jestesmy zainteresowani nowa wersja Szpaka

jestesmy zainteresowani nowa wersja Szpaka

Postprzez goska » wtorek, 5 lipca 2011, 14:05

okres XF powoli sie konczy i wszyscy, ktorych Michal obchodzi, zastanawiaja sie co dalej. to tez jakas czesc zycia artysty i jego zwolennikow. po nastepnym etapie bedziemy sie zastanawiac, czy utrzyma poziom i czy pojdzie w tym samym, czy innym kierunku. takie emocje to czesc zycia z gwiazda :) . chocby tego symbolicznego, na odleglosc :) . w szpaczym dzialaniu najwazniejsze jest to, ze on swoja muzyka chce uszczesliwiac ludzi. to dla mnie podstawowa cecha jego aktywnosci. widac, ze w zwiazku ze swoimi personalnymi doswiadczeniami zdaje sobie sprawe, ze nic na sile. wie, ze nikt nie jest w stanie zmusic nikogo do sluchania plyt i chodzenia na kocerty. mozesz po prostu plyte nagrac i liczyc na to, ze sie spodoba. trzeba to robic zgodnie ze swoimi przekonaniami i samym soba, ale prawda jest taka, ze bez publicznosci muzykow nie ma. trzeba miec nadzieje, ze publicznosc bedzie. jest szansa, bo Szpak oferuje, jako jeden z nielicznych u nas, zabawe i radosc. juz pisalam, ze to jego podstawowa cecha i cos bardzo dla niego charakterystycznego. u nas bardzo nieczestego zreszta. ogolnie kroluja raczej klimaty przyciezkawe. a on laczy zgrabnie kontre, nosi w sobie swoisty bunt, ale zarazem jest pogodny i czytelny emocjonalnie. co z tego wszystkiego wyniknie naprawde trudno przewidziec, ale dla mnie osobiscie to bardzo fajny stan rzeczy :) bardzo innowacyjny. w przypadku innych na rynku, wszystko jest takie przewidywalne! mam wrazenie, ze wraz z pojawieniem sie Szpaka znalezlismy swoj wlasny glos. mysle, ze wiekszosc ludzi kreci wyzwanie obserwowania, w jakim kierunku pojdzie i co my, obserwatorzy mozemy z tym zrobic. Szpak to poza muzyka, takze swietne sciezki fabuly, ktora nas zajmuje pozamuzycznie.
Sannjas
Avatar użytkownika
goska
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 8450
Dołączył(a): poniedziałek, 20 czerwca 2011, 08:48
Lokalizacja: Kraków
wiek: 51

Postprzez » wtorek, 5 lipca 2011, 14:05

 

Re: jestesmy zainteresowani nowa wersja Szpaka

Postprzez Cien_1186 » wtorek, 15 stycznia 2013, 19:56

I nadal nie wiemy co z tego wyniknie, wielu z nas ta niewiadoma nadal wciąga i czekamy. Ciekawi mnie przyszłość tego chłopaka, jak to będzie wyglądało na przykład za dwadzieścia lat. Aż się uśmiałam do swej myśli, kiedy sobie wyobraziłam jego dzisiejszych fanów pod sceną, skaczących i wywalających barierkę :) :wink:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: jestesmy zainteresowani nowa wersja Szpaka

Postprzez ellyn » wtorek, 15 stycznia 2013, 22:51

W sedno ten wpis Gosi i nadal bardzo aktualny. Szpak szykuje drugie podejscie. Cieniu, tez bym chciala zobaczyc nas za dwadziescia lat. 8-)
Obrazek
Avatar użytkownika
ellyn
VII. stopień wtajemniczenia
VII. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 2073
Dołączył(a): czwartek, 30 sierpnia 2012, 22:31

Re: jestesmy zainteresowani nowa wersja Szpaka

Postprzez Cien_1186 » środa, 16 stycznia 2013, 06:28

Na wielu jego koncertach publika z pierwszych rzędów tak daje się ponieść, że aż barierki nie wytrzymują, nie wiem czy będziemy mieli siłę za 20 lat nadal je wyrywać :lol:
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: jestesmy zainteresowani nowa wersja Szpaka

Postprzez cukierek » środa, 16 stycznia 2013, 07:04

Cien_1186 napisał(a):Na wielu jego koncertach publika z pierwszych rzędów tak daje się ponieść, że aż barierki nie wytrzymują, nie wiem czy będziemy mieli siłę za 20 lat nadal je wyrywać :lol:


Mysle.. ze z tym nie bedzie problemu :lol:

Ja sie boje troche tej drugiej plyty. Wierze w Szpaka, ale nie wierze w profesjonalizm ludzi od obrobek i ten caly cyrk w show biznesie.
Poprzez doswiadczenia i poprzez zetkniecie z tym swiatkiem, Michal troche zatracil swojego optymizmu.. no nie wiem jak to wytlumaczyc.. nadal jest pogodny, szalony, porywa, zaraza na koncertach.. ale do spraw podchodzi inaczej, ostrozniej, przemyslanie. Mniej spontanu w jego wypowiedziach.
Nie dziwie mu sie w sumie.. ale czasem mi przeszkadza, ze jak u wiekszosci wypowiedzi gwiazd, wypowiedzi sa poprawne prasowo. Ostrozne.
Kurcze.. jak sobie przypomne wywiad do artde ru.. to byl dopiero wywiad ! :D
Jasnego słonca zmrokiem jest watpliwosc...
Czlowiek jego tworca gdy upada snem bez wiary...
I na posmak smierci dawkuje uspokojenie...
Avatar użytkownika
cukierek
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 6198
Dołączył(a): niedziela, 10 lipca 2011, 14:57
wiek: 23

Re: jestesmy zainteresowani nowa wersja Szpaka

Postprzez Aganderas » środa, 16 stycznia 2013, 15:11

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pz_Xm41lTJk
stęskniłam się za tym śmiechem he, he
muszę sobie to od czasu do czasu oglądnąć : -)

Tak lubi się zarzekać, że włosów swoich nigdy nie zetnie - a przyciął sobie trochę duszę :)
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Re: jestesmy zainteresowani nowa wersja Szpaka

Postprzez sanderka » czwartek, 14 lutego 2013, 14:10

I ciągle cisza... Mam nadzieję, że wszystko jest na dobrej drodze. :roll:
sanderka
III. stopień wtajemniczenia
III. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 144
Dołączył(a): niedziela, 1 kwietnia 2012, 10:26

Re: jestesmy zainteresowani nowa wersja Szpaka

Postprzez Cien_1186 » piątek, 15 lutego 2013, 06:22

Nadmiar obiecanek cacanek nikomu nie jest potrzebny, ale taka cisza w temacie też niespecjalnie fajny PR robi. Najwierniejsi fani będą czekać cierpliwie, a co z pozostałymi?
"...oto ja, chodzę z głową w chmurach, oto ja, na wszystko patrzę przez różowe okulary..."
Avatar użytkownika
Cien_1186
X. stopień wtajemniczenia
X. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 11207
Dołączył(a): czwartek, 16 czerwca 2011, 14:25
Lokalizacja: Warszawa
wiek: 0

Re: jestesmy zainteresowani nowa wersja Szpaka

Postprzez Aganderas » piątek, 15 lutego 2013, 21:46

a ja myślę że dużo jest osób które Michałem w myślach swoich się nie zajmują, ale gdy wyda płytę, zerkną z ciekawością i jak się spodoba - kupią
na pewno zapamiętali, że jak śpiewał np. w X-Faktor im się podobało - ale nic za piękne oczy, musi być dobre :)
Avatar użytkownika
Aganderas
IX. stopień wtajemniczenia
IX. stopień wtajemniczenia
 
Posty: 4700
Dołączył(a): piątek, 4 listopada 2011, 20:11
Lokalizacja: Zielona Góra
wiek: 42

Postprzez » piątek, 15 lutego 2013, 21:46

 


Powrót do Płyty, single

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron