Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez Anett » poniedziałek, 6 lutego 2012, 13:28

super to zrelacjonowałaś :D bardzo obszernie. Tak a propos pytań to przypomniały mi się:
* moje pytanie: Czy ma zamiar nagrać jakąś piosenkę po włosku. Misiek uśmiechnął się i powiedział,że jest to prawdopodobne, że nie wyklucza tego.
* pytanie Avie: Czy chciałby wystąpić z kimś w duecie. Oprócz odpowiedzi "Tak, z Agatą Tajchman" :D nie poznałyśmy żadnych szczegółów. Michał powiedział,że póki co chciałby się skupić na śpiewaniu solo. Nie wykluczył jednak duetu z Marleną, mówił o tym bardzo tajemniczo.
Co do piosenek na longplayu: część ma być po polsku, część po angielsku jednak z naciskiem na język polski.
Padło też pytanie o krytykę konstruktywną. W skrócie: Michał powiedział,że wyciąga wnioski z opinii różnych ludzi na temat jego muzyki.
to chyba tyle, mam nadzieję,że dobrze wszystko zapamiętałam :D

a i jeszcze padło pytanie o przyjaciół: Misiek odpowiedział,że znajomych ma wielu, ale przyjaciół tylko kilku, a tak naprawdę, przyjaciela w 100% to jednego.
Ostatnio edytowano poniedziałek, 6 lutego 2012, 13:41 przez Aludka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: połączenie postów
" When everything's made to be broken I just want you to know who I am. "
Goo Goo Dolls - Iris
Avatar użytkownika
Anett
I. stopień wtajemniczenia
I. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 31
Dołączył(a): sobota, 4 lutego 2012, 22:03
Lokalizacja: Częstochowa/Toruń
wiek: 19

Postprzez » poniedziałek, 6 lutego 2012, 13:28

 

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez kam » poniedziałek, 6 lutego 2012, 13:40

Miło było cie poznac Gingers, wyobrazalam sobie ciebie jako dlugowlosa brunetke, wiec gdyby nie Taka ja pewnie bysmy sie nie spotkaly. Miło bylo was wszystkich zobaczyc. Ja niestety nie moglam jechac do Krakowa i musialam z Katowic wrocic do Warszawy ,ale bylo wspaniale jak zawsze spotkac sie z Michalem.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez Lori » poniedziałek, 6 lutego 2012, 18:19

Dla mnie przygoda z Katowicami zaczęła się od tego, że prawie zamarzłam :P Gdy dotarłam do Silesii nogi miałam w takim stanie, że jakby mi ktoś stopy odrąbał siekierą, to pewnie bym nie poczuła. Szybkie doprowadzenie się do stanu używalności i fiuu do Empiku. Oczywiście wszystko było już zajęte, więc ulokowałam się między regałami. Stopniowo pojawiało się coraz więcej znanych twarzy. I w końcu ta najważniejsza :mrgreen: Michał został powitany okrzykami zachwytu młodszych dziewczyn i trzeba przyznać rację, że wyglądał fantastycznie.

Wywiad średnio mi się podobał. Miałam wrażenie, że prowadzący nie tyle zadaje Michałowi pytania, co raczej wygłasza swoje opinie i oczekuje, iż Michał się do nich ustosunkuje. I Misiek miał być może podobne odczucia, bo czasem "pytanie" było sobie, a odpowiedź sobie :P Nie usłyszeliśmy niczego odkrywczego; typowe pytania o płytę, styl itp. Ze strony publiki ciekawe pytania zadała Anett (czy Michał zamierza nagrać jakąś piosenkę po włosku) i Robbie (czy komplementy i pochwały jeszcze robią na nim wrażenie). Aha, ciekawostka: Michał powiedział, że na płycie zamierza stworzyć w którejś piosence duet ze swoją siostrą.
Nieźle Michał wybrnął z pytania o randkę z fanką; tekst, że raczej by się nie umówił z fanką, bo bałby się, że może go zgwałcić był mega :P Swoją drogą, panna, która zadała to pytanie, stała przede mną i widziałam, że się zbierała do zadania go niczym do skoku w otchłanie :P

Po wywiadach zaczęło się szaleństwo autografowe. Głupim rozwiązaniem było to, że najpierw grafy, potem zdjęcia, a nie od razu cały "pakiet". Powodowało, że osoby, które dostały już podpis, nie odchodziły na boki, tylko stały pod "sceną", by być blisko na sesję zdjęciową. Kolejka zdawała się w ogóle nie przerzedzać.

Nie pchałam się tam; poszłam kupić kolejną płytę, a potem pogadać z agą, angie i Robbiem. Znalazłam taka ja i gingers (dzioby, gingers, fajna babka z Ciebie :) ), też pogadałam chwilę.
Strasznie było gorąco. Dużo ludzi, niskie pomieszczenie, zero klimy.

Jak stałam z Renatą, kam, Zoni, Sun, Avie i Cyranką podszedł do nas Dominik, potem Kuba, rozmawialiśmy chwilę. Zresztą kilka razy zagadywali. Rozmawialiśmy m.in. o tym, w którym Empiku był najlepszy wywiad, czy te spotkania wpływają na sprzedaż płyty (najwięcej, bo 27 sztuk od ręki, sprzedało się podczas spotkania w Warszawie), Avie trochę o stronie fanclubu, o naszych wyjazdach "na Michała". Takie tam gadki, całkiem sympatyczne. Dominik i Kuba trochę obawiają się spotkania w Jaśle, bo, po pierwsze, może być słabo z frekwencją, a po drugie Michał ma tam wiele nieprzyjaznych mu osób i może dojść do jakichś niemiłych sytuacji. W związku z tym zależy im, aby przyjechało sporo fanów.
Ja niestety nie dam rady :cry:

Po autograf poszłam na końcu, jako jedna z ostatnich osób. Wzięłam dla pewnej 12-latki z sąsiedztwa, która 5-go ma urodziny i z tego, co wiem, chyba lubi Michała. Właśnie, muszę zanieść tę płytę :P

Ogólnie spotkanie było bardzo miłe; fajnie było się z Wami zobaczyć :)

Matko, pisałam tę relację chyba ze trzy godziny, bo ciągle coś mnie od niej odrywało :P
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez cukierek » poniedziałek, 6 lutego 2012, 18:45

Lori, dzieki!!
Mam nadzieje ze nie zachowrujesz, jak cie tak wymrozilo.

Lori napisał(a): Ze strony publiki ciekawe pytania zadała Anett (czy Michał zamierza nagrać jakąś piosenkę po włosku) i Robbie (czy komplementy i pochwały jeszcze robią na nim wrażenie). Aha, ciekawostka: Michał powiedział, że na płycie zamierza stworzyć w którejś piosence duet ze swoją siostrą.

Mozna moze liczyc na maly operowy klimacik? A moze rock i opera? ( moje marzenie )

Lori napisał(a):Nieźle Michał wybrnął z pytania o randkę z fanką; tekst, że raczej by się nie umówił z fanką, bo bałby się, że może go zgwałcić był mega :P Swoją drogą, panna, która zadała to pytanie, stała przede mną i widziałam, że się zbierała do zadania go niczym do skoku w otchłanie :P

Musialo to byc dosc zabawne doswiadczenie slyszec ta biedna laske jak sie szykuje do zadania pytania + widok jej miny jak M. oznajmil ze balby sie zgwalcenia. Niby pol zartem pol serio, ale ja na jego miejscu bym serio zaczela sie bac niektorych osob :mrgreen: Przyklad? Laska od kawy. :roll:

Lori napisał(a):Dominik i Kuba trochę obawiają się spotkania w Jaśle, bo, po pierwsze, może być słabo z frekwencją, a po drugie Michał ma tam wiele nieprzyjaznych mu osób i może dojść do jakichś niemiłych sytuacji. W związku z tym zależy im, aby przyjechało sporo fanów.
Ja niestety nie dam rady :cry:


Ja bede sie starala tam wpasc. 18 jestem na rozgrywkach w Linzu, ale moze jakos nie wiem wykombinuje, bo teoretycznie niedziele mam wolna.
Jakby nie bylo zywie nadzieje, ze ludzie nie okaza sie skonczonymi chamami!
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez taka ja » poniedziałek, 6 lutego 2012, 18:59

gingers napisał(a):A ja jutro napiszę bo dzisiaj nie mogę :mrgreen:
Ale to napisać muszę, a jutro powtórzę:
Taka ja, dzięki, dzięki, dzięki za opiekę i w ogóle, jutro napiszę :wink:
Tak ja, to dla Ciebie:
Obrazek

Dziękuję Gingers serdecznie i też bardzo się cieszę, że nareszcie się poznałyśmy :D
Ściskam i pozdrawiam :D :D :D
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez Cien_1186 » poniedziałek, 6 lutego 2012, 19:02

Oooo, nowiutkie relacje :D Dziękuję, powoli składam sobie to wszystko w jedną całość i to jest trochę tak, jakbym tam z Wami była :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 6 lutego 2012, 19:27

gingers napisał(a):Weszłam do Empiku i nic nie widzę, wyszłam, szukam, szukam i nic, nie wiem gdzie to spotkanie. (...) W Empiku spojrzałam w górę i mnie oświeciło zobaczyłam schody :mrgreen:


Ja też przeleciałam cały Empik wzdłuż i wszerz, aż w pewnym momencie usłyszałam salwę śmiechu, więc już wiedziałam, gdzie się kierować :lol:

No i chyba Robbie zadał bardzo fajne pytanie : "czy komplementy robią na tobie jeszcze jakieś wrażenie"


Ach więc to był Robbie! :) Ja nawet twarzy pytających nie widziałam, tylko głosy mnie dochodziły i to nie wszystkie :lol:

Misiek jest taki, kurcze nie wiem jak to napisać, taki czyściutki :oops: Jakby dopiero co wyjęty z opakowania, no taki świeży i nowy


Ciekawe porównanie :)

No moja relacja mało wnosi, sorry, następnym razem się poprawię.


No co Ty, każda relacja wnosi spojrzenie z innej perspektywy, co daje lepszy odbiór całości nieobecnym. Obecnym zresztą też - ja się dowiedziałam o paru sprawach, których niedowidziałam, niedosłyszałam, nie zapamiętałam lub nie doczekałam :D

Lori napisał(a):Ze strony publiki ciekawe pytania zadała Anett (czy Michał zamierza nagrać jakąś piosenkę po włosku)


O, tego pytania w ogóle nie słyszałam.

Anett napisał(a):Co do piosenek na longplayu: część ma być po polsku, część po angielsku jednak z naciskiem na język polski (...)
a i jeszcze padło pytanie o przyjaciół: Misiek odpowiedział,że znajomych ma wielu, ale przyjaciół tylko kilku, a tak naprawdę, przyjaciela w 100% to jednego.


Ani tych :P

Lori napisał(a):Nieźle Michał wybrnął z pytania o randkę z fanką; tekst, że raczej by się nie umówił z fanką, bo bałby się, że może go zgwałcić był mega :P


Faktycznie, było takie pytanie, zupełnie wyleciało mi z głowy. Odpowiedź Michała oczywiście wywołała śmiech :lol:

Jak stałam z Renatą, kam, Zoni, Sun, Avie i Cyranką


Czy to jakaś forumowa Świeżynka czy z innego fanklubu? :)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez taka ja » poniedziałek, 6 lutego 2012, 20:11

Wiadomo, spotkanie w Empiku z Michałem to emocje, ale to już zostało tu opisane...ja cieszę się, że poznałam Gingers, Patisię, Angie i Robbiego bardzo sympatyczne osoby, świetnie spędziłam czas na rozmowach z nimi jak też już poznanymi wcześniej. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i nieobecnych tam również :D
Do domu wróciłam zmarznięta bardzo z myślą, że do Krakowa w niedzielę nie pojadę, ale po rozgrzaniu się i przemyśleniach około 2:00 w nocy zdecydowałam, że jednak pojadę, bo tam też będzie nasza liczna ekipa no i Michał, którego do wiosny pewno nie spotkam...po przespaniu kilku godzin, naturalnie niedospana w pośpiechu ubrałam się i ruszyłam na pociąg do Krakowa... o dziwo tym samym pociągiem jechały też Renata, Lori, Zoni i Sun, tak że podróż minęła nam bardzo szybko na rozmowach a potem już tylko dotarcie do Empiku na krakowskim rynku i kolejne emocje :D
Ostatnio edytowano wtorek, 7 lutego 2012, 00:40 przez taka ja, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
taka ja
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1944
Dołączył(a): środa, 20 lipca 2011, 17:59

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez Lori » poniedziałek, 6 lutego 2012, 20:49

cukierek napisał(a):
Lori napisał(a): Ze strony publiki ciekawe pytania zadała Anett (czy Michał zamierza nagrać jakąś piosenkę po włosku) i Robbie (czy komplementy i pochwały jeszcze robią na nim wrażenie). Aha, ciekawostka: Michał powiedział, że na płycie zamierza stworzyć w którejś piosence duet ze swoją siostrą.

Mozna moze liczyc na maly operowy klimacik? A moze rock i opera? ( moje marzenie )

Nie mówił, w jakim klimacie ma być ta piosenka; sądzę, że jeszcze nawet nie powstała :P To chyba na razie luźne plany. Ale duet byłby piękny.

cukierek napisał(a):
Lori napisał(a):Nieźle Michał wybrnął z pytania o randkę z fanką; tekst, że raczej by się nie umówił z fanką, bo bałby się, że może go zgwałcić był mega :P Swoją drogą, panna, która zadała to pytanie, stała przede mną i widziałam, że się zbierała do zadania go niczym do skoku w otchłanie :P

Musialo to byc dosc zabawne doswiadczenie slyszec ta biedna laske jak sie szykuje do zadania pytania + widok jej miny jak M. oznajmil ze balby sie zgwalcenia. Niby pol zartem pol serio, ale ja na jego miejscu bym serio zaczela sie bac niektorych osob :mrgreen: Przyklad? Laska od kawy. :roll:

Najśmieszniejsze było to, że kawałek za mną stała jakaś kobieta (nie wiem, w jakim wieku; nie odwracałam się), która ciągle nakręcała tę laskę: "Zapytaj, czy ma dziewczynę, zapytaj, czy ma dziewczynę" :lol: Normalnie kosmos. Na szczęście pytająca zmodyfikowała pytanie na nieco "mądrzejsze".

cukierek napisał(a):
Lori napisał(a):Dominik i Kuba trochę obawiają się spotkania w Jaśle, bo, po pierwsze, może być słabo z frekwencją, a po drugie Michał ma tam wiele nieprzyjaznych mu osób i może dojść do jakichś niemiłych sytuacji. W związku z tym zależy im, aby przyjechało sporo fanów.
Ja niestety nie dam rady :cry:


Ja bede sie starala tam wpasc. 18 jestem na rozgrywkach w Linzu, ale moze jakos nie wiem wykombinuje, bo teoretycznie niedziele mam wolna.
Jakby nie bylo zywie nadzieje, ze ludzie nie okaza sie skonczonymi chamami!

Jesteś hardcorem :lol: Ale fajnie, gdyby Ci się udało, bo Michał powinien tam czuć wsparcie fanów.

Aha, przypomniało mi się coś! Gdy padło jedno z pytań o stylizacje, Michał powiedział, że ma zamiar kiedyś przyjść na spotkanie w dresie, bez makijażu i wszystkich zaskoczyć :mrgreen: Uważajcie, żeby to nie było w Jaśle, bo sądzę, że jest do tego zdolny :lol: W końcu będzie "w domu", więc może wyskoczyć w dresiku i kapciach :lol:

Kasjopea napisał(a):
Jak stałam z Renatą, kam, Zoni, Sun, Avie i Cyranką

Czy to jakaś forumowa Świeżynka czy z innego fanklubu? :)

Ona jest z oficjala albo socjum, nie wiem :P Śpiewała z Michałem "Cień" w Opolu.
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez Cien_1186 » wtorek, 7 lutego 2012, 08:28

Dobrze by było, żeby było sporo osób w jaślańskim empiku, to jest miasto Michała, jego gniazdo i fajnie bybyło, żeby fani pokazali tam swoją siłę :)
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » wtorek, 7 lutego 2012, 08:28

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy, spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron