Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez Obiektywna » sobota, 16 lipca 2011, 06:45

Cien_1186 napisał(a):
mała Mi napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):Aaaaa, boski jest :D :!: Dopiero teraz mam chwilę na net i zachwycam się naszym Młodym 8-) Zaszpaczył na całego :lol:
No czy nie za to go tak uwielbiam :?: :D
No za to :D :!:

Gdyby uznać tę tunikę tak jak plotkarskie portale za sukienkę to mamy debiut Szpaczka w małej czarnej :D

Haha, szpilki były, czas na małą czarną :lol: :lol:
No i dobrze, miesza, miesza w tym nudnym bagienku 8-)


Wolę nudne bagienko od zdjęć Dody z penisem i jej pokazów z krwią na koncertach, damskich kozaków Piroga, stylizacji Madoxa na kobietę i ostatniej stylizacji Michała. Uważam, że gdzieś kończy się to co szokuje ale jest fajne i ciekawe a gdzieś zaczyna się po prostu tandeta i kicz. W tym momencie ktoś taki jak lady Gaga może robi zamieszanie i wprowadza coś innego, w postaci strojów z mięsa i dziwactw na koncertach - za jakiś czas może uznają ją za żenadę 21 wieku. Nie można się bezkrytycznie zachwycać wszystkim co z zachodu i na topie, bo każdy ma swój rozum od tego żeby ocenić to co widzi na ekranie.
Obiektywna
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 195
Dołączył(a): piątek, 1 lipca 2011, 13:05
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Postprzez » sobota, 16 lipca 2011, 06:45

 

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez goska » sobota, 16 lipca 2011, 07:22

Obiektywna napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):
mała Mi napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):Aaaaa, boski jest :D :!: Dopiero teraz mam chwilę na net i zachwycam się naszym Młodym 8-) Zaszpaczył na całego :lol:
No czy nie za to go tak uwielbiam :?: :D
No za to :D :!:

Gdyby uznać tę tunikę tak jak plotkarskie portale za sukienkę to mamy debiut Szpaczka w małej czarnej :D

Haha, szpilki były, czas na małą czarną :lol: :lol:
No i dobrze, miesza, miesza w tym nudnym bagienku 8-)


Wolę nudne bagienko od zdjęć Dody z penisem i jej pokazów z krwią na koncertach, damskich kozaków Piroga, stylizacji Madoxa na kobietę i ostatniej stylizacji Michała. Uważam, że gdzieś kończy się to co szokuje ale jest fajne i ciekawe a gdzieś zaczyna się po prostu tandeta i kicz. W tym momencie ktoś taki jak lady Gaga może robi zamieszanie i wprowadza coś innego, w postaci strojów z mięsa i dziwactw na koncertach - za jakiś czas może uznają ją za żenadę 21 wieku. Nie można się bezkrytycznie zachwycać wszystkim co z zachodu i na topie, bo każdy ma swój rozum od tego żeby ocenić to co widzi na ekranie.


jesli sie ma dystans do formy, to mozna sie bawic ta konwencja. kicz, przestaje byc kiczem momencie, jak jest zindywidualizowany i ten, ktory uzywa tej konwencji ma dystans do formy, ktora sie bawi. kicz ma swoje miejsce w historii sztuk wszelkich. moze sie to podobac lub nie, ale to inna juz bajka. jedni wola anielskie chory, inni obscenie. roznice nastrojow, to roznice miedzy ludzmi, roznice wyborow. serca zdobywa sie na rozne sposoby :) kazdy dziala tak, jak mu w duszy gra.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez atri » sobota, 16 lipca 2011, 08:06

Stylizacja dla mnie...rewelacja po całości!!! Częścią jego wizerunku jest zmienność właśnie...Michał dobrze wygląda w asymetrii, kontrastach, że o piórach już nie wspomnę :lol: ...ponadto Michał ma wrodzoną klasę, dobre warunki fizyczne, jest niezwykle fotogeniczny, w połączeniu z obyciem w modelingu i jego osobowością daje to piorunujący efekt...światowy poziom...upomni się o niego świat mody...również sam Michał potrafi się wystylizować ale on jest bardzo wdzięcznym "obiektem", wyzwaniem również dla stylistów, fryzjerów...otwarty na nowości, zabawę wizerunkiem a jednocześnie wszystko niezwykle wysmakowane...brawo dla projektantki i brawo Michał!!!
Avatar użytkownika
atri
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1060
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 10:52
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez Szpaczka » wtorek, 25 września 2012, 07:56

Lori napisał(a):Ciuchy obłędne! Ale fryzura mi się nie podoba. Gdyby miał loki (lub proste włosy), to byłaby jedna z jego najlepszych stylizacji. A tak całość w skali 1-10 oceniam na jakieś 7+ 8-)

To samo pomyślałam! Fryzura mi się nijak nie podoba i moim zdaniem nie pasuje do tych świetnych ciuchów. Rozwiane włosy byłyby o wiele fajniejsze. :D Ale ubrania cacy.
Szpaczka
początkujący
początkujący
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek, 30 lipca 2012, 11:30

Postprzez » wtorek, 25 września 2012, 07:56

 

Poprzednia strona

Powrót do Kreacje, stylizacje, modeling

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron