Płyta z coverami

Re: Płyta z coverami

Postprzez Lori » niedziela, 19 czerwca 2011, 19:03

Ja wcale nie wykluczam, że Michał ma materiał. Wszak sporo czasu spędzał w Warszawie, miał nawet menedżera, nagrywał piosenki (mówił o tym w wywiadzie do Vivy). Gdzieś też wspominał, że Whiplash rozpadł się m.in. przez to, że Michał otrzymał propozycje nagrywania własnego repertuaru i wyjechał do Warszawy. Może w związku z tym ma przygotowany materiał, bo tak czy owak miał w planie wydanie płyty, a że wcześniej trafił się XF, to wszystko nabrało nowego znaczenia, szybszego tempa i stało się bardziej medialne. Kto wie...

Myślę, że nie byłby tak głupi i nie obiecywałby gruszek na wierzbie, gdyby to nie miał kompletnie żadnego pokrycia w rzeczywistości. On nie jest naiwny.
Lori
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5629
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:18
wiek: 0

Postprzez » niedziela, 19 czerwca 2011, 19:03

 

Re: Płyta z coverami

Postprzez aga » niedziela, 19 czerwca 2011, 19:08

Ja również wierzę w to, że Michał ma już coś przygotowanego i nie są to jakieś puste obietnice.
Jesień to w sumie jeszcze grudzień, tak kalendarzowo :wink:
A nawet jeśli później będzie płyta (bo też chciałabym, aby to wszystko było dopracowane), to przecież poczekamy niecierpliwie :D
I believe in nothïng but the truth and who we are
Avatar użytkownika
aga
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6112
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 19:14
Lokalizacja: Łódź
wiek: 35

Re: Płyta z coverami

Postprzez Cien_1186 » niedziela, 19 czerwca 2011, 19:12

aga napisał(a):Ja również wierzę w to, że Michał ma już coś przygotowanego i nie są to jakieś puste obietnice.
Jesień to w sumie jeszcze grudzień, tak kalendarzowo :wink:
A nawet jeśli później będzie płyta (bo też chciałabym, aby to wszystko było dopracowane), to przecież poczekamy niecierpliwie :D


No tak, mam podobne odczucia, z jednej strony bardzo chcę dobrej płyty, żeby się z tym za bardzo nie wyrywał, bo co nagle, to po diable. Ale z drugiej strony mimo że będę czekała ile tam będzie trzeba, to jednak niecierpliwie :wink: Straszne, co ten chłopak wyprawia z nami wszystkimi :wink: Tyle emocji...
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Płyta z coverami

Postprzez Ginger » niedziela, 19 czerwca 2011, 19:16

Faktycznie, czytałam o tym w Vivie, a jakoś zapomniałam :wink: W takim razie materiał ma na pewno i myślę, że jest na tyle samoświadomy, że jeśli zapowiada, że to będzie coś, to będzie.
Gdyby nie miał pewności, to takie obietnice to byłby strzał w kolano. W końcu już lepiej gdyby nic nie obiecywał i ludzie by się pozytywnie zaskoczyli, niż rozczarowali. Więc skoro obiecuje to znaczy, że ma ku temu powody :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Płyta z coverami

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 01:44

Ginger napisał(a):Pociesza mnie fakt, że on już od dosyć dawna mówi, że ma pełną wizję swojej płyty, na przykład w tym wywiadzie z nim i z Adą przed finałem (takim długim, co jakieś pół godziny trwał, nie pamiętam co to było), już wtedy powiedział, że dokładnie wie, jak ona będzie wyglądać


Pamiętacie 1 z pierwszych wywiadów dla Uwagi "Wyróżniający się nie znaczy gorszy"? To było zaraz po castingu i już wtedy można było odnieść wrażenie, że on ma już konkretną wizję swojej płyty. Mówił to z takim tajemniczym uśmiechem Mona Lisy 8-) Bardzo jestem ciekawa, co też się w Szpaczej główce wykreowało :wink:
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Płyta z coverami

Postprzez Kasjopea » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 12:07

Jest i kolejny strzępek informacji. My się tu naiwnie zastanawiamy, czy ma już jakikolwiek materiał na pierwszą płytę, a tymczasem w wywiadzie dla tvn okazuje się, że:
"Szpak powiedział też, że ma już pomysły na kilka swoich płyt. :shock: :D Pierwsza, jak ujawnił, "będzie trochę energiczna, trochę romantyczna, a trochę nostalgiczna". Nie zdradził jednak, jakie piosenki się na niej znajdą, bo jak powiedział "kocha niespodzianki".

Dodał, że nie wie jeszcze kiedy ukaże się jego płyta, bo "materiał, który chce przygotować jest trudny". Zapowiedział więc, że w najbliższym czasie będzie "prezentował repertuar coverowy, żeby nie zniknąć".
Avatar użytkownika
Kasjopea
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1587
Dołączył(a): środa, 15 czerwca 2011, 10:14

Re: Płyta z coverami

Postprzez Ginger » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 12:19

No też mnie to zaskoczyło, wygląda na to, że dzieciak faktycznie ma wszystko obmyślone i dobrze wie, co chce zrobić. Miałam co do tego małe wątpliwości, ale teraz one chyba się rozwiały - z tego co mówi wynika, że jest dokładnie ukierunkowany.
Oczywiście, niech się nie spieszy, ani nie martwi, że zostanie zapomniany, bo przynajmniej z mojej strony nie byłoby to zupełnie możliwe. Ale ucieszyło mnie też, że powiedział, że ma nadzieję, że pierwszy jego własny kawałek pojawi się już niedługo - i dobrze, w końcu trzeba zaostrzyć apetyty :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Płyta z coverami

Postprzez kam » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 15:30

Plyta z coverami to dobre dla Ady, Michala by za to zjedzono zywcem. Juz teraz mu zarzucaja , ze spiwewa covery co jest totalna glupota, ale tej u nas nie brakuje. Tylko Michal macie racje sam sobie jak zwykle stawia poprzeczke wysoko. Ja wiem, ze on zrobi cos fajnego, ale to nie wystarczy. Szpak, zeby sprostac musi zrobic cos takiego, zeby szczeki wszystkim opadly inaczej beda dalej go obrazac i wylewac na niego swoje frustracje. To mnie osobiscie martwi. Ale ja zawsze martwie sie na zapas a Misiek jak zawsze wychodzi obronna reka z kazdej sytuacji.
Avatar użytkownika
kam
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3261
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 07:06

Re: Płyta z coverami

Postprzez starling » poniedziałek, 20 czerwca 2011, 15:42

kam napisał(a):Plyta z coverami to dobre dla Ady, Michala by za to zjedzono zywcem. Juz teraz mu zarzucaja , ze spiwewa covery co jest totalna glupota, ale tej u nas nie brakuje. Tylko Michal macie racje sam sobie jak zwykle stawia poprzeczke wysoko. Ja wiem, ze on zrobi cos fajnego, ale to nie wystarczy. Szpak, zeby sprostac musi zrobic cos takiego, zeby szczeki wszystkim opadly inaczej beda dalej go obrazac i wylewac na niego swoje frustracje. To mnie osobiscie martwi. Ale ja zawsze martwie sie na zapas a Misiek jak zawsze wychodzi obronna reka z kazdej sytuacji.


No tak, ale nie chodzi o 'nich', tylko o nas :wink: . Strasznie chciałabym słuchać sobie "Sorry" w całości, z lepszym angielskim. Ale można mieć nadzieję, że na swoich, dwugodzinnych koncertach Misiek będzie wracał do tych utworów z X Factor i nikt go już nie będzie za to krytykował :)
'Nadszedł już czas, najwyższy czas, nienawiść zniszczyć w sobie!'
Avatar użytkownika
starling
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 9973
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 15:26

Re: Płyta z coverami

Postprzez Beata » wtorek, 21 czerwca 2011, 13:10

starling napisał(a):No tak, ale nie chodzi o 'nich', tylko o nas :wink: . Strasznie chciałabym słuchać sobie "Sorry" w całości, z lepszym angielskim. Ale można mieć nadzieję, że na swoich, dwugodzinnych koncertach Misiek będzie wracał do tych utworów z X Factor i nikt go już nie będzie za to krytykował :)


Bardzo chciała bym mieć płytę z coverami w jego wykonaniu! Może jeśli nie teraz to wyda taka płytę później. Ja chciała bym posłuchać Californication bez krzyków i pisków w tle. :D


Sorki starling ale twoja wypowiedź zamiast jako cytat pojawiła sie przy mojej :?:

Admin: Beata, bo skasowało Ci się [quote="starling"] Już poprawione:)
Ostatnio edytowano środa, 22 czerwca 2011, 01:10 przez Kasjopea, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawka w bbcode
We're all mad here!
Avatar użytkownika
Beata
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1198
Dołączył(a): sobota, 18 czerwca 2011, 00:22

Postprzez » wtorek, 21 czerwca 2011, 13:10

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Płyty, single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron