Spotkanie w gdańskim Empiku (11.02.2012) - relacje

Re: Spotkanie w gdańskim Empiku (11.02.2012) - relacje

Postprzez anika » niedziela, 12 lutego 2012, 22:46

No własnie Kas, to zalezy od fotki, widziałam trochę zdjęc sprzed x factor gdzie tez miał te loki takie jakby mniej kręcone :lol: poza tym wczesniej tez eksperymentował z włosami, jakies irokezy nie irokezy robił sobie na koncerty z Whiplash i nie wyłasiał do tej pory więc moze bedzie dobrze :lol: a jak kiedys będzie łysy no to trudno, takie życie, nic na to nie poradzi. Z jego inwencją twórczą cos wymysli :wink:

kto by pomyslał, ze może powstać nowy watek o włosach Michała :lol: :lol:
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 12 lutego 2012, 22:46

 

Re: Spotkanie w gdańskim Empiku (11.02.2012) - relacje

Postprzez Aganderas » niedziela, 12 lutego 2012, 22:57

keri napisał(a):
gingers napisał(a):
jasama napisał(a):Padłam :lol: Ale rzeczywiście wymęczone te włoski na wszystkie możliwe sposoby. Mogły się połamać na różnej długości i dlatego zostały pocieniowane. Jest ich stanowczo dużo mniej niż w czasie XF. Łysego M. sobie nie wyobrażam :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:


Może to będzie kolejna odsłona, wiem głupi żart :oops:
Gdyby tak się stało to chyba bym płakała.


Gingers...przegięłaś .
Chyba byś płakała?... ja bym się zabiła!
Chociaż nie...tego nie robi się kotu ani psu ...a ja mam jedno i drugie:)


Łysy, nie łysy, przecież Michał. Śpiewałby tak samo. Taka mała różnica..............( :mrgreen: ).................
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Spotkanie w gdańskim Empiku (11.02.2012) - relacje

Postprzez patisia17 » poniedziałek, 13 lutego 2012, 00:10

Aganderas napisał(a):
keri napisał(a):
gingers napisał(a):Może to będzie kolejna odsłona, wiem głupi żart :oops:
Gdyby tak się stało to chyba bym płakała.


Gingers...przegięłaś .
Chyba byś płakała?... ja bym się zabiła!
Chociaż nie...tego nie robi się kotu ani psu ...a ja mam jedno i drugie:)


Łysy, nie łysy, przecież Michał. Śpiewałby tak samo. Taka mała różnica..............( :mrgreen: ).................

mam podobne podejście Aganderas... jak dobrze że zakochałam się przede wszystkim w wokalu i osobowości, a nie we włosach i paznokciach czy sposobie ubierania... chyba muszę się trochę zdystansować do forum bo zaczynam sie przejmować tym czy jego włosy są szcześliwe :? zamiast martwić się o ważniejsze rzeczy to zaczynam rozmyślać czy podciął końcówki i czy kiedyś włosy bardziej mu sie kręciły :? matko i córko :shock:
Jestem solistą od urodzenia. Wszelkie subkultury, które wymagają, by mówić to co inni, nosić się jak reszta, są mi genetycznie obce. Uniformizacja jest dla mnie nieszczęściem

Obrazek
Avatar użytkownika
patisia17
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1028
Dołączył(a): czwartek, 30 czerwca 2011, 18:28
wiek: 20

Re: Spotkanie w gdańskim Empiku (11.02.2012) - relacje

Postprzez taka ja » poniedziałek, 13 lutego 2012, 03:23

patisia17 napisał(a):
Aganderas napisał(a):Łysy, nie łysy, przecież Michał. Śpiewałby tak samo. Taka mała różnica..............( :mrgreen: ).................

mam podobne podejście Aganderas... jak dobrze że zakochałam się przede wszystkim w wokalu i osobowości, a nie we włosach i paznokciach czy sposobie ubierania... chyba muszę się trochę zdystansować do forum bo zaczynam sie przejmować tym czy jego włosy są szcześliwe :? zamiast martwić się o ważniejsze rzeczy to zaczynam rozmyślać czy podciął końcówki i czy kiedyś włosy bardziej mu sie kręciły :? matko i córko :shock:

:lol: :lol: :lol: Oj Patisia, Ty to umiesz człowieka sprowadzić na ziemię :mrgreen: :lol:
Pozdrawiam Dziewczyny :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Spotkanie w gdańskim Empiku (11.02.2012) - relacje

Postprzez gingers » poniedziałek, 13 lutego 2012, 07:23

patisia17 napisał(a):mam podobne podejście Aganderas... jak dobrze że zakochałam się przede wszystkim w wokalu i osobowości, a nie we włosach i paznokciach czy sposobie ubierania... chyba muszę się trochę zdystansować do forum bo zaczynam sie przejmować tym czy jego włosy są szcześliwe :? zamiast martwić się o ważniejsze rzeczy to zaczynam rozmyślać czy podciął końcówki i czy kiedyś włosy bardziej mu sie kręciły :? matko i córko :shock:


Witam.
No wiem, każdy wie, ze śpiewałby tak samo, ale włosy oprócz wspaniałego głosu są jego wizytówką.
A ja się zakochałam w barwie głosu, osobowości i włosach :lol:
A jakby tak przypomnieć sobie historie biblijnego Samsona :wink:
Oczywiście żartuję :mrgreen:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Spotkanie w gdańskim Empiku (11.02.2012) - relacje

Postprzez Cien_1186 » poniedziałek, 13 lutego 2012, 08:16

patisia17 napisał(a):... jak dobrze że zakochałam się przede wszystkim w wokalu i osobowości, a nie we włosach i paznokciach czy sposobie ubierania... chyba muszę się trochę zdystansować do forum bo zaczynam sie przejmować tym czy jego włosy są szcześliwe :? zamiast martwić się o ważniejsze rzeczy to zaczynam rozmyślać czy podciął końcówki i czy kiedyś włosy bardziej mu sie kręciły :? matko i córko :shock:

Patisiu, no cóż, wg mnie w sam punkt :) :wink:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Spotkanie w gdańskim Empiku (11.02.2012) - relacje

Postprzez goska » poniedziałek, 13 lutego 2012, 09:43

byle wlosy do teledysku sie utrzymaly na glowie :lol:
a tak powaznie, to rozumiem obroncow wlosa razem z cebulka, bo jestem skrajna estetka :lol:
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Spotkanie w gdańskim Empiku (11.02.2012) - relacje

Postprzez Anett » poniedziałek, 13 lutego 2012, 09:57

Oceniając Artystę przez duże A powinien liczyć się dla nas przede wszystkim głos i emocje, image jest ważny, ale nie powinien być pierwszoplanowy. Czy na przykład dla fanów The Rolling Stones liczy się obecny wygląd Jaggera, albo w przypadku Aerosmith wygląd Stevena Tylera? :D Ważne jest wykonanie, przekaz, emocje, wysiłek, który włożył w wykonanie, a jeśli to idzie w parze z dobrym wyglądem to tylko się cieszyć :) Najważniejszy jest wokal, wszystko inne jest 'obok'. I dla mnie zawsze tak będzie :wink:
" When everything's made to be broken I just want you to know who I am. "
Goo Goo Dolls - Iris
Avatar użytkownika
Anett
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 31
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2012, 22:03
Lokalizacja: Częstochowa/Toruń
wiek: 19

Re: Spotkanie w gdańskim Empiku (11.02.2012) - relacje

Postprzez Ginger » poniedziałek, 13 lutego 2012, 10:07

No oczywiście, że na pierwszym miejscu jest wokal, rockmani raczej nie musieli być śliczni :lol: Ale ja też jestem estetką, więc te włosy są ważne dla mnie :oops: :lol: Podobnie jak cała zewnętrzna powłoka, co nie znaczy, że nie lubiłabym łysego Miśka podejrzewam zresztą, że i tak wymyśliłby coś, co by ten stan uatrakcyjniło :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Spotkanie w gdańskim Empiku (11.02.2012) - relacje

Postprzez Litek_ » poniedziałek, 13 lutego 2012, 10:26

OMG jaki temat... :lol: Michał nie wyłysieje... jak zostanie wielką gwiazdą to będzie go stać na wszelkie najnowocześniejsze specyfiki do porostu i wzmacniania włosów także don't worry :P
Ja tam lubię jego eksperymenty włosowe, ubiorowe też :) Dla mnie wizerunek artysty jest ważny, nie najważniejszy oczywiście, ale jednak... Jakby na koncercie artysta wskoczył na scenę w dresie i domowych kapciochach to chyba uciekłabym z tego koncertu jak najprędzej :lol: Tak jakoś już mam :P Lubię wielowymiarowość w muzyce rozrywkowej :D
- Are you an idiot?
- No, sir, I'm a dreamer. :cool:
Avatar użytkownika
Litek_
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1269
Dołączył(a): środa, 13 lipca 2011, 18:55
Lokalizacja: Ełk
wiek: 21

Postprzez » poniedziałek, 13 lutego 2012, 10:26

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy, spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron