Maldoror

Re: Maldoror

Postprzez angie » piątek, 9 września 2011, 11:32

Litek_ napisał(a):
angie napisał(a):
Litek_ napisał(a):
wawa napisał(a):i oby tak dalej... bo u mnie jak ktos wyjdzie z domu bardziej oryginalne ubrany to wszyscy gapia sie na niego jak na kosmite... dla scislosci - nie sugerujcie sie nickiem, nie mieszkam w warszawie ;)

U mnie tak samo... :roll: Więc często na mnie się tak gapią... :lol: :lol: Jak wyjdę z domu i zapomnę przypilnowac swojej fantazji :lol: :mrgreen:


A czym najbardziej szokujesz? :P Przypominam sobie, jak moja siostra fajnie w liceum wyglądała: totalne dziecko-kwiat :) Ja przy niej to pikuś. Ale teraz - mam wrażenie - ogólnie ludzie w liceum są jacyś poważniejsi i bardziej zachowawczy niż kiedyś.

Mam schizę na punkcie lat 80... i często noszę elementy stroju jak z tamtych czasów :P Albo np upinam czasem włosy na górze i na to wielka kokarda - pamiętam jak ludzie wodzili za mną wzrokiem. Pewnie mysleli, że jestem jakąś wariatką :lol: I w sumie jestem :lol: Nie będę opisywac jak wygląda mój typowy strój, bo to zalezy od nastroju, fazę na hipisowskie klimaty też czasem mam :wink:


Super, Litek! :) Ja zawsze byłam trochę taka z lat 60-70., ale ta kokarda to mi się podoba! :D To fakt, my tu wszyscy jesteśmy trochę wariatami, jak w podpisie pod nickiem Beaty :)
Avatar użytkownika
angie
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2800
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 12:23
wiek: 0

Postprzez » piątek, 9 września 2011, 11:32

 

Re: Maldoror

Postprzez cukierek » sobota, 10 września 2011, 20:00

wawa napisał(a):i oby tak dalej... bo u mnie jak ktos wyjdzie z domu bardziej oryginalne ubrany to wszyscy gapia sie na niego jak na kosmite... dla scislosci - nie sugerujcie sie nickiem, nie mieszkam w warszawie ;)


Witaj Wawa! :)
Tak niestety jest, ale moze za jakis czas, beda odczuwalne zmiany, o ktorych poki co sie tylko dyskutuje
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Maldoror

Postprzez kam » sobota, 10 września 2011, 20:10

Z drugiej strony to ja tez sie odwracam i gapie na ludzi, ktorzy ciekawie i inaczej wygladaja. Dlatego, ze najczesciej mi sie podoba to, ze ktos ma fantazje i odwage i czasami im wrecz tego zazdroszcze, wiec nie wszystkie spojrzenia musza byc zle.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Maldoror

Postprzez adh » sobota, 10 września 2011, 20:13

kam napisał(a):Z drugiej strony to ja tez sie odwracam i gapie na ludzi, ktorzy ciekawie i inaczej wygladaja. Dlatego, ze najczesciej mi sie podoba to, ze ktos ma fantazje i odwage i czasami im wrecz tego zazdroszcze, wiec nie wszystkie spojrzenia musza byc zle.

ale gdyby tych "inaczej wyglądających" było dużo, to nie byliby "inaczej wyglądającymi" :wink: i nikt by nie zwracał na nich uwagi :)
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Maldoror

Postprzez Ginger » sobota, 10 września 2011, 20:17

adh napisał(a):ale gdyby tych "inaczej wyglądających" było dużo, to nie byliby "inaczej wyglądającymi" :wink: i nikt by nie zwracał na nich uwagi :)


Dokładnie, to też nie byłoby dobre. Chociaż wtedy osoby, które potrzebują się wyróżniać, znalazły by na to inny sposób, i wszystko by wróciło do tego samego punktu :wink:
Według mnie jak ktoś chce się wyróżniać, to cieszą go spojrzenia innych i ich zainteresowanie - to zupełnie logiczne :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Postprzez » sobota, 10 września 2011, 20:17

 

Poprzednia strona

Powrót do Kreacje, stylizacje, modeling

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron