Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez wolfik » środa, 25 kwietnia 2012, 18:18

o kurcze gora udzielila nam audiencji i przyzwolenia :lol: no dobra ja tez nigdzie nie ide i zobacze jak to bedzie 8-)
Avatar użytkownika
wolfik
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 13401
Dołączył(a): środa, 29 czerwca 2011, 17:30

Postprzez » środa, 25 kwietnia 2012, 18:18

 

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez Sun » środa, 25 kwietnia 2012, 18:29

adh napisał(a):Sonia! To nagranie jest od naszej dawnej forumowiczki, mam nadzieję, że tym razem nie będzie z tego tytułu awantury.

Co prawda czuję się tu średnio mile widziana, ale czy już jestem "dawną" forumowiczką- nie wiem, nie deklarowałam żadnego odejścia, o ile pamiętam :) Po prostu niewiele tu bywam.
W każdym razie śpieszę potwierdzić, że Sonia mnie rzeczywiście uprzedziła ze wstawieniem linka do czatu. Dobry refleks, Soniu :wink:
Filmik w 2 momentach jest lekko zacięty, bo video Vivy się na moment zastopowało w czasie relacji, ale poza tym jest całość. Zacny to czat był, a Michał w dobrej formie i humorze, więc tym bardziej miłego oglądania życzę :)
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez Aganderas » środa, 25 kwietnia 2012, 19:05

Długie było, to nie wszystko zapamiętałam.
Najważniejsze jak dla mnie. Michał wierzy że są źli ludzie, że go nienawidzą, gdy w to wierzy, gdy się przed nimi broni - takich ludzi właśnie do siebie przyciąga. Rozumiem, że przez to w jaki sposób kontaktuje się ze światem, i trochę przez swoje fizyczne także uwarunkowania, miał od dzieciństwa kontakt z ludźmi którzy są mu w jakiś sposób nieprzychylni. Ale to trzeba zmieniać od wewnątrz w sobie, talizmany odkrywają tylko słabość. Gdy się jest słabym można się zgubić. Wierzę, że jeżeli Michał w takim "anturażu" fizycznym i osobowościowym przyszedł na świat, to ma też siłę, żeby to ogarnąć w sobie i nie przejmować się w środku. Walka ze "złym" światem ani ochrona przed nim nic nie da, trzeba zmieniać siebie wewnątrz. Mam nadzieję, że będzie szedł w tym kierunku. Nikt nie ma prawa zmieniać innego człowieka, ani nic mu nakazać, można zmieniać tylko siebie. Wpływamy tylko własnym przykładem najwyżej. Zarażać możemy dobrym humorem, dobrą energią. Ale najpierw sami musimy dojść do ładu z sobą, i być szczęśliwi.
Michał był taki szczęśliwy po X-Faktor, że wszystko mu się dobrze układa, że idzie po jego myśli, że fruwał, mało tego, nas zaraził, i my też fruwaliśmy razem z nim, zwłaszcza na koncertach. To właśnie największy talent Michała przecież, ale to on musi zacząć, on musi być szczęśliwy, przekazać to ludziom, oni wtedy to oddają. Artysta musi znaleźć natchnienie, przekazuje odbiorcom, a oni oddają, nigdy na odwrót. Tak to działa.
*
^^A co ja tak filozoficznie dzisiaj?
*
Olu, dla mnie żaden wstyd nie jest, jak mam ochotę coś zrobić dla Michała to robię, jak nie mam ochoty, to nie robię. Mam z czegoś radość - jak z po podrzucania zdjęć z Gorzowa gdzie popadło, i gdzie tylko mogłam, to to zrobiłam. Czaty akurat mało mnie obchodzą, chociaż, mogę sobie później oglądnąć, jak są nagrane, i jak mam akurat czas.
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez Aganderas » środa, 25 kwietnia 2012, 19:13

Ola napisał(a):) Samym sympatyzowaniem mu nie pomożecie.

:shock:
.................................
:lol:
..................................
Tylko emotki, bo słów mi zabrakło
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez adh » środa, 25 kwietnia 2012, 19:20

Sun napisał(a):Co prawda czuję się tu średnio mile widziana,

Skoro takie jest Twoje odczucie, to nie będę na siłę wyprowadzać Ciebie z błędu, ja bynajmniej tego nie zauważyłam w stosunku do Twojej osoby
Sun napisał(a):ale czy już jestem "dawną" forumowiczką- nie wiem, nie deklarowałam żadnego odejścia, o ile pamiętam :) Po prostu niewiele tu bywam.

nie trzeba się deklarować , po prostu: nie bywasz tu od dłuższego czasu i się nie udzielasz, stąd moje określenie "dawna".
chcieć to móc
Avatar użytkownika
adh
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6354
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:33

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez cukierek » środa, 25 kwietnia 2012, 23:57

Ola napisał(a):Martwiłam się o poziom, więc pytania na poziomie zostały przygotowane, kilkadziesiąt wręcz, co zostało zauważone, bo Michałowi podobała się kreatywność pytań, nawet nagrodził 3 osoby płytą z autografem ;)
Nie wpadłam tu wcześniej i nie rzuciłam propozycji, bo chciałam sprawdzić, czy ktokolwiek z Was na to wpadnie, bo do nas są pretensje, że tylko wpadamy i narzekamy, a żadnej inicjatywy nie ma, a jak przychodzi co do czego, to od Was również jest ZERO inicjatywy. Ludzie, którzy mogli prowadzić to forum tak jak należy już odeszli bliżej lub dalej i to jest fakt, chodzi mi tylko o to byście to zauważyli i dla dobra tego forum spróbowali pójść dokładnie ich śladem ;) Samym sympatyzowaniem mu nie pomożecie.



Ola napisał(a):Martwiłam się o poziom, więc pytania na poziomie zostały przygotowane, kilkadziesiąt wręcz, co zostało zauważone, bo Michałowi podobała się kreatywność pytań, nawet nagrodził 3 osoby płytą z autografem ;)
Nie wpadłam tu wcześniej i nie rzuciłam propozycji, bo chciałam sprawdzić, czy ktokolwiek z Was na to wpadnie, bo do nas są pretensje, że tylko wpadamy i narzekamy, a żadnej inicjatywy nie ma, a jak przychodzi co do czego, to od Was również jest ZERO inicjatywy. Ludzie, którzy mogli prowadzić to forum tak jak należy już odeszli bliżej lub dalej i to jest fakt, chodzi mi tylko o to byście to zauważyli i dla dobra tego forum spróbowali pójść dokładnie ich śladem ;) Samym sympatyzowaniem mu nie pomożecie.

Adh - nie ma się pod czym podpisywać. I Sun wrzuciła to na DailyMotion właśnie po to, by każdy mógł to zobaczyć, i wrzuciłaby to tutaj, gdyby Sonia ją nie uprzedziła - oczywiście nie ma w tym nic złego :D


Moje odczucia sa troche podobne. W sensie... malo nas bylo na czatach tych. W pytaniach.
Owszem, niekazdy moze w danych godzinach.. ale jak juz przy tym jestesmy, to po Voklach np. bylo mi troche tak. przykro, ze malo osob od nas bralo udzial. Ani ludzie od Oli, ani ludzie od nas.
Jezeli chodzi o czat Vivy, to pytania mozna bylo zadawac pod linkiem wczesniej. Nie moglam sledzic czatu z przyczyn czasowych, jednak cos tam sie spytalam. To byla szansa dowiedziec sie czegos. Narzekalismy ostatnio niedawno, ze przeplyw informacji jest nie taki ( chociazby za czasow Empikow )..

Ola moze niefortunnie sformulowala to z tym "poziomem". Sadze ze miala na mysli pytania typu "A zagrasz koncert tu a tu?" " Czy mnie pamietasz?" takie typowe pytania mlodszych osob. Ja tak to odebralam.

Jezeli chodzi o to, ze forum jako forum nie wlaczylo sie do zadawania pytan, to i tu racja. Moglismy. I nie wpadlam na to. Glupio wyszlo.

Jezeli chodzi o sam czat, ktory nadrobilam :) , to bardzo mi sie podobal, tak jak i Vokle w sumie.
Michal zdradzil, ze my fani pomoglismy mu w jego okresie "zimowym", jak u niego nie bylo za rozowo, ze energia wrocila.
Nie wiem.. bardzo mnie tym rozczulil. Ciesze sie, ze my fani, moglismy mu jakos pomoc, dac sile. Ten okres z wpisami na blogu.. albo ten jeden wpis na fb .. ten wierdzem pisanym pod ktorym bylo zdjecie ze ma 5001 znajomych.. wrylo mi sie w glowe do dzisiaj!
Ogolnie duzo rzeczy sie dowiedzialam.

To co, na nastepne urodziny Michala skladamy sie na wyspe? :P :lol:
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez goska » czwartek, 26 kwietnia 2012, 04:47

czat byl bardzo udany. swietnie, ze ostatnio fani mieli namiastke bezposredniego konatktu Michalem. oby wiecej takich inicjatyw.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez goska » czwartek, 26 kwietnia 2012, 04:52

wolfik napisał(a):wiesz ola? jak martwilas sie o poziom -to sory trzeba bylo tu wpasc i rzucic propozycje na ten temat by byly pytania od forum a nie tera -a po drugie czuje sie ze jezdzicie po tym forum jak po lysej kobyle bez obrazy- sami tak naprawde nie wiecie co od nas tu siedzacych chcecie? wyzszego poziomu intelektualnego? zachowania wg jakis waszych standartow czy wyobrazen? sory ale to jest grupa ludzi sympatyzujacych ze szpakiem ,nie wojsko z pewnymi ustalonymi regulami :mrgreen:


dokladnie wolfik :!: najpierw robily tu porzadki na biezaco, a teraz wpadaja od czasu do czasu pozamiatac :!: :D
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Re: Czat z Michalem Viva-tv 25.04.2012

Postprzez goska » czwartek, 26 kwietnia 2012, 04:56

adh napisał(a):
Sun napisał(a):Co prawda czuję się tu średnio mile widziana,

Skoro takie jest Twoje odczucie, to nie będę na siłę wyprowadzać Ciebie z błędu, ja bynajmniej tego nie zauważyłam w stosunku do Twojej osoby
Sun napisał(a):ale czy już jestem "dawną" forumowiczką- nie wiem, nie deklarowałam żadnego odejścia, o ile pamiętam :) Po prostu niewiele tu bywam.

nie trzeba się deklarować , po prostu: nie bywasz tu od dłuższego czasu i się nie udzielasz, stąd moje określenie "dawna".


nie ma sensu przekonywac osobe, az tak bardzo nieprzekonana i ciagle to nieprzekonanie i nieufnosc podkreslajaca.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » czwartek, 26 kwietnia 2012, 04:56

 

Poprzednia strona

Powrót do Imprezy, spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron