Promocja kolejnego singla przez fanów

Promocja kolejnego singla przez fanów

Postprzez Sun » środa, 11 stycznia 2012, 23:30

Zakładam wątek na prośbę Renatki :wink:
"... and those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music."
Avatar użytkownika
Sun
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7929
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 17:44

Postprzez » środa, 11 stycznia 2012, 23:30

 

Re: Promocja kolejnego singla przez fanów

Postprzez Ola » środa, 11 stycznia 2012, 23:38

PRETTY BABY :!: :D

Damy czadu \m/
I'm your truth, telling lies
I'm your reasoned alibis
I'm inside, open your eyes.
Avatar użytkownika
Ola
VIII. stopień wtajemniczenia
VIII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 3854
Dołączył(a): wtorek, 13 września 2011, 13:46
wiek: 23

Re: Promocja kolejnego singla przez fanów

Postprzez renata2397 » czwartek, 12 stycznia 2012, 02:55

Kochani mamy kilka propozycji promocji spotkań Michała w Empikach i jego nowego singla ( dopóki nie ma nowego singla można promować w ten sposób obecny)
1. Rozreklamowanie spotkań w Empikach poprzez zapraszanie znajomych, chodzenie z plakatami Michała informującymi o spotkaniu w Empiku w miejscu gdzie on się znajduje, najczęściej są to galerie. Na Łódź już plakatami nie zdążymy ale na inne miasta możemy się wyrobić.
2. Wysyłanie e - maila do stacji radiowych ESKA - gorąca 20 między 17.00 a 19.00 do pana Puotecka, do radia RMF FM do prowadzącego Maciborka Darka na listę POP od 18.00 do 20.00 od poniedziałku do piątku oraz do radia ZET do prowadzącego Marcina Wojciechowskiego. Maile powinny być w odpowiedni sposób zredagowane, wysyłane systematycznie przez określony czas, z prośbą o inną piosenkę a przy okazji prosimy o piosenkę Michała. Chodzi o podkreślenie, że na Michała nie głosują tylko fani ale inni ludzie także, stąd ten zabieg z odpowiednim redagowaniem E - maila. Oczywiście e - maile fanowskie tez mogą być :mrgreen:
3. Wysyłanie esów do rozgłośni radiowych z propozycją piosenki.Koszt esa wynosi 1.20. Esemesy powinny być wysyłane systematyczne przez określony czas, ok 10 tygodniowo,z podaniem tytułu piosenki, który ma zostać w świadomości prowadzącego. Postaramy się włączyć w ten projekt także socjum im nas więcej tym lepiej. To ma być akcja długofalowa i cykliczna oraz systematyczna - tylko wtedy może przynieść oczekiwane efekty. :D

Dominik został zapoznany z propozycjami promocji, spodobały mu się. Stwierdził, że to może zadziałać i pomóc Michałowi. Michał też z tym się zapoznał, jest za. Jeszcze będą podawane szczegóły całego projektu promocji, typu adresy e - mailowe, przykładowa treść e - maila itp. To są propozycje,może macie jeszcze inne pomysły to podawajcie, jeżeli godzimy się na powyższe to możemy zacząć działać. :D
Podaję e - maile:
1.marcin@radiozet.pl
2.darek.maciborek@rmf.fm
3.puoteck@eska.pl
Ostatnio edytowano czwartek, 12 stycznia 2012, 08:42 przez renata2397, łącznie edytowano 2 razy
renata2397
VI. stopień wtajemniczenia
VI. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 1001
Dołączył(a): sobota, 25 czerwca 2011, 14:23
wiek: 0

Re: Promocja kolejnego singla przez fanów

Postprzez Cien_1186 » czwartek, 12 stycznia 2012, 08:33

Bardzo fajne pomysły, cieszy mnie to, że Michał i Dominik w pełni to akceptują :)
Jeśli chodzi o maile, to już się za to zabrałam 8-)
Mam tylko pytanie, wiecie może pod jakie numery należy wysyłać te esy, bardzo chętnie się znowu pobawię w tego typu promomocję. Przypomnę sobie stare czasy :wink:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Promocja kolejnego singla przez fanów

Postprzez Ginger » czwartek, 12 stycznia 2012, 11:40

Mam dzisiaj w końcu trochę wolnego, więc zabiorę się za wysyłanie maili :D Cieszę się, że możemy zrobić cokolwiek :wink:
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Promocja kolejnego singla przez fanów

Postprzez Cien_1186 » czwartek, 12 stycznia 2012, 12:10

Ginger, to wbrew pozorom wcale nie jest takie cokolwiek. Fani właśnie takimi rzeczami powinni się zajmować :)
Przynajmniej nie włazimy w cudze kompetencje i to na dodatek zupełnie niepotrzebnie jak się okazuje.
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Promocja kolejnego singla przez fanów

Postprzez Ginger » czwartek, 12 stycznia 2012, 12:13

No właśnie, to jest nasze główne zadanie :wink: Mi nic więcej nie potrzeba, tylko czuć, że w jakiś maleńki sposób przyczyniam się do jego sukcesu i robię dla niego coś dobrego :D
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Re: Promocja kolejnego singla przez fanów

Postprzez gingers » czwartek, 12 stycznia 2012, 12:15

Cien_1186 napisał(a):Ginger, to wbrew pozorom wcale nie jest takie cokolwiek. Fani właśnie takimi rzeczami powinni się zajmować :)
Przynajmniej nie włazimy w cudze kompetencje i to na dodatek zupełnie niepotrzebnie jak się okazuje.



Jakby tu dyplomatycznie napisać, że się z Tobą zgadzam Obrazek

Cieniu, jeszcze trochę a tylko Ty i ja będziemy tu dyskutować :lol:
Gdzie się wszyscy podziali :shock: Czuję jakieś zagrożenia, może to koniec?
Tak sobie żartuje.

EDIT
Jeszcze Ginger.
Obrazek

Nie odpowiadam za interpretację moich postów przez innych użytkowników
Avatar użytkownika
gingers
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 5554
Dołączył(a): wtorek, 21 czerwca 2011, 09:31
Lokalizacja: cat's world
wiek: 0

Re: Promocja kolejnego singla przez fanów

Postprzez Cien_1186 » czwartek, 12 stycznia 2012, 12:16

Gingers, to dopiero początek :) Całuję mocno :D
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: Promocja kolejnego singla przez fanów

Postprzez Ginger » czwartek, 12 stycznia 2012, 12:22

Coraz więcej nas :D
Zgadzam się z Cieniem, to dopiero początek, nie ma innej opcji :wink:
Mały zastój czasem też jest potrzebny.
First they ignore you. Then they laugh at you. Then they fight you. Then you win.
Avatar użytkownika
Ginger
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 7467
Dołączył(a): piątek, 17 czerwca 2011, 19:32
Lokalizacja: Łódź
wiek: 0

Postprzez » czwartek, 12 stycznia 2012, 12:22

 

Następna strona

Powrót do Płyty, single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron