ciekawe jaki lubi zapach?

ciekawe jaki lubi zapach?

Postprzez goska » środa, 20 lipca 2011, 11:44

nie bylo tam gdzie info na ten temat?
moze by mu ktos zadal to pytanie na fb? :)
a jakie sa Wasze?
wierze w zapachy :) sorry.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » środa, 20 lipca 2011, 11:44

 

Re: ciekawe jaki lubi zapach?

Postprzez Sun » środa, 20 lipca 2011, 11:56

Ja też jestem z tych 'wąchających' :D Mam dobrą pamięć zapachową i silnie rozwinięta na jej fundamentach bazę osobistych skojarzeń.
I też się nad tym zastanawiałam w kontekście Michała, ale nie spotkałam żadnej wzmianki na ten temat, a szkoda. Sfera zapachów pozostaje przez wielu niestety zaniedbywana lub ukradkiem pomijana, a przecież jest tak interesująca i wzbogacająca naszą zmysłową podświadomość! :)
A może ktoś z Was, kto go spotkał, pamięta np. czym Michał wtedy pachniał? 8-) :wink:
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: ciekawe jaki lubi zapach?

Postprzez aga » środa, 20 lipca 2011, 17:03

Zapachy :!: Uwielbiam :D Chyba słaby wzrok i ogólną spostrzegawczość mam zrekompensowaną w zmysłach węchu i słuchu :lol:
Piękny tekst o zapachach napisał Till Lindemann, a Rammstein nagrał piosenkę "Du riechst so gut".

Przyznam się, że staram się zapamiętać zapachy ważnych dla mnie osób :D Podczas spotkania z Michałem i dzióbka wciągnęłam oczywiście zapach-zapamiętałam z tego zapach pudrowy :D
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: ciekawe jaki lubi zapach?

Postprzez Cien_1186 » środa, 20 lipca 2011, 17:22

Choć Michał stał przy mnie bardzo blisko, bo obejmował mnie wręcz ramieniem i choć pocałował mnie w policzek, to zabijcie mnie ale nie wiem jak pachniał :!: :lol:
Mimo, że też uważam zapachy za coś bardzo istotnego :oops:
Byłam tak oszołomiona, że nie wiedziałam nawet jak się nazywam :lol:
Zapachy... gdzieś, kiedyś wyniuchany, potrafi mi się po latach nawet kojarzyć z konkretną osobą, sytuacją :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: ciekawe jaki lubi zapach?

Postprzez mała Mi » środa, 20 lipca 2011, 17:32

Cien_1186 napisał(a):Choć Michał stał przy mnie bardzo blisko, bo obejmował mnie wręcz ramieniem i choć pocałował mnie w policzek, to zabijcie mnie ale nie wiem jak pachniał :!: :lol:
Mimo, że też uważam zapachy za coś bardzo istotnego :oops:
Byłam tak oszołomiona, że nie wiedziałam nawet jak się nazywam :lol:
Zapachy... gdzieś, kiedyś wyniuchany, potrafi mi się po latach nawet kojarzyć z konkretną osobą, sytuacją :)

Ja też szybko zapamiętuje zapachy ale nawet jak Go pocałowałam nie zapamiętałam żadnego zapachu, albo nie używa lub nie nadużywa pachnideł albo są słabej jakości i po koncercie już nic z nich nie zostało :)
mała Mi
 

Re: ciekawe jaki lubi zapach?

Postprzez Kasjopea » środa, 20 lipca 2011, 17:35

Cien_1186 napisał(a):obejmował mnie wręcz ramieniem i choć pocałował mnie w policzek


:shock: Wow, "zazdraszczam" :D

Zapachy... gdzieś, kiedyś wyniuchany, potrafi mi się po latach nawet kojarzyć z konkretną osobą, sytuacją :)


Oj, ja też lubię i rozpoznaję zapachy. Rodzinka się ze mnie śmieje, że jestem tzw. "nos" - nie wiem, jakie jest fachowe określenie na ten zawód, ale to ktoś taki, jak kiper :wink:
Oczywiście taki "nos"-amator ze mnie, żaden fachowiec bynajmniej :wink:
Węch jest ponoć najbardziej pierwotnym zmysłem, dlatego tak szybko kojarzymy znajome zapachy nawet sprzed wielu lat.
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: ciekawe jaki lubi zapach?

Postprzez Lori » środa, 20 lipca 2011, 17:39

Ja też nic nie pamiętam, ani z XF, ani z Łodzi, ani z Warszawy. Kojarzy mi się z jakimś słodkim zapachem (czymś pudrowym, jak aga napisała), ale nie wiem, czy to nie jedynie wytwór mojej wyobraźni 8-)
Generalnie nie przepadam za intensywnymi zapachami perfum, boli mnie od nich głowa, więc mam nadzieję, że Michał nie wylewa na siebie hektolitrów pachnideł (taaaa, jakby to miało jakieś znaczenie, że ja czegoś nie lubię... :lol: )
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: ciekawe jaki lubi zapach?

Postprzez Sun » środa, 20 lipca 2011, 17:45

Z tego co piszecie Michał chyba rzeczywiście nie używa czegoś konkretnego, albo robi to z umiarem. A skoro część z Was skojarzyła pudrowy tudzież słodki zapach, to pewnie był to jakiś kosmetyk do make-upu lub stylizacji włosów (w końcu taka burza loków na pewno 'łapie' różne wonie). Choć może to też kwestia tego, że Michał jest bardzo widowiskowy wizualnie, toteż inne zmysły mogą być pewnie przytłumione wrażeniami wzrokowymi, nie dziwię się :)

Już Wam nawet nie napiszę, z jaki wyrazem twarzy czytam te wspomnienia z Waszych z nim spotkań :P
Niechhh no tylko Szpak pojawi się na moim horyzoncie... :twisted: :D
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: ciekawe jaki lubi zapach?

Postprzez goska » czwartek, 21 lipca 2011, 08:18

aga napisał(a):Zapachy :!: Uwielbiam :D Chyba słaby wzrok i ogólną spostrzegawczość mam zrekompensowaną w zmysłach węchu i słuchu :lol:
Piękny tekst o zapachach napisał Till Lindemann, a Rammstein nagrał piosenkę "Du riechst so gut".

Przyznam się, że staram się zapamiętać zapachy ważnych dla mnie osób :D Podczas spotkania z Michałem i dzióbka wciągnęłam oczywiście zapach-zapamiętałam z tego zapach pudrowy :D

ciezki, pudrowy do niego pasuje :) ok. dzieki
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: ciekawe jaki lubi zapach?

Postprzez matta » czwartek, 21 lipca 2011, 09:18

Zapach jest nieodzowną częścią naszego życia.Wpływa na nasz nastrój, powoduje, że kogoś lubimy albo i nie. Są zapachy, które wprawiają mnie wręcz w stan euforii. Jeśli chodzi o rodzaj zapachu który lubię to nie ma jednego. Zależy od momentu, nastroju itp. ale u mnie generalnie tendencja zmierza ku świeżości.
Jeśli chodzi o Michała to podejrzewam, że nie nadużywa. Ten pudrowy to pewnie bardziej włosy i make up. Jak miałam z nim bliskie spotkanie sam na sam w Sielpi to nie ciągnęła się za nim żadna chmura zapachu na szczęście :) Podejrzewam, że używa różnych zapachów. Tak jak zmieniają się jego stylizacje to pewnie i zapachy. Kurcze, ciekawa jestem co by odpowiedział na takie pytanie. Jest jeszcze tyle rzeczy o których nie wiemy :!:
Avatar użytkownika
matta
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1070
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 21:57
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » czwartek, 21 lipca 2011, 09:18

 

Następna strona

Powrót do Kreacje, stylizacje, modeling

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron