Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez mała Mi » piątek, 15 lipca 2011, 10:39

Ginger napisał(a):No to Michał zaszalał, choć ja osobiście jestem zwolenniczką coraz to nowych pomysłów - wiadomo, że Miszel najlepiej wygląda po prostu w rozpuszczonych lokach, ale inne fryzury też warto wypróbować, a przecież nie zamierza w niej już został na stałe.
Za to strój genialny - strasznie podoba mi się ta... hm, połowa kurtki? :lol: Nawet nie wiem ja to nazwać, ale jest świetne. Stylizacja bardzo michałowa, jak zdjęta z jakiegoś zagranicznego artysty, ale przy tym w ogóle nie kiczowata, Miszel ma świetny gust i wyczucie smaku. Również trochę mi się ptasio kojarzy, ale może po prostu dlatego, że to Michał :wink:

Dokładnie! Michał cudnie pojechał Szpakiem. Całość łącznie z fryzurą perfekcyjna. Gdyby miał rozpuszczone włosy a nie koka nie uzyskałby tego efektu, a tak wszystko jest spójne i ma smak i klasę.
Coś mi się wydaje że powinnyśmy zacząć przyzwyczajać się do takiego wizerunku Miśka.
mała Mi
 

Postprzez » piątek, 15 lipca 2011, 10:39

 

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez wolfik » piątek, 15 lipca 2011, 11:11

istotnie artykow- z madoxem i mlodym - bardzo fajny a co najwazniejsze pozytywny^hehe dopiska- najlepsze makijaze^^nie serio fajnie wygladali-calosc niezle gralo - to wypowoada sie laik zeby nie bylo - zaden ze mnie spec ale tak na oko szyk swiatowy ^
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez Litek_ » piątek, 15 lipca 2011, 11:14

A mi się w tej stylizacji podoba dosłownie wszystko! :D Oj zaszalał z tą stylizacją... ale to mi sie właśnie podoba, że nie boi się eksperymentowac z ciuchami, fryzurami, makijażem... :)
Fajnie napisali w tym artykule na plejadzie: "Szpak w botkach na koturnach, legginsach, kreacji od słynnej belgijskiej projektantki Ann Demeulemeester i w nieziemskim koku wyglądał, jakby wyjęty z kręgu Andy'ego Warhola i innych bywalców popularnego w latach 70. nowojorskiego klubu Studio 54!" :wink:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez mała Mi » piątek, 15 lipca 2011, 11:19

Litek_ napisał(a):A mi się w tej stylizacji podoba dosłownie wszystko! :D Oj zaszalał z tą stylizacją... ale to mi sie właśnioe podoba, że nie boi się eksperymentowac z ciuchami, fryzurami, makijażem... :)
Fajnie napisali w tym artykule na plejadzie: "Szpak w botkach na koturnach, legginsach, kreacji od słynnej belgijskiej projektantki Ann Demeulemeester i w nieziemskim koku wyglądał, jakby wyjęty z kręgu Andy'ego Warhola i innych bywalców popularnego w latach 70. nowojorskiego klubu Studio 54!" :wink:

Dla mnie też bomba, choć na koncertach wolałabym Go w takich stylizacjach jak na Orange lub Porcie Wisła.
Generalnie wszystkie artykuły które czytałam utrzymane w pozytywnym tonie, żadnych uszczypliwości.
Coś zaczyna się zmieniać?
mała Mi
 

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez goska » piątek, 15 lipca 2011, 11:20

mała Mi napisał(a):
Litek_ napisał(a):A mi się w tej stylizacji podoba dosłownie wszystko! :D Oj zaszalał z tą stylizacją... ale to mi sie właśnioe podoba, że nie boi się eksperymentowac z ciuchami, fryzurami, makijażem... :)
Fajnie napisali w tym artykule na plejadzie: "Szpak w botkach na koturnach, legginsach, kreacji od słynnej belgijskiej projektantki Ann Demeulemeester i w nieziemskim koku wyglądał, jakby wyjęty z kręgu Andy'ego Warhola i innych bywalców popularnego w latach 70. nowojorskiego klubu Studio 54!" :wink:

Dla mnie też bomba, choć na koncertach wolałabym Go w takich stylizacjach jak na Orange lub Porcie Wisła.
Generalnie wszystkie artykuły które czytałam utrzymane w pozytywnym tonie, żadnych uszczypliwości.
Coś zaczyna się zmieniać?

przyzwyczajaja sie :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez mała Mi » piątek, 15 lipca 2011, 11:26

goska napisał(a):
mała Mi napisał(a):
Litek_ napisał(a):A mi się w tej stylizacji podoba dosłownie wszystko! :D Oj zaszalał z tą stylizacją... ale to mi sie właśnioe podoba, że nie boi się eksperymentowac z ciuchami, fryzurami, makijażem... :)
Fajnie napisali w tym artykule na plejadzie: "Szpak w botkach na koturnach, legginsach, kreacji od słynnej belgijskiej projektantki Ann Demeulemeester i w nieziemskim koku wyglądał, jakby wyjęty z kręgu Andy'ego Warhola i innych bywalców popularnego w latach 70. nowojorskiego klubu Studio 54!" :wink:

Dla mnie też bomba, choć na koncertach wolałabym Go w takich stylizacjach jak na Orange lub Porcie Wisła.
Generalnie wszystkie artykuły które czytałam utrzymane w pozytywnym tonie, żadnych uszczypliwości.
Coś zaczyna się zmieniać?

przyzwyczajaja sie :)

Michał pojechał po całości, jeszcze takiej śmiałej kreacji nie prezentował... i NIC, żadnego zgorszenia, żadnego a fe, jaki pajac?
Niebywałe! Pewnie się doczekamy jak co poniektórzy się otrząsną z szoku :lol:
mała Mi
 

Re: Co szczekają pudelki, czyli Michał w serwisach plotkarsk

Postprzez wolfik » piątek, 15 lipca 2011, 11:32

a moze pudelki jeszcze spia?lub pojechali na weekend?
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez Obiektywna » piątek, 15 lipca 2011, 12:13

Sun napisał(a):Tu jakby ktoś chciał pooglądać:
http://www.se.pl/multimedia/galeria/652 ... -la-playa/

Podejrzewam, że paru osobom przegrzeją się synapsy na widok tej stylizacji :twisted: choć nie mówię oczywiście o naszym forum :wink:


A ja napiszę co myślę :D Dla mnie w skali 1-10 to jest -10 :D strój może być, fryzura - tragedia. Stracił 99% swojego uroku. Jak chce swoją karierę opierać na dziwnych stylizacjach i szokowaniu w stylu lady Gagi to ja dziękuję - wysiadam.
Obiektywna
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 195
Dołączył(a): piątek, 1 lipca 2011, 13:05
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez goska » piątek, 15 lipca 2011, 12:46

Obiektywna napisał(a):
Sun napisał(a):Tu jakby ktoś chciał pooglądać:
http://www.se.pl/multimedia/galeria/652 ... -la-playa/

Podejrzewam, że paru osobom przegrzeją się synapsy na widok tej stylizacji :twisted: choć nie mówię oczywiście o naszym forum :wink:


A ja napiszę co myślę :D Dla mnie w skali 1-10 to jest -10 :D strój może być, fryzura - tragedia. Stracił 99% swojego uroku. Jak chce swoją karierę opierać na dziwnych stylizacjach i szokowaniu w stylu lady Gagi to ja dziękuję - wysiadam.

stylizacja to stylizacja. nie ma co wysiadac z jej powodu :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Stylizacja z imprezy urodzinowej MTV - klub La Playa

Postprzez jasama » piątek, 15 lipca 2011, 15:49

Strasznie jest chudziutki, coraz chudszy niestety :( Stylizacja dla mnie najbrzydsza ze wszystkich :( Najbardziej podobał mi się w Łodzi i na Orange.Ale skoro ma szokować , to niech szokuje.
jasama
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 174
Dołączył(a): piątek, 15 lipca 2011, 15:28

Postprzez » piątek, 15 lipca 2011, 15:49

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kreacje, stylizacje, modeling

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron