Spotkanie w łódzkim Empiku (14.01.2012) - relacje

Spotkanie w łódzkim Empiku (14.01.2012) - relacje

Postprzez pinga » sobota, 14 stycznia 2012, 21:16

Byłam i niedawno wróciłam.
Do Empiku dotarłam ok. 15.20 i zastałam tam już Agę, Ginger, Estrellę i Lenę. Za kilka minut dołączyły do nas: Lori, Avie, Aganderas, Gosia i Matta. Byłyśmy trochę zasmucone, bo w Empiku oprócz nas czekało tylko kilkanaście innych dziewczyn. Ale tuż przed 16-tą pojawiło się więcej osób. Punktualnie o 16-tej, na malutkiej scenie pojawił się Michał. Towarzyszył mu Kuba, Dominka nie było. Michał został przedstawiony przez jakąś panią, a następnie odpowiedział na kilka zadanych przez nią pytań. Były to takie ogólne pytania dotyczące minionego roku, EP-ki i planów związanych z LP. Dla nas to w zasadzie nic nowego. Michał potwierdził, że w tym roku wyda płytę i będzie to płyta bardziej zgodna z oczekiwaniami fanów. Mówił jeszcze coś tam, coś tam, ale szczegółów nie pamietam. Cała rozmowa trwała zaledwie kilka minut. Poza tym było kiepskie nagłośnienie, Michała dobrze widziały tylko osoby stojące w pierwszym rzędzie, a pozostali stojący między regałami słabo słyszeli i mało widzieli. Ale mam dla Was dobrą informację, całą rozmowę nagrała Matta i powiedziała, że wrzuci na YT, więc sobie jutro obejrzycie. Później Michał podpisywał płyty i rozdawał zdjęcia z autografami. Każdy mógł usiąść na sąsiednim fotelu, zrobić sobie z nim zdjęcie i zamienić dwa słowa. Osób chętnych po autograf ciągle przybywało, więc pod sceną był mały tłumek, którego pilnowali chyba dwaj panowie ochroniarze. Trudno mi powiedzieć, ile osób w tym czasie zasiadło obok Michała, ale na moje oko między 100 a 150. Jeśli się mylę, to dziewczyny mnie poprawią. Michał miał dobry humor i wykazywał anielską cierpliwość. My grzecznie czekałyśmy z boku i dopiero na samym końcu udałyśmy się po autografy. Odniosłam wrażenie, że był zadowolony z całego spotkania w Empiku, jak również z naszej obecności. Moje zdobycze to trzy podpisane płyty i zdjęcie Michała z autografem. Wszystko zakończyło się ok. 17.50.
Pozdrawiam dziewczyny, z którymi spedziłam czas w Empiku :) . Miło było Was zobaczyć :) .



Admin:
Linki do filmików, zdjęć i reportaży ze spotkania:

http://expressilustrowany.pl/reportaz/m ... 374f000000
http://www.mmlodz.pl/399857/2012/1/14/m ... ry=kultura
http://www.plasterlodzki.pl/muzyka/aktu ... ktura-foto

http://www.youtube.com/watch?v=CI4Q9FP5 ... r_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=dgCeryKu ... r_embedded - cz. 1
http://www.youtube.com/watch?v=XJLYHv2k ... r_embedded - cz. 2
http://www.youtube.com/watch?v=pAgeOi6SEYU&feature
http://michalszpak.socjum.pl/video/620/ ... kim_empiku
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Postprzez » sobota, 14 stycznia 2012, 21:16

 

Re: Szpakolista Łódź 14. 01

Postprzez wolfik » sobota, 14 stycznia 2012, 21:24

dzieki pinga ^ widac ze zaczeli sie wszyscy pozniej gromadzic^ :wink:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Szpakolista Łódź 14. 01

Postprzez Sun » sobota, 14 stycznia 2012, 21:25

Serdeczne dzięki za relację :) Świetnie jest czytać, że było tyle ludzi, a Miśkowi dopisywał humor ^^
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Szpakolista Łódź 14. 01

Postprzez adh » sobota, 14 stycznia 2012, 21:26

Pinga! Wielkie dzięki za relację. Jesteś pierwsza :D Super, że zdobyłaś tyle autografów :D
A my tu szukamy po sieci relacji ze spotkania, trzeba przyznać, że sporo tego jest, no i piszą, że same nastolatki tam były :lol:
Ubyło Wam lat chociaż w weekend :lol:
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Szpakolista Łódź 14. 01

Postprzez pinga » sobota, 14 stycznia 2012, 21:30

adh napisał(a):Pinga! Wielkie dzięki za relację. Jesteś pierwsza :D Super, że zdobyłaś tyle autografów :D
A my tu szukamy po sieci relacji ze spotkania, trzeba przyznać, że sporo tego jest, no i piszą, że same nastolatki tam były :lol:
Ubyło Wam lat chociaż w weekend :lol:


:lol: :lol: :lol: Taaaaaak... właśnie sie dowiedziłam, że jestem w wieku szkolnym :lol: :lol: :lol:
Tak naprawdę to byli ludzie w różnym wieku. I to nie same kobiety :wink: :D
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Szpakolista Łódź 14. 01

Postprzez Ami » sobota, 14 stycznia 2012, 21:34

Dzieki PInga za pierwszą relacje!Ciesz się,że tam dotarłaś!Widziałam część naszych dziewczyn już na zdjęciach ze spotkania!
Cieszy tak szybka reakcja portali i zdjęcia tam umieszczone! :P :P :P Było Szpaczyście a mnie dziś odbiło i powklejałam Michałowi wszystko na fb -chciałam żeby Michał też się cieszył z tych artykułów!On i tak orzekł dawno żę z nas wariatki wiec ma dowody na to!Wiem muszę iść się leczyć/tylko gdzie?/bo Szpakoza osiągnęła u mnie już Apogeum-trudno wybaczcie -będę musiała dać sobie jakoś z tym radę!
Ale bardzo się cieszę razem z tym którzy tam byli -piszcie jeszcze coś !
Avatar użytkownika
Ami
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3214
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 19:10
Lokalizacja: Kraków
wiek: 0

Re: Szpakolista Łódź 14. 01

Postprzez Cien_1186 » sobota, 14 stycznia 2012, 21:35

Pinga, dziękuję :D :D :D
Czekałam z wypiekami na twarzy, bo bardzo mi zależało, żeby to pierwsze spotkanie w empiku dobrze wypaliło :)
Ale wszystko pięknie wypaliło, a z Twoich relacji widać, że i Misiek i Wy jesteście szczęśliwi :D
Pozdrawiam :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Szpakolista Łódź 14. 01

Postprzez pinga » sobota, 14 stycznia 2012, 21:37

tet napisał(a):dzięki pinga za relacje, na zdjęciach wygląda, że było tam bardzo dużo ludzi, nie wiesz czy kupowali płyte Michała?


Zdecydowana wiekszość podchodziła po autografy z płytami w ręku. Ja kupiłam je 2 godziny wcześniej w Empiku na dole (a spotkanie było na górze). Na półce było wtedy tylko kilka płyt. Ale na kilkanaście minut przed rozpoczęciem spotkania jakiś pan wyniósł z zaplecza dwa pokaźne stosy płyt i poinformował, że będą sprzedawane w kasach na górze.Trudno mi powiedzieć, ile osób zakupiło dzisiaj płytę, a ile przyszło z płyta zakupioną wcześniej :roll:
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Re: Szpakolista Łódź 14. 01

Postprzez wolfik » sobota, 14 stycznia 2012, 21:39

ami nam juz biale kaftaniki nie pomoga 8-) :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Szpakolista Łódź 14. 01

Postprzez pinga » sobota, 14 stycznia 2012, 21:47

Aaaa, jeszcze muszę Wam powiedzieć, że przed spotkaniem w Empiku brałam udział w próbie bicia rekordu Guinnessa w liczbie pomiarów ciśnienia krwi w ciągu 8 godzin. Jak mi zmierzyli ciśnienie, to kazali mi udać się do medyków, którzy byli tam na miejscu :lol: :lol: :lol:
Oczywiście nie poszłam, ale rekord został ustanowiony :D I na pamiątkę mam certyfikat uczestnictwa :D
Avatar użytkownika
pinga
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 981
Dołączył(a): wtorek, 19 lipca 2011, 08:16

Postprzez » sobota, 14 stycznia 2012, 21:47

 

Następna strona

Powrót do Imprezy, spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron