Maldoror

Maldoror

Postprzez Lena » niedziela, 21 sierpnia 2011, 02:10

/
Ostatnio edytowano środa, 4 września 2013, 03:19 przez Lena, łącznie edytowano 1 raz
Lena
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1358
Dołączył(a): piątek, 12 sierpnia 2011, 01:16
wiek: 21

Postprzez » niedziela, 21 sierpnia 2011, 02:10

 

Re: Maldoror

Postprzez goska » wtorek, 23 sierpnia 2011, 15:50

Lena napisał(a):Ciekawi mnie, czy kogos oprocz mnie zafascynowal Maldoror, w ktorego kreacjach Michal kilkakrotnie wystapil w X-Factor :) Dwiema z nich pochwalil sie w tym albumie: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 678&type=1 (o matko, jest tam Jola Rutowicz :shock: ), a najslynniejsza to oczywiscie czerwony kostium z "Fever", ktorego rozne warianty prezentuja modele i modelki tutaj: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 678&type=1 oraz tutaj: http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 678&type=1 (wiele bym dala za mozliwosc pokazania sie w tej damskiej wersji na jakiejs imprezie, np. sylwestrowej :) ). Ale generalnie ten stroj jest w mym umysle tak nierozerwalnie zwiazany z Michalem, ze dziwnie sie czuje widzac go na kimkolwiek innym :D Np. na tym modelu, niczego mu nie ujmujac: http://thefashionisto.com/portrait-pat- ... -boniecki/ no nikt nie wyglada w tych czerwonych cekinkach tak dobrze jak Szpak, za to tatuaz na przedramieniu ma chlopak swietny!!! :D Mam wrazenie, ze Michal znalazlby w kolekcjach tego projektanta bardzo wiele ciuchow dla siebie, chociazby te przeswitujace czarne koszule, w takim pioropodobnym plaszczyku tez bym Go widziala: http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... 678&type=1 Powinien zostac ulubionym modelem Maldorora i prezentowac jego stroje w magazynach z wyzszej polki, w koncu fotomodeling to jedno z Jego marzen :D

tez uwazam, ze jego styl pasuje do Michala, choc kostiumu z Fever akurat nie lubilam. ja nawet bardziej niz jego ciuchy lubie bizuterie jego projektu.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Maldoror

Postprzez goska » sobota, 27 sierpnia 2011, 06:27

ostatnio ogladalam ze znajomym filmiki z tygodnia mody w Lodzi. miedzy innymi kolekcje Maldorora i bardzo mi sie spodobal od nowa. przestal uzywac materialow "odzyskanych" i jest tak jakos bardziej swiezo. przy ogladaniu stwierdzilam, ze jednak Szpak bardzo pasuje do tej konwencji. tak wiec dirty fingers, on i ewentualnie Zuo Corp. mogliby podrzucac mu ciuchy od czasu do czasu :). moze kiedys doczekamy sie czasow, ze na ulicach w tym wzgledzie bedzie lepiej. juz jest. u mnie w miejscie sa juz miejsca, gdzie widac, ze ludzie wiedza o co chodzi. widac ludzi, ktorych dusza schemety, jest dzieki temu kolorowo, szokujaca czasem i co najwazniejsze, bardzo juz czesto zabawnie.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Maldoror

Postprzez wawa » piątek, 9 września 2011, 09:01

i oby tak dalej... bo u mnie jak ktos wyjdzie z domu bardziej oryginalne ubrany to wszyscy gapia sie na niego jak na kosmite... dla scislosci - nie sugerujcie sie nickiem, nie mieszkam w warszawie ;)
Praca - to skarb!
wawa
początkujący
początkujący
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek, 9 września 2011, 08:57

Re: Maldoror

Postprzez goska » piątek, 9 września 2011, 09:23

wawa napisał(a):i oby tak dalej... bo u mnie jak ktos wyjdzie z domu bardziej oryginalne ubrany to wszyscy gapia sie na niego jak na kosmite... dla scislosci - nie sugerujcie sie nickiem, nie mieszkam w warszawie ;)


no jest to u nas problem, jest. pewnie nawet w Wa-wie :) chyba trzeba polubic te spojrzenia :) nie ma innej rady :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Maldoror

Postprzez Litek_ » piątek, 9 września 2011, 10:48

wawa napisał(a):i oby tak dalej... bo u mnie jak ktos wyjdzie z domu bardziej oryginalne ubrany to wszyscy gapia sie na niego jak na kosmite... dla scislosci - nie sugerujcie sie nickiem, nie mieszkam w warszawie ;)

U mnie tak samo... :roll: Więc często na mnie się tak gapią... :lol: :lol: Jak wyjdę z domu i zapomnę przypilnowac swojej fantazji :lol: :mrgreen:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Maldoror

Postprzez angie » piątek, 9 września 2011, 11:05

Litek_ napisał(a):
wawa napisał(a):i oby tak dalej... bo u mnie jak ktos wyjdzie z domu bardziej oryginalne ubrany to wszyscy gapia sie na niego jak na kosmite... dla scislosci - nie sugerujcie sie nickiem, nie mieszkam w warszawie ;)

U mnie tak samo... :roll: Więc często na mnie się tak gapią... :lol: :lol: Jak wyjdę z domu i zapomnę przypilnowac swojej fantazji :lol: :mrgreen:


A czym najbardziej szokujesz? :P Przypominam sobie, jak moja siostra fajnie w liceum wyglądała: totalne dziecko-kwiat :) Ja przy niej to pikuś. Ale teraz - mam wrażenie - ogólnie ludzie w liceum są jacyś poważniejsi i bardziej zachowawczy niż kiedyś.
Avatar użytkownika
angie
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2800
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 12:23
wiek: 0

Re: Maldoror

Postprzez Ginger » piątek, 9 września 2011, 11:09

angie napisał(a):A czym najbardziej szokujesz? :P Przypominam sobie, jak moja siostra fajnie w liceum wyglądała: totalne dziecko-kwiat :) Ja przy niej to pikuś. Ale teraz - mam wrażenie - ogólnie ludzie w liceum są jacyś poważniejsi i bardziej zachowawczy niż kiedyś.


Ja w gimnazjum wyglądałam jak totalne dziecko-kwiat :D A teraz w sumie łączę wszelkie style jak tylko się da, niczym nie gardzę :wink:
Witam wawa :D
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Maldoror

Postprzez angie » piątek, 9 września 2011, 11:12

Ginger napisał(a):
angie napisał(a):A czym najbardziej szokujesz? :P Przypominam sobie, jak moja siostra fajnie w liceum wyglądała: totalne dziecko-kwiat :) Ja przy niej to pikuś. Ale teraz - mam wrażenie - ogólnie ludzie w liceum są jacyś poważniejsi i bardziej zachowawczy niż kiedyś.


Ja w gimnazjum wyglądałam jak totalne dziecko-kwiat :D A teraz w sumie łączę wszelkie style jak tylko się da, niczym nie gardzę :wink:


Super, Ginger! I tak trzymać :) A to potem tak fajnie na zawsze zostaje w osobowości - taki radosny indywidualizm :)
Avatar użytkownika
angie
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2800
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 12:23
wiek: 0

Re: Maldoror

Postprzez Litek_ » piątek, 9 września 2011, 11:26

angie napisał(a):
Litek_ napisał(a):
wawa napisał(a):i oby tak dalej... bo u mnie jak ktos wyjdzie z domu bardziej oryginalne ubrany to wszyscy gapia sie na niego jak na kosmite... dla scislosci - nie sugerujcie sie nickiem, nie mieszkam w warszawie ;)

U mnie tak samo... :roll: Więc często na mnie się tak gapią... :lol: :lol: Jak wyjdę z domu i zapomnę przypilnowac swojej fantazji :lol: :mrgreen:


A czym najbardziej szokujesz? :P Przypominam sobie, jak moja siostra fajnie w liceum wyglądała: totalne dziecko-kwiat :) Ja przy niej to pikuś. Ale teraz - mam wrażenie - ogólnie ludzie w liceum są jacyś poważniejsi i bardziej zachowawczy niż kiedyś.

Mam schizę na punkcie lat 80... i często noszę elementy stroju jak z tamtych czasów :P Albo np upinam czasem włosy na górze i na to wielka kokarda - pamiętam jak ludzie wodzili za mną wzrokiem. Pewnie mysleli, że jestem jakąś wariatką :lol: I w sumie jestem :lol: Nie będę opisywac jak wygląda mój typowy strój, bo to zalezy od nastroju, fazę na hipisowskie klimaty też czasem mam :wink:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Postprzez » piątek, 9 września 2011, 11:26

 

Następna strona

Powrót do Kreacje, stylizacje, modeling

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron