Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez kam » piątek, 15 lipca 2011, 08:48

Mlody pojechal wczoraj na MTV z wlosami. Kreacja mi sie podobala, ale fryzura sprawiala, ze wygladal za kobieco, loczki bylyby lepsze. Wygladalby bardziej drapieznie.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Postprzez » piątek, 15 lipca 2011, 08:48

 

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez Sun » piątek, 15 lipca 2011, 08:53

Tu jakby ktoś chciał pooglądać:
http://www.se.pl/multimedia/galeria/652 ... -la-playa/

Podejrzewam, że paru osobom przegrzeją się synapsy na widok tej stylizacji :twisted: choć nie mówię oczywiście o naszym forum :wink:
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez Lori » piątek, 15 lipca 2011, 09:02

Ciuchy obłędne! Ale fryzura mi się nie podoba. Gdyby miał loki (lub proste włosy), to byłaby jedna z jego najlepszych stylizacji. A tak całość w skali 1-10 oceniam na jakieś 7+ 8-)

Się nasz Michałek lansuje na salonach 8-)
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez wolfik » piątek, 15 lipca 2011, 09:18

ciuchy niezle chyba wolalbym go w jakim koku lub warkoczu ale ujdzie^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez scarlet44 » piątek, 15 lipca 2011, 09:21

Sun napisał(a):Tu jakby ktoś chciał pooglądać:
http://www.se.pl/multimedia/galeria/652 ... -la-playa/

Podejrzewam, że paru osobom przegrzeją się synapsy na widok tej stylizacji :twisted: choć nie mówię oczywiście o naszym forum :wink:


:lol: :lol: :lol: ...oj tak, co poniektórym mózgi będą parować, a jad się będzie sączył :evil: ...
jeśli o mnie chodzi, też nie jestem zwolenniczką tej fryzury, choć można ją potraktować, jako coś nowego (co by nudno nie było :wink: )... mam też trochę wrażenie, że niektóre elementy stroju - mimo braku oczywistych nawiązań typu pióra - miały być trochę "ptasie" (czy tylko ja tak myślę ? ), chociażby poły z tyły kojarzą mi się z ptasim ogonem, wówczas takie uczesanie się w tę stylizację właśnie wpisuje :)...no to czekamy na wielki odzew :wink: :lol:
Avatar użytkownika
scarlet44
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2280
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 15:45

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez Lori » piątek, 15 lipca 2011, 09:25

scarlet44 napisał(a):...no to czekamy na wielki odzew :wink: :lol:

Pod artykułem na SE już standardowe komentarze o pedałach, ułomnych dzieciach itp. Ależ ci ludzie się mało oryginalni, doprawdy! Michał tak się stara za każdym razem wyglądać inaczej, żeby im dać pole do popisu, a ci ciągle to samo. Za Chiny ludowe nie doceniają jego starań i nie umieją z siebie wykrzesać nowych epitetów. Wstydziliby się.
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez Ginger » piątek, 15 lipca 2011, 09:32

No to Michał zaszalał, choć ja osobiście jestem zwolenniczką coraz to nowych pomysłów - wiadomo, że Miszel najlepiej wygląda po prostu w rozpuszczonych lokach, ale inne fryzury też warto wypróbować, a przecież nie zamierza w niej już został na stałe.
Za to strój genialny - strasznie podoba mi się ta... hm, połowa kurtki? :lol: Nawet nie wiem ja to nazwać, ale jest świetne. Stylizacja bardzo michałowa, jak zdjęta z jakiegoś zagranicznego artysty, ale przy tym w ogóle nie kiczowata, Miszel ma świetny gust i wyczucie smaku. Również trochę mi się ptasio kojarzy, ale może po prostu dlatego, że to Michał :wink:

A co do odzewu to nie można było oczekiwać niczego innego - tych, którzy nie lubią ekstrawagancji, nic nie przekona, oni będą wiedzieć swoje. Dla mnie ten strój to kwintesencja klasy.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez kam » piątek, 15 lipca 2011, 09:43

Jest bardzo fajny artykul na plejadzie pt. Szpak i Madox w sukienkach. Przeczytajcie, bo okazuje sie, ze nasz Misiek lansuje sie w ciuchach zagranicznych projektantow, a artykul bardzo przyjemny mimio takiego tytulu. Moze ktos wklei.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez goska » piątek, 15 lipca 2011, 09:49

Sun napisał(a):Tu jakby ktoś chciał pooglądać:
http://www.se.pl/multimedia/galeria/652 ... -la-playa/

Podejrzewam, że paru osobom przegrzeją się synapsy na widok tej stylizacji :twisted: choć nie mówię oczywiście o naszym forum :wink:

:) :) :) :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez Sun » piątek, 15 lipca 2011, 09:57

kam napisał(a):Jest bardzo fajny artykul na plejadzie pt. Szpak i Madox w sukienkach. Przeczytajcie, bo okazuje sie, ze nasz Misiek lansuje sie w ciuchach zagranicznych projektantow, a artykul bardzo przyjemny mimio takiego tytulu. Moze ktos wklei.


Mówisz- masz! :D

http://www.plejada.pl/17,50223,news,1,1 ... tykul.html

Swoją drogą, szal Madoxa bardzo fajny, ale wygląda w nim trochę jak taka babulinka :wink:
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Postprzez » piątek, 15 lipca 2011, 09:57

 

Następna strona

Powrót do Kreacje, stylizacje, modeling

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron