku.
Jestem za.
Obiektywna
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 195
Dołączył(a): piątek, 1 lipca 2011, 13:05
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Szpak i Madox u Kwaśniewskiej.Co o tym sądzicie

Postprzez Lori » środa, 3 sierpnia 2011, 08:26

Michał - wokalista, Michał - tancerz, Michał - reporter. O mój Boże 8-) Trochę tego dużo jak na jednego człowieka. Ale poważnie, uważam, że to dużo lepszy pomysł niż TzG. Kamera kocha Michała, a w takim programie sporo by się nauczył.

Moja pierwsza myśl, jak zobaczyłam ten temat była: Rany, a co on tam będzie robił? Uczył naród, jak jeść bezy albo jaki krawat dobrać do spodni? :lol: Ale taka formuła cyklu reportaży podoba mi się. I Madoxem. Byłoby ciekawie. Ogień i woda :)

Mam tylko jedno malutkie "ale". Że trochę za dużo Michała w tym TVN. Boję się, że stacja będzie go dusić ile się da, póki nie "zużyje się" medialnie, a potem powiedzą mu pa pa :|
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Szpak i Madox u Kwaśniewskiej.Co o tym sądzicie

Postprzez Sun » środa, 3 sierpnia 2011, 08:36

Lori napisał(a):Mam tylko jedno malutkie "ale". Że trochę za dużo Michała w tym TVN. Boję się, że stacja będzie go dusić ile się da, póki nie "zużyje się" medialnie, a potem powiedzą mu pa pa :|

Dla mnie to jest duże "ale'... :roll: Michał zamiast uniezależniać się od TVN, coraz bardziej pozwala się wkręcić w ich tryby.

No i jeszcze coś- ani Michałowi, ani Madoxowi nie życzę pozycji asystentów w podupadającym programie polskiej Marthy Stewart. Są lepsze sposoby na realizowanie stylizacyjnych fantazji. Niech Misiek nawiąże lepiej bliższy kontakt z Maldororem- to byłoby coś 8-)
Ostatnio edytowano środa, 3 sierpnia 2011, 08:56 przez Sun, łącznie edytowano 1 raz
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Szpak i Madox u Kwaśniewskiej.Co o tym sądzicie

Postprzez patisia17 » środa, 3 sierpnia 2011, 08:50

mam nadzieje że jednak się nie zgodzi. Chcą go wycisnąć jak cytryne dopóki jat na topie, a potem powiedzą "dowidzenia" zostawiając mu łatkę celebryty a nie muzyka ;/ No i jeszcze zostaje jeszcze kwestia płyty i koncertów. Na pewno zejdzie to na dalszy plan.
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Re: Szpak i Madox u Kwaśniewskiej.Co o tym sądzicie

Postprzez atri » środa, 3 sierpnia 2011, 09:13

Sun napisał(a):
Lori napisał(a):Mam tylko jedno malutkie "ale". Że trochę za dużo Michała w tym TVN. Boję się, że stacja będzie go dusić ile się da, póki nie "zużyje się" medialnie, a potem powiedzą mu pa pa :|

Dla mnie to jest duże "ale'... :roll: Michał zamiast uniezależniać się od TVN, coraz bardziej pozwala się wkręcić w ich tryby.


Nie powiedzą mu "pa" dopóki dopóty będzie dochodowy...a kiedyś już to pisałam, zarobili dobrze i idą za ciosem...Michałowi to poniekąd po drodze...pytanie kto tu kogo będzie "podratowywał" :lol: :lol: :lol:

Michał lubi takie tematy...jest komunikatywny, kamera go lubi, że o prezencji nie wspomnę...obezna się trochę w dziennikarskim fachu...tyle go na tym świecie wabi, nęci i kusi...mam nadzieję, że muzyka nadal w skali zamiłowań Michałowych pozostanie priorytetem...rozumiem go, też kiedyś tak miałam choć nie w tej branży, wykorzystałam wszystkie szanse do maksimum i wpadki też były a jakże...ale nie żałuję :)
Avatar użytkownika
atri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1060
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Szpak i Madox u Kwaśniewskiej.Co o tym sądzicie

Postprzez Lori » środa, 3 sierpnia 2011, 09:53

Na FB pierwsze negatywne reakcje, nawet z socjum... :|

Kurczę, gdyby nie ten nieszczęsny TzG, to byłabym nawet "za", ale tak to za dużo grzybów w barszczu.
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Szpak i Madox u Kwaśniewskiej.Co o tym sądzicie

Postprzez Zoni » środa, 3 sierpnia 2011, 10:20

Lori napisał(a):Na FB pierwsze negatywne reakcje, nawet z socjum... :|

Kurczę, gdyby nie ten nieszczęsny TzG, to byłabym nawet "za", ale tak to za dużo grzybów w barszczu.

Zgadzam się, co za dużo to za dużo. Mam mętlik w głowie. :o :o :o
"Każdy dzień jest zaproszeniem do szczęścia"
Avatar użytkownika
Zoni
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1886
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 15:39
wiek: 0

Re: Szpak i Madox u Kwaśniewskiej.Co o tym sądzicie

Postprzez karolla » środa, 3 sierpnia 2011, 10:25

Lori napisał(a):Na FB pierwsze negatywne reakcje, nawet z socjum... :|

Kurczę, gdyby nie ten nieszczęsny TzG, to byłabym nawet "za", ale tak to za dużo grzybów w barszczu.


No i znowu się nakręcamy. Poczekajmy na oficjalnie wiadomości :wink: Michał ma podpisaną umowe z TVN do końca roku wiec jeśli już to do końca roku będzie TVN proponowal mu rozne rzeczy. Ale poczekajmy na dokladne info bo znowu się będziemy nakrecać jak z tym tańcem.Nawet nie wiemy czy faktycznie myslą o tym czy to kolejny wymysł faktu. :wink: :)
karolla
 

Postprzez » środa, 3 sierpnia 2011, 10:25

 

Następna strona

Powrót do Inne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron