Michal na okladce czasopisma "Paznokcie"

Michal na okladce czasopisma "Paznokcie"

Postprzez cukierek » środa, 12 grudnia 2012, 07:11

Do nabycia w Empiku.

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/ ... 9727_n.jpg

Mnie osobiscie bardzo odpowiada Michal w stylu "szalonego arystokraty". Arystokraty, gdyz jakos naturalnie w tamtych czasach faceci byli ( ci np. z krolewskiej rodziny ) drobni, dlugowlosi i umalowani. Pozatym Michal ma takie ruchy "dostojne", pewnie przez taniec.
A szalony, gdyz dllugie paznokcie dodaja wszystkiemu pieprzu i lapia wzrok. Jaknajbardziej na miejscu. To moda.
Jak sie przeglada okladki czasopism Vogue to wszystko jest tez bardziej dekadenckie.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Postprzez » środa, 12 grudnia 2012, 07:11

 

Re: Michal na okladce czasopisma "Paznokcie"

Postprzez goska » środa, 12 grudnia 2012, 08:25

he, he. w sumie nalezy mu sie miejsce w takim czasopismie. nawet nie wiedzialam, ze takie istnieje :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Michal na okladce czasopisma "Paznokcie"

Postprzez Cien_1186 » środa, 12 grudnia 2012, 08:32

Czego to ludzie nie wymyślą :lol: Czasopismo Paznokcie :mrgreen: :lol:
Byle tylko Michałowi nie przyszło do głowy wystąpić w programie Jak oni malują paznokcie :P
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Michal na okladce czasopisma "Paznokcie"

Postprzez sonia111 » środa, 12 grudnia 2012, 09:32

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =3&theater

Prezentujemy Wam najnowszy numer magazynu Paznokcie z naszą okładką, na której widać niepowtarzalną stylizację wykonaną na nietuzinkowym modelu. A modelem był ….

Wzbudzający silne emocje, niekiedy kontrowersyjny Michał Szpak, który świetnie wkomponował się w tematykę sesji – surrealistycznej zimy, przedstawionej w postaci krystalicznych sopli lodu wystylizowanych przez Ilonę Musik:-)
Wyznaczając trendy w świecie stylizacji paznokci, chcieliśmy jednocześnie zaprezentować niekonwencjonalne zastosowanie naszych produktów. Jak Wam się podoba??Mistero Milano
sonia111
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 252
Dołączył(a): sobota, 3 grudnia 2011, 11:19

Re: Michal na okladce czasopisma "Paznokcie"

Postprzez goska » środa, 12 grudnia 2012, 09:39

Cien_1186 napisał(a):Czego to ludzie nie wymyślą :lol: Czasopismo Paznokcie :mrgreen: :lol:
Byle tylko Michałowi nie przyszło do głowy wystąpić w programie Jak oni malują paznokcie :P

to pewnie jakies branzowe, dla kosmetyczek.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Michal na okladce czasopisma "Paznokcie"

Postprzez Cien_1186 » środa, 12 grudnia 2012, 10:11

goska napisał(a):
Cien_1186 napisał(a):Czego to ludzie nie wymyślą :lol: Czasopismo Paznokcie :mrgreen: :lol:
Byle tylko Michałowi nie przyszło do głowy wystąpić w programie Jak oni malują paznokcie :P

to pewnie jakies branzowe, dla kosmetyczek.

No, pewnie tak. Co nie umniejsza faktu, że Szpak wygląda na tej okładce niesamowicie, trochę wampirycznie, tajemniczo, no fajnie :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Michal na okladce czasopisma "Paznokcie"

Postprzez Litek_ » środa, 12 grudnia 2012, 10:18

Cudowne zdjęcie :)
Też nie wiedziałam, że jest takie czasopismo :lol:
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Re: Michal na okladce czasopisma "Paznokcie"

Postprzez Leon26 » środa, 12 grudnia 2012, 11:53

to go zaszczyt kopnął nima co :lol: a o które paznokcie chodzi bo pewnie są dwa czasopisma te od rąk i od nóg :lol: musi być osobno bo to jakże ważny temat :mrgreen:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Re: Michal na okladce czasopisma "Paznokcie"

Postprzez cukierek » środa, 12 grudnia 2012, 12:08

Nie badz taki zlosliwy Leon :P :)
Ja tam sie ciesze, gdyz jak jest na okladce, tzn ze ludzie (szersza masa) o nim "slyszy". W sensie go widzi, w sensie oswaja sie z tym ze tak jest taki Szpak.
To grunt moim zdaniem pod promocje LP. Jak juz ludzie sie napatrza i zakoduja, Szpak jest czesto pokazywany, znam go, to jak wyjdzie LP, to moze pomysla: z kads go kojarze, a moze kupie plyte i zobacze. W sensie nie urwie sie z choinki.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Michal na okladce czasopisma "Paznokcie"

Postprzez Leon26 » środa, 12 grudnia 2012, 12:17

cukierek napisał(a):Nie badz taki zlosliwy Leon :P :)
Ja tam sie ciesze, gdyz jak jest na okladce, tzn ze ludzie (szersza masa) o nim "slyszy". W sensie go widzi, w sensie oswaja sie z tym ze tak jest taki Szpak.
To grunt moim zdaniem pod promocje LP. Jak juz ludzie sie napatrza i zakoduja, Szpak jest czesto pokazywany, znam go, to jak wyjdzie LP, to moze pomysla: z kads go kojarze, a moze kupie plyte i zobacze. W sensie nie urwie sie z choinki.

nie drwie ze Szpaka tylko z tych pisemek :) Cukierku nie oszukuj się kto jest normalnie wychowany nie podziwi się że jest Szpak a kto miał spaprane dzieciństwo ciężkie zabawki itd. i jeszcze mu się takie życie podoba ten nigdy nie zaakceptuje kogoś innego niż on sam.O tolerancji można gadać śpiewać śnić ale jej tak naprawde u nas nie ma.Ostatnio siedząc w barze opowiadałem ludziom o Szpaku niby nikt się nie obruszył ale to chyba dlatego że ja byłem dość poważny :roll: no przynajmniej przez chwile :lol:
"Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności i daje więcej światła" :) http://www.youtube.com/watch?v=dSzGivGdUjg
Avatar użytkownika
Leon26
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4660
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 21:10

Postprzez » środa, 12 grudnia 2012, 12:17

 

Następna strona

Powrót do Kreacje, stylizacje, modeling

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron