Spotkanie w poznańskim Empiku (19.01.2012) - relacje


Postprzez » czwartek, 19 stycznia 2012, 16:46

 

Re: Spotkanie w poznańskim Empiku (19.01.2012) - relacje

Postprzez Ginger » czwartek, 19 stycznia 2012, 16:51

O, wcześnie jest.
W Łodzi też dopiero o 16 zebrało się więcej ludzi, tak to było kilka osób na krzyż. Więc to może się jeszcze zmienić :wink:
Czekam na relacje :D
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Spotkanie w poznańskim Empiku (19.01.2012) - relacje

Postprzez cukierek » czwartek, 19 stycznia 2012, 19:31

to bylo dziiiiisiaj? :shock:
w czwartek! Przeoczylam te date! Pasowalo by mi :shock: :shock:
Mam nadzieje ze ludzi bylo przy samym podpisywaniu sporo, Michal w dobrym humorze i ze dziewczyny co tam byly dobrze sie bawily.
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Spotkanie w poznańskim Empiku (19.01.2012) - relacje

Postprzez angie » czwartek, 19 stycznia 2012, 19:39

Cześć! Wróciłam. Była też Renata, więc na pewno też napisze.

Dokładnie, na początku tak to wyglądało, że jest mało osób, a to dlatego, że ludzie byli za węgłem, podczas gdy Miśku siedział w kafejce z Panem Dziennikarzem :) Na szczęście później okazało się, że jest z 70 osób, uff.

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Dziennikarz rozmawiał z Miśkiem w bardzo fajny sposób wg mnie. Próbowałam zapamiętać jak najwięcej, ale boję się, że większość wypowiedzi rejestrowałam na bieżąco i wypuszczałam drugim uchem, bo obczajałam klimat :) Dziennikarz pytał Michała o wydaną płytę i różne sprawy okołokoncertowo-muzyczne, ale bardzo ogólnie. Pytał też o media i o to, co mu powiedziała Paris Hilton, na co Misiek odpowiedział, że obiecał jej, że to zostanie między nimi :) Zagadywał go też o fanów, o to, w jaki sposób wytycza on dla nich granice i gdzie dla niego przebiega linia między życiem prywatnym a zawodowym. Michał powiedział, że nie wyznacza żadnych sztywnych granic i że zawsze po prostu wie, kiedy powiedzieć "nie". Opowiadał też, że jedna z fanem wprowadziła się do tego samego bloku i codziennie wyczekiwała go przy windzie i że parę osób po prostu za nim chodziło w pewnej odległości :) Mówił też o fance, która mu się oświadczyła.

Misiek dużo mówił o tym, że nie da pozwoli nikomu wpłynąć na to, jaki jest i jaki rodzaj muzyki robi i powiedział, że prawdziwy fan docenia po prostu pewien ogólny rodzaj ekspresji artystycznej, jaką on reprezentuje. Mówił też, że zawsze miał ten sam styl, ale że muzyka, jaką chce grać, jest różna i może się zmieniać i sam nie wie, w jakim stylu się kiedyś odnajdzie. Powiedział, że nigdy nie umiał śpiewać rytmicznie i że cieszy się, że udało mu się wbić z wokalem w muzykę elektroniczną.

Z widowni padały różne pytania, ale wszystkie były zadane w serdeczny sposób. Pytano o stosunek Michała do fanów, o rodzaj muzyki, jaka znajdzie się na LP (Michał nie zdradził, ale powiedział, że będzie coś z muzyki "patetycznej"(?) - nie pamiętam dokładnie). Jeden koleś około 50 zadawał Michałowi bardzo mądre pytania w moim mniemaniu. Pytał trochę o celebryctwo i czy to Michałowi nie przeszkadza w tym, co powinno być najważniejsze, czyli w śpiewie. Dodawał też za każdym razem, że Misiek ma rewelacyjny wokal i możliwości.

Dziennikarz wspomniał też o tym, że Michał jest chory (przeziębiony) i bierze leki, więc nie chce nadwerężać jego gardła. Szpaku w ogóle bardzo fajnie odpowiadał na wszystkie pytania.

Aha, miał na sobie tą czarną puchatą bluzkę z krótkimi rękawami, czarne skórzane (nieobcisłe!) spodnie i czarne buciki na koturnach :)

Ed. Na pytanie o inspiracje odpowiedział: rodzice. Oni pozwalali mu kształtować w sobie artyzm, jednocześnie stawiając odpowiednie wymagania, tak by Miśku nie stał się rozkapryszony :) Bardzo dojrzale wyszła mu ta wypowiedź, choć moje słowa tego nie oddają.
W ogóle sorry za chaotyczność.
Avatar użytkownika
angie
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2800
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 12:23
wiek: 0

Re: Spotkanie w poznańskim Empiku (19.01.2012) - relacje

Postprzez anika » czwartek, 19 stycznia 2012, 19:47

Angie, bardzo Ci dziekuję za relacje! A wiesz moze czy ktos nagrywał ten wywiad? Myslisz, ze będzie to dostępne na YT?
anika
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3472
Dołączył(a): czwartek, 21 lipca 2011, 20:47
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Spotkanie w poznańskim Empiku (19.01.2012) - relacje

Postprzez Ginger » czwartek, 19 stycznia 2012, 19:52

Dzięki za relacje, angie :D Cieszę się, że było sporo ludzi i że wszystko przebiegło w miłej atmosferze. Nikogo znajomego nie było poza Tobą i Renatą?
Z tego co mówisz to Michał fajnie się wypowiadał, szkoda, bo pewnie nikt nie filmował. No, ale zobaczymy.
Muzyka patetyczna? :shock:
Znowu jest chory? :?

Fajnie odpowiedział na to pytanie o inspiracje, chciałabym to usłyszeć :) A w ogóle to u nas nie było pytań od widowni :(
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Spotkanie w poznańskim Empiku (19.01.2012) - relacje

Postprzez cukierek » czwartek, 19 stycznia 2012, 19:54

Dzieki za relacje! :D
Ucieszyla mnie ta relacja. Michalowi byly sensowne pytania zadawane. Przedstawil ponadto jeszcze raz swoje stanowisko dosc jasno na temat muzyki jaka chce grywac i zachcianki w tym kierunku zwiazane fanow. I ma racje.
Mam nadzieje ze Michal szybko wyzdrowieje i ze to tylko przejsciowe przeziebienie. Coz taka pogoda. Ale on dosc czesto choruje nie?
Rzeczywiscie wypowiedz na temat inspiracji jest bardzo dojrzala, i w pewien sposob bardzo Miskowa :)
Wiesz moze, czy byla mozliwosc pogadania z Michalem po empiku? Czy zostal on znow zgarniety przez Kube badz Dominika?
Myslisz, ze po empiku byl Michal zadowolony?
Byli ludzie w roznym wieku?
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Spotkanie w poznańskim Empiku (19.01.2012) - relacje

Postprzez angie » czwartek, 19 stycznia 2012, 20:07

Anika, nagrywało ten wywiad paru dziennikarzy, więc na pewno będzie jakaś relacja. Tylko głupia zapomniałam spytać tego dziennikarza głównego, skąd on. :)

Ginger, właśnie jakiegoś takiego określenia użył, nie jestem pewna, czy dokładnie tego, ale coś w ten deseń :D

Cukierku, myślę, że był zadowolony :) Atmosfera była bardzo fajna. Po spotkaniu raczej nie miał za dużo czasu. W ogóle był z nim Kuba, a Domiego nie było. Pod koniec podpisywania płyt Miśka obsiadły młode fanki, więc już się nie dobijałam. Dopadłam go, jak już siadł przy stoliku po spotkaniu. Coś tam miał obgadać chyba z dziennikarzem czy cóś. Zapytałam: "Michał, mogę Cię zgarnąć na sekundkę?" A on: "Za sekundkę" i się sam z tego zaśmiał :D
Renata podeszła do Miśka przed spotkaniem i poczekała jeszcze, żeby dać mu płytę do podpisania po.

I przepraszam Was, że nie miałam żadnego sprzętu, żeby coś tam nagrać nieformalnie.
Avatar użytkownika
angie
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2800
Dołączył(a): sobota, 9 lipca 2011, 12:23
wiek: 0

Re: Spotkanie w poznańskim Empiku (19.01.2012) - relacje

Postprzez Lori » czwartek, 19 stycznia 2012, 20:09

Dzięki za relację :)
Był tłoczno, czy raczej panował spokój? Bo w Łodzi jednak były lekkie przepychanki :P

Fajnie, że publiczność mogła zadawać pytania i że wywiad był dłuższy niż w Łodzi. Michał bardzo dobrze odpowiadał, wyrobił się :wink:
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Re: Spotkanie w poznańskim Empiku (19.01.2012) - relacje

Postprzez Ginger » czwartek, 19 stycznia 2012, 20:09

Hm, to wygląda na to, że Domi w ogóle z Miśkiem po Empikach nie kursuje, tylko Kuba.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Postprzez » czwartek, 19 stycznia 2012, 20:09

 

Następna strona

Powrót do Imprezy, spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron