Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez adh » środa, 26 grudnia 2012, 20:00

Tomek napisał(a):Sugerujecie ze fani Michała Szpaka piszą nic nie znaczące głupoty aby je zaraz potem zapomnieć? :lol:
Brzmi jak kontrRewolucyjny antyszpaczy sabotaż obywatelko adh ! :lol:

Takiego bota to ja też moge napisać, bedzie wyciagał stare posty i bedzie je Wam przypominał :lol:

Oj Tomek! My tyle żeśmy napisali postów - tysiące :lol: , więc naprawdę ciężko pamiętać, czy to akurat Cienia czy Roxi, absolutnie nie znaczy to, że piszemy głupoty, chociaż czasami może :lol: :lol: :lol:
na "obywatelkę" mam uczulenie, to już lepiej wal po imieniu :lol: :lol: :lol:
a botów mam dosyć, wiem, że można je blokować, teraz już jednak ich raczej nie będzie, bo to była akcja z reklamami na święta, następne mogę banować, swojego lepiej nie pisz, mamy ich tu dosyć :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Postprzez » środa, 26 grudnia 2012, 20:00

 

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez Tomek » środa, 26 grudnia 2012, 20:10

no tak, posty znalazłęm szybko w wyszukiwarce, bo mi też coś nie pasowały te wypowiedzi oderwane od rzeczywistości, to znaczy już sie troche przyzwyczaiłem do wypowiedzi fanek Szpaka ale te były wybitnie oderwane :lol:

PS a możesz spróbować jeszcze zablokowć te reklamy, podobno jest taka mozliwość, choć do końca nie wiem jak to działa.
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez adh » środa, 26 grudnia 2012, 20:21

Tomek napisał(a):no tak, posty znalazłęm szybko w wyszukiwarce, bo mi też coś nie pasowały te wypowiedzi oderwane od rzeczywistości, to znaczy już sie troche przyzwyczaiłem do wypowiedzi fanek Szpaka ale te były wybitnie oderwane :lol:

PS a możesz spróbować jeszcze zablokowć te reklamy, podobno jest taka mozliwość, choć do końca nie wiem jak to działa.

mogę zablokować wstawianie linków w podpisach, czyli automatycznie reklamy, ale niektórzy mają linki do np. ochrony zwierząt, np. Leon i Estrella chyba, wtedy automatycznie nikt linka nie wstawi :(
reklamy na forum każdy może zablokować sobie sam, innej drogi nie ma
inne zabezpieczenia przeciwbotowe są włączone, został tylko google, ale on działa raczej pozytywnie, więc nie będę usuwać. :D
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Spotkanie w katowickim Empiku (04.02.2012r) - relacje

Postprzez Tomek » środa, 26 grudnia 2012, 21:34

No nie, nie blokuj ludziom linków, ale jakbyś zablokowała dokłądniej te boty to nie mieliby powodów aby 'najeżdzać' nasze forum lipnymi nickami z reklamami...
Avatar użytkownika
Tomek
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1442
Dołączył(a): sobota, 28 lipca 2012, 13:22
Lokalizacja: Rzeszów
wiek: 0

Postprzez » środa, 26 grudnia 2012, 21:34

 

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy, spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron