Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez wolfik » środa, 25 kwietnia 2012, 16:32

oo to widze ze nie tylko ja mnialem problemy :mrgreen: najpierw z wlaczeniem -no ale od czego ma sie syna :lol: :lol: potem sie cielo wychwycilem o prezentach , paulinke ze hepi ze ja poznal o plycie- ze wyda jak bedzie gotowy-czyli w domysle- jak ugada sie z universalem lub innym gadem :mrgreen: :lol: przydala by sie relacja gdzies do obejrzenia a i jeszcze ma byc czad tez w 4funy tylko nie wiem kiedy :D ps ruda mowi ze stylizacja byla,,czadowa,, to jej slowo
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » środa, 25 kwietnia 2012, 16:32

 

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez Ola » środa, 25 kwietnia 2012, 17:11

Czat wyszedł super, trzymał przede wszystkim poziom, którego moim zdaniem zabrakło w tym poprzednim, chodzi mi oczywiście o poziom pytań (nie organizację), nie był infantylny ani nudny. Pytania były ciekawe, rozbudowane przez jakieś 3/4 czatu, dopiero pod koniec pojawiło się kilka słabszych (typu kolory lakieru do paznokci). Dobrze, że kobieta, która prowadziła czat zadała kilka takich dopiero na sam koniec, kiedy Michała poniósł całkowicie flow ;D

Swoją drogą wstyd, że Phorum nie zebrało żadnych pytań i nie wkleiło masowo na FP Vivy, od ponad tygodnia wiadome było, że będzie czat - nikt się o nic nie postarał. Jakiś bojkot czy po prostu nie ma tu już osób, które wpadłyby na takie oczywiste rzeczy? Skoro na poprzednim czacie poziom był dość niski ze względu na przewagę uczestniczących w nim nastolatek, a pytania nieciekawe, można było się postarać, by tutaj zadać Michałowi interesujące, kreatywne pytania. Tak czekałam czekałam i się nie doczekałam, dobrze, że wzięliśmy się za to tak czy siak. Piszę o tym nie by zwrócić Wam uwagę tak o, i przychodzę się tylko poprzyczepiać i krytykować, broń boże, tylko na przyszłość, myślę, że warto się nad tym zastanowić i podjąć jakąś inicjatywę, bo gdy np. prowadząca zadała by jakieś pytanie od Phorum, myślę, że Michałowi zrobiłoby się miło :wink:
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez sonia111 » środa, 25 kwietnia 2012, 17:21

sonia111
IV. stopień wtajemniczenia
IV. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 252
Dołączył(a): sobota, 3 grudnia 2011, 11:19

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez wolfik » środa, 25 kwietnia 2012, 17:42

wiesz ola? jak martwilas sie o poziom -to sory trzeba bylo tu wpasc i rzucic propozycje na ten temat by byly pytania od forum a nie tera -a po drugie czuje sie ze jezdzicie po tym forum jak po lysej kobyle bez obrazy- sami tak naprawde nie wiecie co od nas tu siedzacych chcecie? wyzszego poziomu intelektualnego? zachowania wg jakis waszych standartow czy wyobrazen? sory ale to jest grupa ludzi sympatyzujacych ze szpakiem ,nie wojsko z pewnymi ustalonymi regulami :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez adh » środa, 25 kwietnia 2012, 17:55

Brawo Wolfik!
Podpisuję się pod każdym Twoim słowem.
Sonia! To nagranie jest od naszej dawnej forumowiczki, mam nadzieję, że tym razem nie będzie z tego tytułu awantury.
Ostatnio edytowano środa, 25 kwietnia 2012, 18:16 przez adh, łącznie edytowano 1 raz
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez wolfik » środa, 25 kwietnia 2012, 18:01


thx za link :D
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez Ola » środa, 25 kwietnia 2012, 18:05

Martwiłam się o poziom, więc pytania na poziomie zostały przygotowane, kilkadziesiąt wręcz, co zostało zauważone, bo Michałowi podobała się kreatywność pytań, nawet nagrodził 3 osoby płytą z autografem ;)
Nie wpadłam tu wcześniej i nie rzuciłam propozycji, bo chciałam sprawdzić, czy ktokolwiek z Was na to wpadnie, bo do nas są pretensje, że tylko wpadamy i narzekamy, a żadnej inicjatywy nie ma, a jak przychodzi co do czego, to od Was również jest ZERO inicjatywy. Ludzie, którzy mogli prowadzić to forum tak jak należy już odeszli bliżej lub dalej i to jest fakt, chodzi mi tylko o to byście to zauważyli i dla dobra tego forum spróbowali pójść dokładnie ich śladem ;) Samym sympatyzowaniem mu nie pomożecie.

Adh - nie ma się pod czym podpisywać. I Sun wrzuciła to na DailyMotion właśnie po to, by każdy mógł to zobaczyć, i wrzuciłaby to tutaj, gdyby Sonia ją nie uprzedziła - oczywiście nie ma w tym nic złego :D
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez adh » środa, 25 kwietnia 2012, 18:10

Ola! Idź swoją drogą i przestań nas pouczać.
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez wolfik » środa, 25 kwietnia 2012, 18:13

ola mowisz- ze odeszli? to co mamy tez wsiasc dupy w troki i pojsc? czuje sie jak pod mikroskopem to tak wyglada- czekacie obserwujecie i krytykujecie- jesli z czym wyskoczymy wpadacie na forum z pretensjami- ola zastanow sie -czego to wy chcecie- nie my - my sympatyzujemy a wy???????a jesli chodzi o ludzi co odeszli to wielu wykopaliscie a jesli uwazacie sie ze to wy jestyescie ta odpowiednia grupa do prowadzenia forum-to zadaje ci pytanie- czemu was nie ma wiec na tym forum? 8-)
koncze ten temat - bo niechce sie nakrecac :mrgreen:
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez Ola » środa, 25 kwietnia 2012, 18:15

adh napisał(a):Ola! Idź swoją drogą i przestań nas pouczać.


Ok, ja tylko na przyszłość proponuję więcej inicjatywy ;) Nie obrażajcie się, tylko pomyślcie nad tym co napisałam.

Wolfik - ja tu wciąż jestem i będę, i następnym razem, przy kolejnej okazji, na pewno powiem Wam, co robić :) :wink:
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Postprzez » środa, 25 kwietnia 2012, 18:15

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Imprezy, spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron