stylizacja do klipu

stylizacja do klipu

Postprzez goska » piątek, 2 marca 2012, 08:25

sa juz zdjeciaz planu i przedsmak tego w jakim stylu Michal zaprezentuje sie w teledysku. jak Wam sie podoba?
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » piątek, 2 marca 2012, 08:25

 

Re: stylizacja do klipu

Postprzez Aganderas » piątek, 2 marca 2012, 11:02

Mroczno i krwiożerczo hehe - ale i romantycznie jak mniemam. Jak to będzie do "Rewolucji" - to taki bohater romantyczny w sumie wyjdzie :D
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: stylizacja do klipu

Postprzez cukierek » piątek, 2 marca 2012, 16:46

Mnie od zawsze takie mroczne-romantyczne klimaty krecily.
Osobnik mroczny, tajemniczy, troche melancholijny, z zadatkami zla. A widac przeblyski dobroci. Do tego zamek, pelno histori, cos tragicznego majaczacego w tle..
Jak widzicie moja wyobraznia dziala po obejrzeniu fotek na najwyzszych obrotach :)

Pierwsze na co zwrocilam na fotkach uwage, jesli chodzi o szczegoly a nie calokrztalt, to wlosy i makijaz.
Wlosy: ta powplatana lekka biel. Odrazu mi sie skojarzylo z filmem granym przez Johnego Depa "Sweeney Todd". Ta lekka zmiana w kolorze, takie przypruszenie biela, dodaje w moich oczach powagi, dostojenstwa. Sugeruje przejscia.
MakijaZ: podkrazone, czerwone oczy. Ciekawia, bo czlowiek sie odrazu zastanawia, co takiego sie stalo ze on jest w takim stanie :P Pomijajac fakt, ze taki makijaz jest teraz bardzo trendy.
Pozatym makijaz dodal rysa Michala i calej posturze ostrosci.

Jezeli chodzi o ubranie, to taki plaszcz, idealnie komponuje sie w przeszlosc i w klimat zamku.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: stylizacja do klipu

Postprzez tabula rasa » piątek, 2 marca 2012, 18:17

Stylizacja mi się nie podoba. Michał wygląda jak poważny, zgnębiony życiem staruszek, co zupełnie mi do niego nie pasuje. Pewnie taki miał być efekt, ale do mnie nie przemawia.
No ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
Avatar użytkownika
tabula rasa
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 37
Dołączył(a): środa, 22 lutego 2012, 19:46

Re: stylizacja do klipu

Postprzez Kasjopea » piątek, 2 marca 2012, 18:37

cukierek napisał(a):Mnie od zawsze takie mroczne-romantyczne klimaty krecily.
Osobnik mroczny, tajemniczy, troche melancholijny, z zadatkami zla. A widac przeblyski dobroci. Do tego zamek, pelno histori, cos tragicznego majaczacego w tle..


Też tak mam.
Mnie w ogóle mroczne klimaty fascynują, a jednocześnie trochę przerażają :twisted: Tajemniczość zawsze w cenie 8-)

Wg mnie Michał sam w sobie świetnie wygląda w historyzujących strojach i biżuterii, a to dlatego, że ma niezwykle regularne, szlachetne rysy twarzy i zgrabną sylwetkę. No i włosy, które dają duże pole do popisu. Gdyby został aktorem pewnie byłby obsadzany w rolach honorowych i romantycznych arystokratów lub wrażliwych artystów :) No i wampirów oczywiście :twisted: Zresztą jemu pasuje wiele ról. Piratem też byłby pięknym :D

Szpak bardzo dobrze "komponuje się" z zabytkowymi wnętrzami pałacowymi pod względem wizualnym. A nie każdemu to pasuje, niezależnie od stylizacji.
Chyba też dobrze się w takich miejscach czuje, bo interesuje się architekturą, archeologią, docenia detal. Tak więc pod tym względem również jest harmonia.

Nie tylko wizualnie i osobowościowo mu to pasuje, ale także muzycznie. Pamiętacie jego koncerty ("Jeszcze raz" Markowskiej, "Szarość dnia") sprzed XF w ruinach zamku? - głos w takich miejscach jest fantastycznie w naturalny sposób uwydatniony przez echo, bardzo przestrzenny się robi. Ciężka muzyka + wokalizy, wstawki operowe brzmią wtedy jeszcze genialniej niż zwykle.

W przypadku teledysku do "Rewolucji" nie oczekuję takiego szaleństwa, ze względu na rodzaj muzyki, tekst itp.
Ta nieco wampirza sceneria, półmrok, opary, świece, pióro jakoś mi nie za bardzo pasują do tekstu i dźwięków, więc tym bardziej jestem ciekawa efektu zestawienia historii z nowoczesnością. Chyba, że zerwanie z przeszłością tak dosłownie zobrazowaną ma symbolizować rewolucję?

No nic, zobaczymy, może wyjdzie z tego fajna fuzja :)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: stylizacja do klipu

Postprzez goska » piątek, 2 marca 2012, 21:21

tabula rasa napisał(a):Stylizacja mi się nie podoba. Michał wygląda jak poważny, zgnębiony życiem staruszek, co zupełnie mi do niego nie pasuje. Pewnie taki miał być efekt, ale do mnie nie przemawia.
No ale zobaczymy co z tego wyjdzie.


he, he. ja tam uwazam, ze tylko mlody i urodziwy czlowiek moze sobie pozwolic na taka stylizacje. wyglada dualnie, co w/g mnie oddaje dobrze klimat Szpaka w nowy dla niego sposob. taki nieuzywany dotychczas sposob interpretacji jego ambiwalencji :D
ten dymorfizm jego osoby jest jedna z rzeczy, ktora "robi" jego aure, lubie jak sie to podkreca. w zasadzie w dowolny sposob. ten tez mi odpowiada :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: stylizacja do klipu

Postprzez cukierek » piątek, 2 marca 2012, 22:56

Kasjopea napisał(a):Wg mnie Michał sam w sobie świetnie wygląda w historyzujących strojach i biżuterii, a to dlatego, że ma niezwykle regularne, szlachetne rysy twarzy i zgrabną sylwetkę. No i włosy, które dają duże pole do popisu. Gdyby został aktorem pewnie byłby obsadzany w rolach honorowych i romantycznych arystokratów lub wrażliwych artystów :) No i wampirów oczywiście :twisted: Zresztą jemu pasuje wiele ról. Piratem też byłby pięknym :D


Wcelowalas w sedno :D
Michal ma bardzo arystokratyczne rysy twarzy. I taka arystokratyczno.. delikatnosc, ogolnie tez w budowie. Bo mi sie taki arystokrata z dawnych czasow odrazu koajrzy z osoba, co nie musiala nigdy fizycznie pracowac ( do pracy fizycznej sie nie nadaje :lol: ). Filigranowany troche. Blada cera. Delikatne zadbane dlonie. dochodzi do tego ze mi sie arystokrata jeszcze z dluzszymi zadbanymi wlosami kojarzy :D
Akurat Michala jako pirata nie widze. Ale mam moze zawezony horyzont hehe.


Kasjopea napisał(a):Nie tylko wizualnie i osobowościowo mu to pasuje, ale także muzycznie. Pamiętacie jego koncerty ("Jeszcze raz" Markowskiej, "Szarość dnia") sprzed XF w ruinach zamku? - głos w takich miejscach jest fantastycznie w naturalny sposób uwydatniony przez echo, bardzo przestrzenny się robi. Ciężka muzyka + wokalizy, wstawki operowe brzmią wtedy jeszcze genialniej niż zwykle.


Pamietam az za dobrze. Pamietam tez filmiki recandrocka, gdzie Michal zwiedza opustoszaly.. ?dwor? :) Wpelni jestem usatysfakcjonowana wyborem miejsca.


Hmm.. czy przy nagrywaniu teledysku nie jest tak, ze z plyty leci nagranie, a sie do playbecku nagrywa? ( ja przynajmniej myslalam do tej pory ze tak to sie odbywa )
A chcialabym by bylo inaczej. Bo mnie interpretacja tej piosenki w tym klimacie zamczyska barrdzo interesuje.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: stylizacja do klipu

Postprzez adh » piątek, 2 marca 2012, 23:00

cukierek napisał(a):Hmm.. czy przy nagrywaniu teledysku nie jest tak, ze z plyty leci nagranie, a sie do playbecku nagrywa? ( ja przynajmniej myslalam do tej pory ze tak to sie odbywa )
A chcialabym by bylo inaczej. Bo mnie interpretacja tej piosenki w tym klimacie zamczyska barrdzo interesuje.

Tak niestety to jest, czyli ta piosenka nie będzie nowa, ale dokładnie ta z płyty, Michał zresztą wogóle nie będzie śpiewał, pisał to gdzieś! Szkoda. :(
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: stylizacja do klipu

Postprzez anika » piątek, 2 marca 2012, 23:32

Cukierku, a ja nawet kiedyś widziałam na socjum zdjecie Michała ucharakteryzowanego na pirata :lol: chciałam Ci tutaj wkleić, ale nie mogę znaleźć..fajnie wyglądał, fajnie :D

a stylizacja do teledysku bardzo mi przypadła do gustu, lubię takie klimaty, tylko tak się zastanawiam jak to wszystko będzie pasowało do muzyki..nie umiem sobie w tym momencie tego wyobrazić, ale wierzę, że maja jakiś fajny scenariusz :)
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: stylizacja do klipu

Postprzez cukierek » sobota, 3 marca 2012, 00:08

anika napisał(a):Cukierku, a ja nawet kiedyś widziałam na socjum zdjecie Michała ucharakteryzowanego na pirata :lol: chciałam Ci tutaj wkleić, ale nie mogę znaleźć..fajnie wyglądał, fajnie :D


oooo! To poszukam sobie, ale dzieki za checi, oraz naturalnie za info :D
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » sobota, 3 marca 2012, 00:08

 

Następna strona

Powrót do Kreacje, stylizacje, modeling

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron