Spotkanie w warszawskim Empiku (26.01.2012) - relacje

Re: Spotkanie w warszawskim Empiku (26.01.2012) - relacje

Postprzez Kasjopea » piątek, 27 stycznia 2012, 23:10

Dzięki wszystkim za relacje!
Starling, relacji nigdy dość :D

SzpakoŻuczku, wszystkiego przeszpaczego! :)

Cien_1186 napisał(a):Wspomnę jeszcze, że jak z Michałem zaczęliśmy pozować do fotek, to tak mi się rozbrykał, że wywalił nogę na stół, a ja z pietyzmem tę nogę pozwoliłam sobie pogłaskać :lol:


Cieniu, normalnie saga Radamesssa mi się przypomniała i Twoja zaszczytna w niej rola :D :lol: Trochę inaczej wyszło niż w oryginale, ale co tam :lol:

Pinga, tradycyjnie już, dzięki za zbiór linków :) Wstawiłam wszystko do pierwszego postu.

Leon, peace 8-)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Postprzez » piątek, 27 stycznia 2012, 23:10

 

Re: Spotkanie w warszawskim Empiku (26.01.2012) - relacje

Postprzez mała Mi » piątek, 27 stycznia 2012, 23:22

Kasjopea napisał(a):Dzięki wszystkim za relacje!
Starling, relacji nigdy dość :D

SzpakoŻuczku, wszystkiego przeszpaczego! :)

Cien_1186 napisał(a):Wspomnę jeszcze, że jak z Michałem zaczęliśmy pozować do fotek, to tak mi się rozbrykał, że wywalił nogę na stół, a ja z pietyzmem tę nogę pozwoliłam sobie pogłaskać :lol:


Cieniu, normalnie saga Radamesssa mi się przypomniała i Twoja zaszczytna w niej rola :D :lol: Trochę inaczej wyszło niż w oryginale, ale co tam :lol:

Pinga, tradycyjnie już, dzięki za zbiór linków :) Wstawiłam wszystko do pierwszego postu.

Leon, peace 8-)

Kasjopeo jaki był twój nick na forum xfactora?
mała Mi
 

Re: Spotkanie w warszawskim Empiku (26.01.2012) - relacje

Postprzez cukierek » piątek, 27 stycznia 2012, 23:48

Moja relacja ^^
Chociaz hmm wszystko zostalo juz w sumie powiedziane :lol:
Przyjechalam dosc wczesnie do Warszawy. Przywital mnie mroz i snieg. A ja w trampkach bylam. Niezle nie? :lol:
Przed Empikiem spotkalysmy sie wszystkie przy Batidzie, potem wypad do KFC na kawusie no i Empik.
Tutaj wszytsko zostalo juz w sumie powiedziane z przebiegu Empiku :D
Ja osobiscie sie go spytalam o dwie rzeczy:

ja: LP => co dokladnie ma na mysli opisujac album "patetyczny"
M: patetyczny czyli wzniosly
ja: LP => najpierw muzyka potem texty, czy texty potem muzyka? Jestes na etapie kupna muzyki?
M: Najpierw muzyka, ktora bedzie stworzona specjalnie dla mnie przez pewnego kompozytora. Texty tez beda przez slawnego texciarza tworzne pod muzyke ktora powstanie.

ehh.. to bylby urywek z tego. W zasadzie to jedyne co sie go pytalam odnosnie muzyki i plyty.
I najtragiczniejsze jest to, ze ja do teraz nie pamietalam co on odpowiedzial na moje te dwa pytania. Nie ogarnialam wczoraj. Za duzo wrazen.

Po calym Empiku okazalo sie ze moj pociag uciekl. I nastepny mialam 6.25 :shock:
Dziekuje Ginger i Stelli ze ze mna zostaly ( a nie musialy, mialy wczesniejsze polaczenia ) i nie musialam calkiem sama na dworcu koczowac.
Czas plynal miedzy herbata, zapachem bezdomnych w super barze :? , i naszych rozkminach niezabardzo madrych, a spowodowanych pozna/wczesna pora :lol:
Tuz przed odjazdem Ginger, natknelismy sie na Avie, Lori i Ole na dworcu. Tez czekaly na pociag. Po Empiku jakos sie stracilismy z oczu. Dziewczyny byly przemarzniete wiec poszly do otwartej juz kawiarni, a ja z Ginger ze Stella dalej szukalysmy fajek :)
O 5.30 pozegnalam sie z Ginger, ze Stella na krotko wpadlysmy do kawiarni do Avie, Lori i Oli, pozegnalysmy sie, pozegnalam sie ze Stella i wreszcie wsiadlam w pociag.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Spotkanie w warszawskim Empiku (26.01.2012) - relacje

Postprzez Kasjopea » piątek, 27 stycznia 2012, 23:54

O, jeszcze Cukierkowa :lol: relacja, fajnie. Każda wnosi coś nowego, każda jest cenna :)

Mała Mi, w początkach tamtego forum nie miałam żadnego stałego nicku, potem jakoś częściej zaczęłam pisać jako "pp" i przywiązałam się do tego nicku, nie wiem nawet skąd pomysł na taką "oryginalną" nazwę :lol: . Jednak kiedy zaczęły się te akcje z podszywaczami oraz zauważyłam jakieś progienkowe i jednocześnie antyszpakowe "pp", to zrezygnowałam z tego i pisałam pod różnymi. Pod koniec XF zarejestrowałam się jako "TheClue" :)
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Spotkanie w warszawskim Empiku (26.01.2012) - relacje

Postprzez mała Mi » sobota, 28 stycznia 2012, 00:02

Kasjopea napisał(a):O, jeszcze Cukierkowa :lol: relacja, fajnie. Każda wnosi coś nowego, każda jest cenna :)

Mała Mi, w początkach tamtego forum nie miałam żadnego stałego nicku, potem jakoś częściej zaczęłam pisać jako "pp" i przywiązałam się do tego nicku, nie wiem nawet skąd pomysł na taką "oryginalną" nazwę :lol: . Jednak kiedy zaczęły się te akcje z podszywaczami oraz zauważyłam jakieś progienkowe i jednocześnie antyszpakowe "pp", to zrezygnowałam z tego i pisałam pod różnymi. Pod koniec XF zarejestrowałam się jako "TheClue" :)

Dzięki :) "TheClue" pamiętam.
mała Mi
 

Re: Spotkanie w warszawskim Empiku (26.01.2012) - relacje

Postprzez Lori » sobota, 28 stycznia 2012, 08:15

Przypomniało mi się coś.

W Empiku obok mnie siedziała pani około pięćdziesiątki i młody chłopak, chyba jej syn. W pewnym momencie pani zapytała, czy my jesteśmy z jakiegoś fanclubu, bo widać, że wszyscy się znamy, witamy ze sobą i tak dalej. Odparłam, że z forum poświęconego Michałowi, i rzeczywiście znamy się z koncertów, zlotów itp. Zaczęłam z nimi rozmawiać chwilę. Okazało się, że są łowcami autografów z Białegostoku i jeżdżą na tego typu spotkania z gwiazdami. Michała widzieli wcześniej tylko raz, podczas Taniec kontra Dance w czerwcu, ale wtedy nie udało się im zdobyć grafów. Powiedziałam, że Michał wtedy się spieszył, bo następnego dnia miał koncert w Jaśle i dlatego grafów nie było. Po wywiadach pogadaliśmy jeszcze chwilkę o Miśku; mówili, że jest bardzo sympatyczny, świetnie śpiewa i dobrze mu życzą, chociaż chłopak stwierdził, że jest fanem Ewy Farnej :P Gdy wychodzili, pożegnali się i życzyli nam powodzenia.
Bardzo fajni ludzie :)

Edit: Relacja na onecie: http://muzyka.onet.pl/galerie/michal-sz ... -mala.html
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Spotkanie w warszawskim Empiku (26.01.2012) - relacje

Postprzez goska » sobota, 28 stycznia 2012, 09:37

Kasjopea napisał(a):O, jeszcze Cukierkowa :lol: relacja, fajnie. Każda wnosi coś nowego, każda jest cenna :)

Mała Mi, w początkach tamtego forum nie miałam żadnego stałego nicku, potem jakoś częściej zaczęłam pisać jako "pp" i przywiązałam się do tego nicku, nie wiem nawet skąd pomysł na taką "oryginalną" nazwę :lol: . Jednak kiedy zaczęły się te akcje z podszywaczami oraz zauważyłam jakieś progienkowe i jednocześnie antyszpakowe "pp", to zrezygnowałam z tego i pisałam pod różnymi. Pod koniec XF zarejestrowałam się jako "TheClue" :)


pamietam :) pozdrawiam
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Spotkanie w warszawskim Empiku (26.01.2012) - relacje

Postprzez kam » sobota, 28 stycznia 2012, 10:18

Ja sie chyba juz moge tylko pod tym co napisaly dziewczyny podpisac i potwierdzic, ze tak wlasnie bylo. I pogratulowac Zuczkowi takich wyszpaczonych urodzin, marzenie kazdego fana. :D
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Spotkanie w warszawskim Empiku (26.01.2012) - relacje

Postprzez Lori » sobota, 28 stycznia 2012, 10:29

Właśnie, Żuczku, wszystkiego najlepszego! :D Urodziny miałaś naprawdę wyszpaczone :)
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Spotkanie w warszawskim Empiku (26.01.2012) - relacje

Postprzez Cien_1186 » sobota, 28 stycznia 2012, 10:29

Kasjopea napisał(a):
Cieniu, normalnie saga Radamesssa mi się przypomniała i Twoja zaszczytna w niej rola :D :lol: Trochę inaczej wyszło niż w oryginale, ale co tam :lol:


Dodam jeszcze, że pozowaliśmy z Miśkiem jeszcze jak dwie grzeczne paniusie, z rączkami na kołderce :wink: To znaczy, chciałam powiedzieć, na stole :lol:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Postprzez » sobota, 28 stycznia 2012, 10:29

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy, spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron