Trzymamy kciuki za LP Michała!

Re: Szpakolista Wrocław 21. 01

Postprzez roxi » sobota, 21 stycznia 2012, 21:09

Myślę, że Michał w kwestii LP, to jeszcze tabula rasa. Trochę czuję, że wygrana w X F (dla mnie drugie miejsce,to też wygrana) spadła na niego i nie był przygotowany na konsekwencje , wynikające z tego. Talent ma niezaprzeczalny i niekwestionowany. Jako muzyk, jest dość surowy. Potrzeba mu wiedzy i warsztatu. Brak tego może powodować, że nie wie jak ugryźć LP . Może nie zgodzicie się, to tylko mój punkt widzenia, ale Michał nie ma pomysłu na LP. Pewnie też chodzi o finanse ale to tylko element problemu. Michał ma barwę, ekspresję sceniczną, przykuwa uwagę na scenie. I super! Tylko do nagrania płyty potrzebna jest jej wizja poparta wiedzą muzyczną. Bo jak wytłumaczyć ludziom od dźwięku, produkcji swoje wizje płyty, jeśli nie mówi się w ich języku? To trudne. Ważną kwestię poruszył Wolfik. Będą nowi laureaci talent show po nowym roku. Gdyby EP wyszło rewelacyjnie miałby czas. W tej sytuacji dogania go konkurencja. Trudna sytuacja.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Postprzez » sobota, 21 stycznia 2012, 21:09

 

Re: Szpakolista Wrocław 21. 01

Postprzez gingers » sobota, 21 stycznia 2012, 21:41

roxi napisał(a):Myślę, że Michał w kwestii LP, to jeszcze tabula rasa. Trochę czuję, że wygrana w X F (dla mnie drugie miejsce,to też wygrana) spadła na niego i nie był przygotowany na konsekwencje , wynikające z tego. Talent ma niezaprzeczalny i niekwestionowany. Jako muzyk, jest dość surowy. Potrzeba mu wiedzy i warsztatu. Brak tego może powodować, że nie wie jak ugryźć LP . Może nie zgodzicie się, to tylko mój punkt widzenia, ale Michał nie ma pomysłu na LP. Pewnie też chodzi o finanse ale to tylko element problemu. Michał ma barwę, ekspresję sceniczną, przykuwa uwagę na scenie. I super! Tylko do nagrania płyty potrzebna jest jej wizja poparta wiedzą muzyczną. Bo jak wytłumaczyć ludziom od dźwięku, produkcji swoje wizje płyty, jeśli nie mówi się w ich języku? To trudne. Ważną kwestię poruszył Wolfik. Będą nowi laureaci talent show po nowym roku. Gdyby EP wyszło rewelacyjnie miałby czas. W tej sytuacji dogania go konkurencja. Trudna sytuacja.


Jeszcze nie śpię :mrgreen:
Odniosę się tylko do tego co pogrubiłam, był jeden człowiek, który potrafił :wink: Michael Jackson.
Ale fakt to trudne a M.J był geniuszem.

Kolorowych snów i do poniedziałku.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Szpakolista Wrocław 21. 01

Postprzez roxi » sobota, 21 stycznia 2012, 21:51

Tak Gingers! MJ , urodził się z tym. To był jego posag od Boga. Wiem, że Michał nienawidzi porównań. Tak między nami. Ja go porównałam, po castingu do MJ. Ma wszelkie szanse by tak zaistnieć. Tylko więcej pracy musi w to włożyć. Dobrej nocy Gingers:)
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Szpakolista Wrocław 21. 01

Postprzez roxi » sobota, 21 stycznia 2012, 21:54

Co ja nachrzaniłam? Odpowiadałam na post Gingers i znalazłam się gdzie indziej. Sorry, nie umiem się tu jeszcze poruszać.
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Re: Trzymamy kciuki za LP Michała!

Postprzez gingers » sobota, 21 stycznia 2012, 21:55

roxi napisał(a):Tak Gingers! MJ , urodził się z tym. To był jego posag od Boga. Wiem, że Michał nienawidzi porównań. Tak między nami. Ja go porównałam, po castingu do MJ. Ma wszelkie szanse by tak zaistnieć. Tylko więcej pracy musi w to włożyć. Dobrej nocy Gingers:)
:wink:

Jeszcze raz kolorowych snów.

PS
Też go porównałam i widzę podobieństwa
:oops:
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Trzymamy kciuki za LP Michała!

Postprzez roxi » sobota, 21 stycznia 2012, 22:27

Dobrze, odnalazłam się:)


Admin: przenosiłam posty, stąd chwilowe zagubienie :wink:
roxi
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2191
Dołączył(a): poniedziałek, 19 grudnia 2011, 11:01

Postprzez » sobota, 21 stycznia 2012, 22:27

 

Poprzednia strona

Powrót do Płyty, single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron