"Ciuchy z szafy"

Re: "Ciuchy z szafy"

Postprzez Karolina_ » piątek, 8 lipca 2011, 11:52

Cien_1186 napisał(a):
mała Mi napisał(a):Fajnie Michał wyglądał w tym płaszczu mamy Recandrock'a , bardzo stylowo. :D
Ciekawa jestem czy ta romantyczna biała bluzka którą miał przy nagrywaniu "Cienia" i przed występem kastingowym w Xfactor była też z "Ciuchów z szafy" Strasznie mi się podoba ta bluzka :)

O tak, stylizacja z "Cienia" jest bombowa, jedna z moich najulubieńszych :D :!:

Moja także :)
Karolina_
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 185
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 10:36

Postprzez » piątek, 8 lipca 2011, 11:52

 

Re: "Ciuchy z szafy"

Postprzez apap » niedziela, 10 lipca 2011, 08:46

mała Mi napisał(a):
scarlet44 napisał(a):
mała Mi napisał(a):Fajnie Michał wyglądał w tym płaszczu mamy Recandrock'a , bardzo stylowo. :D
Ciekawa jestem czy ta romantyczna biała bluzka którą miał przy nagrywaniu "Cienia" i przed występem kastingowym w Xfactor była też z "Ciuchów z szafy" Strasznie mi się podoba ta bluzka :)


Oj tak, ta bluzka jest świetna :)...mnie się kojarzy, może błędnie, z erą hippisów...mam słabość do tamtej stylistyki :D

Dobrze Ci się kojarzy :) Ja właśnie jestem ze schyłku tej ery i w podobnej bluzce chodziłam. Może dlatego mam sentyment do takiego zwiewna-romantycznego stylu. Kwiaty we włosach i takie klimaty :lol:

Dziewczyny widzę że większosc z nas ma sentyment do tego stylu :-), teraz raczej nie ma klopotu , można coś takiego gdzies sobie kupić, ale jeszcze pare lat temu graniczylo to z cudem :D trzeba bylo sobie jakoś radzić szyć , przerabiać itp. Szkoda tylko że taraz to juz troszke nie zawsze pasuje w czymś takim chodzic :-(
Nie skrywaj duszy za maską szarych dni, pozwól jej, niech śpiewa...
Avatar użytkownika
apap
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 496
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 20:18

Re: "Ciuchy z szafy"

Postprzez Kasjopea » niedziela, 10 lipca 2011, 08:58

W ciucholandach można takie stylowe perełki czasem znaleźć i to za grosze. Sama mam kilka takich cudeniek. Kiedyś nie mogłam się przekonać do takich sklepów, ale raz weszłam za czyjąś namową i wyszłam z całą reklamówą świetnych ciuchów. Niektóre to nawet z metką były, markowe, nie używane :shock:
Ale trzeba trafić na dobry ciucholand, bo w niektórych są ubrania bardzo zniszczone i niefajne :wink:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: "Ciuchy z szafy"

Postprzez goska » niedziela, 10 lipca 2011, 11:29

ja jestem maniaczka ciuchowa. zdecydowanie jestem uzalezniona :cry: u mnie w miescie chodzi sie po tego typu ciuchy (poza szmateksami) w dwa miejsca. 1. tzw. zyd, czyli plac Nowy w niedziele, gdzie tego jest mnostwo i sklepy vintage. jeden z nich (mullholland drive), ktory prowadzi dziewczyna, ktora znam, to ten sam w ktorym mial robiony filmik Szpak, jeszcze w trakcie Facora. wszystkim z okolicy - tym, ktorzy lubia szmaty - polecam te miejsca. w ogole moda, to cos co mnie zdecydowanie podnieca :)
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: "Ciuchy z szafy"

Postprzez Aganderas » poniedziałek, 14 listopada 2011, 09:18

mała Mi napisał(a):Fajnie Michał wyglądał w tym płaszczu mamy Recandrock'a , bardzo stylowo. :D
Ciekawa jestem czy ta romantyczna biała bluzka którą miał przy nagrywaniu "Cienia" i przed występem kastingowym w Xfactor była też z "Ciuchów z szafy" Strasznie mi się podoba ta bluzka :)

A mi się podobał - czerwony gorsecik :wink: :) :D :oops: :lol: :mrgreen:
(Ami! Piesku! Do nogi!) :lol:
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » poniedziałek, 14 listopada 2011, 09:18

 

Poprzednia strona

Powrót do Kreacje, stylizacje, modeling

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron